0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
Комбінований варіант Комбінований варіант

Комбінований варіант вивісок

Вивіски із алюмінієвого композиту комбіновані

Композит – ідеальний варіант матеріалу для вивісок, що несуть рекламну чи інформаційну функції, до того ж за прийнятною вартістю. Вивіски з композиту міцні та довговічні, їх можна встановлювати всередині приміщень, фасадів будівель. Легкий, але жорсткий композит не схильний до корозії, з матеріалом комфортно працювати в процесі обробки та встановлення.

Вивіски із алюмінієвого композиту комбіновані

Виробництво комбінованих вивісок

Комбіновані вивіски з композиту включають кілька технологій, тому замовнику вдається заощадити на виготовленні вивіски. Зазвичай в одній вивісці використовують не більше 2-х видів комбінацій: прорізне підсвічування + інкрустація, прорізне підсвічування + об’ємні літери і т.д. Комбінування різних варіантів дозволяє акцентувати основні елементи вивіски – назву та логотип, у той же час другорядні написи та елементи зробити світловими. Такі вивіски візуально легко сприймаються, оскільки мають поступовий перехід від основних написів до другорядних.

Вивіски з композиту коштують дорожче за своїх попередників з акрилу та ПВХ, але у них є серйозна перевага – термін експлуатації АКМ вивісок набагато довший за інші. До того ж композитні вивіски мають більш презентабельний вигляд, ніж у аналогічних пластикових вивісок, обклеєних плівкою. Композит сучасний та перспективний матеріал для вивісок у рекламній справі, він поступово витісняє традиційні види пластику.

Вивіски з композиту
 замовити комбіновану вивіску

Завдяки високій міцності та жорсткості, композит часто вибирають для встановлення зовнішніх конструкцій. Конструкція з АКМ не деформується під впливом навантажень і зберігає початкову форму тривалий час. Відмінний варіант приховати недоліки фасаду, кріплення та проводку. Щоб вивіска світилася, в панелях АКМ роблять фрезерування написів і знаків, а на їх місце точно підганяють акрилові елементи за формою цих написів, в результаті вивіска виглядає презентабельно і естетично. Ви можете замовити комбіновану вивіску з алюмінієвого композиту у нас – Перша Рекламна Компанія. Ми маємо великий досвід роботи з композитними матеріалами. Працюємо за проектом замовника.

Висока якість та привабливий зовнішній вигляд вивісок від Першої Рекланої Компанії

Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Комбінований варіант вивісок

Вивіска для банку – об’ємні світлові літери
Вивіска об’ємні літери для стоматології
Вивіска-об’ємні літери для стоматологічної клініки
Дахові вивіски для ТЦ
Зовнішнє рекламне оформлення для магазину
Отримай безкоштовно PDF файл “Як замовити світлову вивіску та не втратити гроші?”
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Алена
Спасибо компании Первая Рекламная за проявленное терпение, консультацию, помощь в выборе материалов и форм, качественно выполненную работу, а так же за доступную цену. Конечный итог вывески из объемных букв с контражуром полностью оправдал наши ожидания!)))
16 August 2020р.
Первая Рекламная Компания
Сергей

Добрый день. Отличная компания. Сделали качественно и в срок! Всем советую эту компанию!

17 October 2021р.
Первая Рекламная Компания
Юлия

Заказывали вывеску в Первой Рекламной компании. Световые объемные буквы с пикселями получились недорого и качественно. Продукцией довольны, в будущем будем еще обращаться в эту компанию.

29 September 2021р.
Первая Рекламная Компания
Юрий

С первым заказом нашей вывески откровенно просчитались (делали не здесь), она получилась невзрачная и от непогоды изменила свой цвет. Пришлось через 9 мес. перезаказываться, более детально изучив рынок производства световой рекламы решили остановиться на «Первой Рекламной Компании». Сразу скажу, компания мне понравилась. Предложили пару вариантов оформления, подсчитали, во сколько обойдётся световая вывеска. Оказалось, объёмные буквы – не так уж и дорого.

03 August 2021р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(Оцінок ще немає)