0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
LCD продукція LCD продукція

LCD продукція

 

Рішення з LCD екранами для реклами

Інтерактивні рекламні технології стають все більш поширеними і все частіше застосовуватимуться в різних галузях, що працюють у цифровому просторі. Інвестуючи в цифрові рішення сьогодні, ви розвиваєте свій бізнес та випереджаєте своїх конкурентів. Замовляйте цифрові високоякісні дисплеї для реклами у нас. Різноманітність рекламних конструкцій різних за формою та розміром вас приємно здивують. Зв’яжіться з нами, ми допоможемо вам підібрати найкраще рішення рекламного екрану для вашого бізнесу.

Наші цифрові екрани ідеально “впишуться” у простір роздрібних торгових мереж, офісів комерційних та державних установ. Купити медіаекрани ви можете у нас – Перша рекламна компанія. Ми пропонуємо різні рішення із LCD екранами.

Види LCD продукції:

рекламного екран LCD

Двосторонній РК екран – це підвісна конструкція, з ультратонким корпусом. Служить рекламною панеллю, яка транслює відео, фото та інший контент у високій якості. Встановлюється всередині торгових залів роздрібних мереж, у вітринах магазинів, аптек, банках, аеропортах та вокзалах.

Меню-борди – остання тенденція LCD екранів. Являє собою настінну панель, з меню в цифровому форматі, дуже зручне для відвідувачів кафе та ресторанів швидкого харчування. Привабливий дизайн та комфортне використання зробили популярними цей вид цифрових дисплеїв.

Стаціонарна медіастійка – бувають зовнішні та внутрішні. Зовнішня медіастійка – вуличний екран, який працює цілодобово за будь-яких погодних умов. Яскравий цифровий екран, який добре привертає увагу перехожих. Сенсорний екран у взаємодії із програмним забезпеченням допомагає отримати потрібну інформацію клієнтам. Встановлюються на вулиці, перед торговими та бізнес-центрами, кафе та ресторанами, на зупинках громадського транспорту, а також у парках, біля вокзалів та аеропортів, виставкових майданчиках.

Внутрішня підлогова медіастійка

Внутрішня підлогова медіастійка – інтерактивний кіоск із сенсорним екраном, для демонстрації реклами та інформаційного контенту високої якості про заклад, в якому він знаходиться. Такий кіоск за бажанням легко перемістити, їх ставлять усередині ресторанів та кафе, вокзалів та аеропортів, у торгових та бізнес-центрах, у готелях, кінотеатрах та виставкових центрах.

Медіастіна – LCD екрани, об’єднані в одну велику медіапанель, які збирають єдине цільне зображення. Завдяки модульній конструкції екрани можуть бути будь-якого розміру. Мультимедійна конструкція з високою якістю зображення та функцією мультитач (множинний дотик). Їх встановлюють у навчальних та розважальних центрах, конференц-залах, на виробництві та ін.

Медіаекрани всередині приміщень, здатні перетворити будь-яке місце на захоплюючий, розважальний та інформативний простір. Ваш контент буде виділятися і залучати велику аудиторію до вашого бізнесу. Якщо ви маєте місця з високою відвідуваністю, ви зможете легко передавати повідомлення в об’ємному масштабі через інтерактивний екран.

Сенсорні столи – багатофункціональні цифрові пристрої, з інтерактивним програмним забезпеченням, мають функцію multi-touch. Використовуються для передачі рекламних та інформаційних матеріалів у текстовому, графічному, аудіо та відео форматах. Контент пристрою можна настроїти під будь-які вимоги, події чи заходи. Сенсорний стіл ідеально підходить для комфортного проведення презентацій в офісах, для навчання дітей у навчальних закладах, може бути електронним меню у ресторанах та кафе, електронним каталогом у салонах та магазинах, гідом у музеї, ТРЦ; давати інформацію про держустанову, банк, готель, бібліотеку.

Реклама на цифрових дисплеях

Перевага РК екранів для реклами безперечна. У світі, де керують візуальні технології, вам потрібні цифрові дисплеї, щоб ваша реклама виділялася та приваблювала більше клієнтів. Згідно з маркетинговими дослідженнями люди на 55% більше запам’ятовують рекламу на цифрових носіях. Рекламні відео панелі залучать велику аудиторію до вашого закладу, вони ідеально підійдуть для зовнішніх та внутрішніх майданчиків роздрібних магазинів, торгових та розважальних, а також медичних центрів, вестибюлів бізнес-центрів, де є інтенсивний рух людей.

Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти LCD продукція

Відео медіа стіна для виставкової зони
Меню борди
Настінні LCD екрани для спорт-бару
Підвісні медіа панелі для прикасової зони
Чому варто обрати нас?
Висока якість
01
Висока якість
 • Використовуємо якісні комплектуючі для виготовлення LCD продукції.
Працюємо по всій Україні
02
Працюємо по всій Україні
 • Доставку та монтаж продукції здійснюємо по всій Україні.
 • Велика мережа підрядників
Технічна підтримка
03
Технічна підтримка
 • Технічна підтримка з боку наших спеціалістів
 • Навчання персоналу замовника
Створення відеоконтенту
04
Створення відеоконтенту
 • Якісне відео для LCD екранів
 • Відео під індивідуальні параметри LCD екрану
Постгарантійне обслуговування
05
Постгарантійне обслуговування
 • Здійснюємо ремонт LCD продукції після гарантійного терміну
 • Більшість комплектуючих на складі
Система лояльності
06
Система лояльності
 • Для постійних клієнтів знижки
 • Готівковий та безготівковий розрахунок з ПДВ
 • Гнучка система оплати – передоплата 50/50, 60/40, 70/30, 100% післяплата

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.