0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
Аптечний LED хрест Аптечний LED хрест

Аптечний LED хрест

Виготовлення світлодіодних хрестів

Аптечний хрест – невід’ємний елемент рекламного оформлення аптек.

У сьогоднішніх реаліях складно зустріти аптеку без яскравого аптечного LED хреста на фасаді, який світиться. І не дивно, адже цей символ відразу дає розуміння, що представляє цей рекламний елемент. Розташовуючись перпендикулярно до вулиці або проспекту, яскравий аптечний хрест відмінно помітний перехожим навіть з 30 метрової відстані.

Як і решта рекламних конструкцій, аптечний хрест має бути виготовлений з якісних матеріалів.

Аптечний LED хрест

Розглянемо види аптечних світлодіодних хрестів та з чого ми їх робимо.

Відразу зауважимо, що всі аптечні хрести мають металеву основу, оскільки кріпляться на кронштейн, як і торцеві лайтбокси. А ось далі варіанти виготовлення аптечних хрестів найрізноманітніші:

Світлодіодний led хрест – найпопулярніший, серед усіх видів хрестів. Його купують майже всі аптеки в Україні та не тільки. Чому? Тому що вони найяскравіші, оскільки мають яскравість 9000 кд/м², такої яскравості не має навіть сонце. Щоб було зрозуміло, максимальна яскравість сонця вдень досягає до 6500 кд/м²

Виробництво світлодіодних хрестів

Виготовлення світлодіодних хрестів може бути не тільки у вигляді класичного прямокутника з гострими кутами. Так, форма хреста передбачає обмеженість у варіантах виконання, але навіть невеликі округлості на кутах вже роблять таку конструкцію більш цікавою та привабливою.


Світлодіодні хрести поділяються на підвиди:

Аптечний хрест з led-пікселями (діодами)

Аптечний хрест з led-пікселями

– виготовляється за аналогією зі світлодіодними об’ємними літерами, де корпус виконаний з міцного алюмінієвого композиту, варто відзначити, що корпус у таких хрестах цілісний і герметичний. У композиті робляться невеликі отвори по контуру: з подвійним, потрійним контуром чи з усієї лицьової поверхні хреста. В отвори вставляються вологозахищені кольорові діодні пікселі.

Діоди працюють незалежно один від одного, навіть якщо один або кілька перегорять, решта світить. А усунути несправність можна дуже швидко, простою заміною діодів.

Як зробити аптечний хрест з led або SMD – пікселями більш привабливим?

Дуже просто, за допомогою спеціального контролера, Ваш хрест блиматиме і переливатиметься навіть з одним контуром, що, безперечно, приверне більше уваги, ніж статичний хрест.


Аптечний хрест з ЛЕД-модулів світлодіодних рядків

– найфункціональніший і технологічніший вид аптечних хрестів. Складається з тих самих діодів, що й попередній, але обов’язково покриває всю лицьову поверхню з кроком між пікселями не менше 10 мм. Завдяки контролеру та програмному забезпеченню можна задавати найрізноманітніші варіації відображення. Рухомі рядки, бувають одноколірними з Led модулями і повноколірні із SMD модулями.

Ця продукція виготовляється на основі:

  • однокольорових Led модулів, які використовуються для рухомих рядків (DIP P10)
  • повнокольорових модулів SMD для внутрішніх LED екранів (SMD P2 – P10) для зовнішніх LED екранів (SMD P5 – P10)
Аптечний хрест з ЛЕД-модулів

По секрету скажемо, якщо Ви вирішили купити аптечний хрест, вибирайте варіант із SMD модулів для LED екранів, його ціна дорожча, але в сучасних реаліях саме завдяки багатофункціональності і якості картинки Ви будете на крок попереду конкурентів.


Останній і найпростіший вид аптечного хреста – виготовлення звичайного торцевого лайтбоксу з внутрішнім підсвічуванням та акрилом на лицьовій поверхні. Мінус у тому, що на акрил наноситься плівка з печаткою та зображення незмінне та статичне.

Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Аптечний LED хрест

LED рядок жовтий
Led рядок P10 – зелений
Led рядок P10 – синій
Монохромне табло зі змінним текстом
Монохромний рухомий рядок
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Виктор

Мы заказали несколько LED крестов для нашей аптеки от 1-rk, и мы действительно довольны качеством изготовления и профессиональным подходом, который мы получили. Установка была очень простой и быстрой, а последующее использование крестов очень легкое. Они действительно сделали нашу аптеку более заметной, и мы считаем, что они действительно помогли нам привлечь больше клиентов. Рекомендуем эти кресты для аптек от 1-rk всем.

28 February 2023р.
Первая Рекламная Компания
Виктория

Мы заказали и установили несколько световых крестов LED для нашей аптеки. Они сделали нашу аптеку более заметной и привлекательной для клиентов. Кроме того, установка была легкой и быстрой, и мы не столкнулись с проблемами с подключением. В общем, мы довольны своим выбором.

09 October 2022р.
Первая Рекламная Компания
Никита

Быстро и качественно изготовили для нашей аптеки рекламный крест, с монтажом и подключением. Все работает, спасибо!

11 March 2021р.
Первая Рекламная Компания
Инна

Недавно мы установили LED кресты на нашей аптеке, и результаты были превосходными. Они привлекли внимание клиентов и сделали нашу аптеку более заметной. Установка была быстрой и простой, а подключение не вызвало проблем. Мы рекомендуем эти световые кресты от Первой Рекламной для всех кто хочет увеличить свое присутствие на рынке.

14 July 2022р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(2 оцінок, середній: 5.00 з 5)
Перша Рекламна Компанія