0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів

Вивіска козирок над входом

рекламный козырёк
Вывеска козырек над входом
Вивіска козирок над входом
Вывеска козырёк
рекламный козырёк
Вывеска козырек над входом
Вивіска козирок над входом
Вывеска козырёк

Світловий рекламний козирок для житлового комплексу

Зовнішня рекламна вивіска козирок для інформаційного відділу ЖК «Софія» під Києвом. Світлова вивіска козирок над входом з прорізними літерами та лайтбоксом, виготовлена з міцного та надійного матеріалу – композиту. На вивісці зображено назву та логотип компанії, напрямок її відділу. Сучасна вивіска виконана у діловому стилі, особливо добре вона видна у вечірній час, коли підсвічується світлодіодним підсвічуванням. Презентабельний зовнішній вигляд цієї вивіски привертає увагу потенційних клієнтів і збільшує їх кількість і доходи підприємства.

Така рекламна вивіска служить ефективним способом привернення уваги, надає солідності організації, і є завершальним елементом у оформленні об’єкта. Вивіска козирок над входом підходить для оформлення офісів, магазинів, держорганізацій, навчальних закладів, ресторанів, салонів краси та багатьох інших закладів.

Легка та одночасно міцна конструкція вивіски з АКМ може бути п-подібною або арочною. Вона має кілька корисних функцій: надає привабливого вигляду світлової рекламної вивіски та захищає вхідну частину від різних погодних умов. Ще рекламний козирок вписується в дизайн будь-якого закладу та надає йому закінченого вигляду.

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.