0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
Козирок над входом Козирок над входом

Вивіска-козирок

Козирок над входом із композиту – найпрактичніша та найкорисніша вивіска

Козирок, він же, навіс над входом, виграє у звичайних фасадних вивісок не лише цікавим та помітним зовнішнім виглядом, але й практичною користю.

Козирок – це не тільки частина фасаду будівлі, це окремий архітектурний елемент, який виконує функцію навісу та забезпечує захист як входу, так і Ваших відвідувачів від опадів, сонця, ожеледиці та небезпеки у вигляді бурульок, що зірвалися з даху, в зимовий період. У вечірній час козирок над ганком висвітлює вхід до будівлі. А як відомо, люди, як і метелики – йдуть на світло.

Козирки замовляють різні сфери бізнесу, обмежень немає. Найчастіше нас просять виготовити козирок для магазину, житлового комплексу, банку, кафе та ресторану.

Козирок над входом із композиту

Виготовлення козирків та їх види

Виготовлення рекламних козирків

Основа у виготовленні будь-яких козирків – металевий каркас, який кріпиться на кронштейни до стіни фасаду, додатково він може бути розташований на металевих опорах (стовпах), залежно від розміру навісу.

Найчастіше ми виготовляємо металокаркас для навісів над входом із труби 20х20х2 мм, але за бажанням клієнта можемо використовувати трубу більшого розміру. Це також залежить і від дизайнерської ідеї. Дизайн може бути різноманітним, але кінцева конструкція має бути міцною, щоб витримувати різні навантаження.

Обшити козирок можна різноманітними матеріалами: алюмінієвий композит, полікарбонат, банерна тканина, скло.

Перша Рекламна Компанія вибрала один матеріал, який відмінно зарекомендував себе за довгі роки роботи і є найрентабельнішим у співвідношенні міцності, простоти виготовлення, монтажу і, звичайно ж, ціни. Ми завжди пропонуємо нашим клієнтам найкращий варіант за кожним згаданим пунктом.

Козирок з композиту – найкращий вибір навісу в зовнішній рекламі і не тільки! Навіс із алюмінієвого композиту можна зробити кольоровим, вигнутим, з інкрустацією та підсвічуванням усередині, з об’ємними літерами, як у вивісках з композиту. Обмежень немає.

Переваги козирка з композиту над іншими матеріалами:

  • Надійність і міцність (алюмінієвий композит стійкий до сонячних променів та інших впливів навколишнього середовища);
  • Легкість у виробництві (простий в обробці, податливий до прийняття різних форм, можна вирізати написи та логотипи);
  • Краса і єдність стилю (крім козирка, композитом також можна обшити і фасад будівлі);
  • Простота монтажу (наші досвідчені фахівці виконають монтаж козирка швидко та професійно).

Козирки з композиту: яка ціна та як замовити?

Зауважимо, що козирок – це індивідуальний елемент і просто купити його не вийде принаймні для магазину. А ось замовити козирок Ви можете у Першій Рекламній Компанії. Ми з радістю приймемо Ваше замовлення та обговоримо деталі.

Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Вивіска-козирок

Вивіска козирок над входом
Рекламний козирок для банку
Вивіска для банку – об’ємні світлові літери
Вивіска об’ємні літери для стоматології
Вивіска-об’ємні літери для стоматологічної клініки
Отримай безкоштовно PDF файл “Як замовити світлову вивіску та не втратити гроші?”
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Алена
Спасибо компании Первая Рекламная за проявленное терпение, консультацию, помощь в выборе материалов и форм, качественно выполненную работу, а так же за доступную цену. Конечный итог вывески из объемных букв с контражуром полностью оправдал наши ожидания!)))
16 August 2020р.
Первая Рекламная Компания
Павел

Вид подсветки с перфорированной сталью на объемных металлических буквах смотрится просто завораживающе. Как нам кажется это лучший вариант для создания уникальной вывески. Сколько смотрю на другие вывески, таких очень мало, а то что есть точно привлекает к себе внимание.

15 June 2021р.
Первая Рекламная Компания
Алексей

Заказ на вывеску для клиники выполнен оперативно и качественно, сам присутствовал на монтаже, рассмотрел каждый шов и стык вывески. Общение с сотрудниками корректно и доброжелательно. Молодцы! Успеха вам и процветания.

11 August 2021р.
Первая Рекламная Компания
Виктор

Работаем с компанией Первая Рекламная уже не первый год, сначала заказали пару световых коробов. После того как работа была выполнена и мы увидели как ребята относятся к работе и к клиенту, решили не продолжать наше сотрудничество и теперь световые вывески заказываем только здесь.

11 November 2020р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(Оцінок ще немає)