0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
З прорізним підсвічуванням З прорізним підсвічуванням

Вивіски із АКМ з прорізним підсвічуванням

Алюмінієвий композит з прорізкою

Світлові вивіски із композиту – ідеальне рішення недорогих плоских вивісок для магазинів, ресторанів, офісів та інших закладів. Композитні вивіски є тришаровою панеллю: два листи алюмінію, між якими знаходиться шар пластику, зовнішній шар кольоровий. Композитні вивіски складаються з панелі, де вирізаються на фрезерувальному верстаті літери чи малюнок. Вирізані елементи підсвічуються через акрил, встановлений у підкладку. За допомогою такого виду вивісок можна приховати недоліки фасаду, кріплення та дроту. Вивіски такої конструкції легкі, але міцні та зносостійкі, стійкі до вигоряння, вологи, перепадів температур та деформації. Вони можуть використовуватися як усередині приміщень, так і зовні, також вони легкі у встановленні.

Вивіски із АКМ з прорізним підсвічуванням

Переваги вивісок із АКМ з прорізкою

вивіски із АКМ з прорізкою

Сучасні вивіски, що виглядають дорого та стильно, зможуть служити ефективною зовнішньою рекламою вашої компанії. Вони можуть бути виготовлені будь-якого розміру, форми і дизайну, а також мати матову та глянцеву поверхню. Такі вивіски видно здалеку, і вони можуть працювати цілодобово. Вивіски з прорізними деталями є одними з найвишуканіших зовнішніх вивісок, що вселяють довіру клієнтам завдяки міцним матеріалам.

Де замовити вивіски з прорізною підсвіткою

Вивіски з АКМ у Києві дуже популярні, своїм привабливим зовнішнім виглядом та різноманітністю дизайну та кольору. Замовити світлові вивіски із алюмінієвого композиту ви можете у нас – Перша Рекламна Компанія. Ми виконуємо всі етапи виробництва, починаючи від проектування, виготовлення та установки. Створіть перше позитивне враження ефективно просуваючи свій бренд за допомогою композитної вивіски, що підходить для вашого бізнесу.

замовити вивіски з прорізною підсвіткою
Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Вивіски із АКМ з прорізним підсвічуванням

Вивіска для банку – об’ємні світлові літери
Вивіска об’ємні літери для стоматології
Вивіска-об’ємні літери для стоматологічної клініки
Дахові вивіски для ТЦ
Зовнішнє рекламне оформлення для магазину
Отримай безкоштовно PDF файл “Як замовити світлову вивіску та не втратити гроші?”
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Алена
Спасибо компании Первая Рекламная за проявленное терпение, консультацию, помощь в выборе материалов и форм, качественно выполненную работу, а так же за доступную цену. Конечный итог вывески из объемных букв с контражуром полностью оправдал наши ожидания!)))
16 August 2020р.
Первая Рекламная Компания
Сергей

Добрый день. Отличная компания. Сделали качественно и в срок! Всем советую эту компанию!

17 October 2021р.
Первая Рекламная Компания
Юлия

Заказывали вывеску в Первой Рекламной компании. Световые объемные буквы с пикселями получились недорого и качественно. Продукцией довольны, в будущем будем еще обращаться в эту компанию.

29 September 2021р.
Первая Рекламная Компания
Юрий

С первым заказом нашей вывески откровенно просчитались (делали не здесь), она получилась невзрачная и от непогоды изменила свой цвет. Пришлось через 9 мес. перезаказываться, более детально изучив рынок производства световой рекламы решили остановиться на «Первой Рекламной Компании». Сразу скажу, компания мне понравилась. Предложили пару вариантов оформления, подсчитали, во сколько обойдётся световая вывеска. Оказалось, объёмные буквы – не так уж и дорого.

03 August 2021р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(Оцінок ще немає)