0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
Медіафасади Медіафасади

Медіафасади

Медіафасад – зовнішня реклама з королівським розмахом

Медіафасад ‒ органічно вбудоване динамічне підсвічування фасаду будівлі. На таких фасадах можна транслювати текстові повідомлення, графіки, анімації та відеоролики. Медіафасади в Києві ще не такі поширені, але в найближчі кілька років завоюють столицю за прикладом Нью-Йорка або Гонконгу.

Наша компанія пропонує наступні варіанти реалізації медіафасаду:

Медіафасад – зовнішні LED екрани;
Медіафасад – прозорі LED екрани;
Медіафасад – LED сітка;
Медіафасад – RGB лінійні та точкові світильники.

Медіафасад
Медіафасад

Медіафасад – зовнішні LED екрани

На сьогоднішній день, така продукція, як рекламний вуличний led-екран, користується попитом у зовнішній рекламі все більше і більше. Led-екрани для зовнішнього застосування виготовляються з високим ступенем захисту від вологи, сонячних променів та різких перепадів температури. Це дає можливість легко застосовувати такі конструкції для створення медіафасаду.

ЛЕД екран може бути виготовленим практично будь-якого великого розміру, що дозволяє закрити ним будь-яку стіну будівлі, перетворивши її на величезний рекламний медіафасад.

Медіафасад – зовнішні LED екрани
Зовнішні LED екрани

Ви можете виводити яскраву інформацію про нові товари та акції, показувати рекламні та анімовані ролики. Всього за кілька хвилин будь-який перехожий знатиме про Вашу компанію все, що Ви хочете донести. Ви можете оперативно змінювати інформацію за допомогою комп’ютера. Ви також можете здавати світлодіодний лед екран в оренду для трансляції реклами інших компаній та товарів.

Ми рекомендуємо світлодіодні екрани для вулиці з новою технологією SMD, яка має три кристали червоного, зеленого та синього кольорів (RGB), вони розташовані під однією лінзою, що дозволяє транслювати відеоролики в Full HD.

Детальніше про LEDрани


Медіафасад – прозорі LED екрани

Екрани з горизонтальним розміщенням пікселів SMD
Прозорі LED екрани

При виборі прозорого вуличного ЛЕД екрану потрібно враховувати безліч факторів, які при правильному поєднанні дадуть максимальний результат. Враховується все, від матеріалу та форми фасаду до його природного освітлення, від розміру LED екрану до мінімальної відстані перегляду фото-відео матеріалу на екрані.

Прозорий LED екран – конструкція, що складається із квадратних або прямокутних модулів. При необхідності модулі заокруглюються до потрібного радіусу, при цьому зображення не втрачає своєї якості. Разом ці модулі утворюють єдине полотно, і транслюють соковите та якісне зображення.

Існує кілька видів прозорих екранів, що відрізняються між собою розміщенням SMD та DIP пікселів. Тому важливо розуміти яка з технологій підійде саме Вам, а Наші фахівці підберуть для Вас оптимальну модель прозорого екрану виходячи з:

  • Розміру екрана;
  • З якої відстані планується дивитися на екран (відстань від глядача до екрану);
  • Висоти розміщення екрана від землі (кут огляду);
  • Фасаду будівлі та її форми.

Детальніша інформація на сторінці прозорі LED екрани


Медіафасад – LED сітка

Світлодіодна LED екран-сітка – конструкція, яка прикрасить вашу локацію чи захід. Один із варіантів створення великих зовнішніх гнучких екранів або внутрішніх LED інсталяцій та прозорих екранів.

Гнучкий світлодіодний медіафасад складається із маленьких світлодіодів, закріплених на сітчастому полотні. Полотно легке та пластичне, зазвичай зроблено із пластику або силікону.

Світлодіодна сітка чудово гнеться, тому їй можна надати будь-якої, навіть незвичайної форми.

LED сетка
Екран із LED сітки

Фасад будівлі зі складною архітектурою, геометричні фігури, навісні стелі, підвісна завіса, предмети інтер’єру – LED-сітка повторить абсолютно будь-який силует, зберігаючи красу та якість відеоролика, що транслюється.

Детальніше на сторінці LED сітка


Медіафасад – RGB лінійні та точкові світильники

Це рішення реалізується за допомогою RGB лінійних або точкових світильників, у яких використовуються драйвери IC. Система управління (контролери, відеопроцесори) підбирається під завдання, яке потрібно реалізувати на конкретному об’єкті, за задумом дизайн-архітекторів.

Існує ряд стандартних варіацій світіння (переливання, миготіння тощо) для Вашої зручності та швидкості запуску. Є також можливість створювати власні сценарії світіння через спеціальну програму. Такий вид підсвічування будівлі непростий і потребує певних знань як у проектуванні та монтажі, так і в управлінні програмою. Фахівці нашої компанії досить швидко навчать Вас, або Ваших співробітників користуванню програмою та її функціоналом.

На сьогоднішній день кольородинамічне підсвічування будівель є найкрасивішим і привабливим виглядом, поступаючись тільки мультимедійним рішенням, які створюються за допомогою LED екранів.


Замовити медіафасад у Києві

Бажаєте замовити інтерактивний фасад на скляну поверхню? Медіафасад рейковий підійде ідеально. Цей фасад на 80% прозорий. Система у формі горизонтально розташованих паралельних рейок з діодами (рейковий медіафасад) – секрет прозорості цієї рекламної установки. Вага такої конструкції не перевищує 15 кг на метр квадратний, тому за скляні стіни можете не переживати.

Купити світлодіодні медіафасади вигідно у Першій Рекламній Компанії. Наша ціна не найнижча, але виправдана якістю матеріалів та світлових елементів. Ми складемо докладний кошторис на замовлення: у ньому ви побачите, куди йде кожна гривня. Також розробимо макет, виготовимо модульні, кластерні та рейкові медіафасади, а також виконаємо монтаж конструкції.

Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Медіафасади

Медіафасад – зовнішні світлодіодні екрани
Екран світлодіодний для будинку культури
LED екран над входом в супермаркет
Led табло різнокольорове
ЛЕД екран для вітрини магазину
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Вероника
Приятно работать с профессионалами своего дела, сделали нам табло Обмен Валют быстро, смонтировали, настроили, дали как устные так и письменные инструкции по настройке изображения.
05 April 2021р.
Первая Рекламная Компания
Ольга

Заказываем в первой рекламной компании уже второй уличный лед экран. Полностью довольны качеством работы и консультацией специалистов компании по выбору и установке.

14 October 2021р.
Первая Рекламная Компания
Марина

1-РК – надійний партнер у сфері виготовлення реклами. Вони вміють створювати унікальні сучасні рекламні рішення, які привертають увагу клієнтів і покращують їх брендування. Особливо вражає якість їх світлової реклами – яскрава, ефективна і довговічна.

18 November 2022р.
Первая Рекламная Компания
Стас

Брали лед экран для поликлиники, с установкой и подключением. Так как у нас шел ремонт, монтаж экрана в холле пришлось несколько раз переносить, стыковать с ремонтными работами. На все согласования и изменения команда Первой Рекламной реагировала с пониманием, за что им хочется сказать огромное спасибо!

19 January 2022р.
Первая Рекламная Компания
Людмила

Заказывали Лед экран для торгового центра. Спасибо за быстрый монтаж и качество продукции. Будем заказывать в Первой Рекламной компании и рекомендовать друзьям. Особенно нравится Вай-Фай управление 🙂

17 January 2022р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(Оцінок ще немає)