0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів

Рекламний козирок для банку

Козирьок рекламний
реклама банка
Козирьок рекламний над входом в банк
Козирьок рекламний
реклама банка
Козирьок рекламний над входом в банк

Оформлення вхідної групи для банка

Зовнішня вивіска для “Альянс банку” – козирок з накладними літерами з композиту. Конструкція розташована над входом до будівлі, вона містить інформацію про установу – назву організації, фактичну адресу банку. Вивіска виглядає стримано та лаконічно.

Конструкція рекламний козирок над входом може бути будь-яких форм та розмірів, традиційної форми або у формі логотипу компанії, з підсвічуванням написів або без підсвічування. Така вивіска виконує не лише рекламну та інформаційну функції, а й захищає відвідувачів від різних атмосферних опадів, утворюючи додатковий навіс над входом до будівлі. Стильні вивіски такого формату зазвичай замовляють банківські структури, готелі, салони краси, магазини. Вони органічно вписуються у фасад будівлі, ненав’язливо рекламуючи компанію. Вивіска козирок над входом популярна серед клієнтів через її доступну вартість, простоту виготовлення та встановлення. Незвичайна вивіска з рекламними написами логотипами дозволить вам виділитися серед компаній конкурентів та залучить клієнтуру.

Ви не знаєте як вам оформити вхідну зону вашого закладу? Замовте рекламну вивіску козирок над входом або комплексне оформлення Першої Рекламної Компанії.

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.