0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
Board-menu Board-menu

Меню-борди

Цифрове меню для кафе, ресторанів

Чому ми обираємо цифрове меню!?

Зростаюча конкуренція та розвиток ринку вимагають розвиватися та утримувати клієнта будь-якими способами, регулярно змінюючи пропозиції. Сучасні кафе та ресторани поступово замінюють традиційні меню на цифровий формат, роблячи свій заклад більш комфортним та привабливим для клієнтів. Згідно з дослідженнями маркетологів, щоб збільшити зростання продажів різних закусок та напоїв у сфері швидкого харчування, їх рекомендується пропонувати у цифровому форматі за допомогою LCD моніторів – Menu Board.

LCD монітори – Menu Board

Меню борди – цифрові дисплеї з виведеною на них в електронному вигляді меню ресторану. Такі дисплеї встановлюють у ресторанах, фастфудах, офісних їдальнях. Але цифрове меню – це не лише перелік страв у ресторані чи кафе, а й спосіб стимулювати смакові рецептори клієнта. Чим апетитніше виглядає картинка, тим більше замовлень отримає ресторан. Завдяки новітнім форматам цифрових вивісок контент на них можна змінювати в режимі реального часу, додаючи і прибираючи окремі елементи.

До того ж, меню борди скорочують час очікування в черзі. Споживач дивиться відео, картинки, що постійно змінюються та поглинають його увагу, тим самим відволікаючи його від очікування, а в підсвідомості створюється позитивний образ про заклад.

Як Меню-Борди підвищують продажі?

Меню-Борди

Привертайте увагу клієнтів «смачними» картинками страв, які хочеться неодмінно скуштувати, створюйте рекламні ролики, на яких змінюються страви дня, вигадуйте акції та сезонні пропозиції на яскравому електронному меню.

За допомогою цих настінних LCD панелей, ви зможете дистанційно керувати контентом: змінювати його залежно від часу доби, сезону чи погоди, змінювати список страв, висвічувати окремі пропозиції чи акції.

Реклама продуктів харчування на меню бордах показує високі рейтинги, така реклама є найефективнішою, показники запам’ятовування продукції становлять близько 50% вже за місяць демонстрації. Це підвищує взаємодію покупця з вашим закладом та подальшою впізнаваністю бренду, а також дозволяє успішно продавати сезонні та акційні страви та напої.

Основні технічні характеристики:

 • Операційна система – Android RK3288 (Android 7.1)
 • Оперативна Пам’ять (RAM) – 2 GB/4 GB
 • Вбудована Пам’ять (ROM) – 16 GB/32GB
 • Вбудований додаток – Google Play Store
 • Система управління – LAN, WiFi, 4G

LCD дисплеї для Board Menu

Розмір діагоналі екрануГабаритний розмір, мм
143″1002*596*66
249″1138*669*67
355″1280*757*71

Переваги Board Menu:

 • Цифрове меню привертає увагу клієнтів, роблячи приємним сприйняття місця;
 • Програмне забезпечення моніторів дає можливість швидко та легко редагувати меню, вводити повідомлення, змінювати картинки та відео-контент, автоматично змінювати ціни. Окрім цього, ви можете керувати меню дистанційно зі свого офісу чи дому;
 • Вам не доведеться витрачати час та ресурси на замовлення реклами у друкованому вигляді. Реклама у цифровому форматі збільшить ваші продажі на 5-10%, а витрати окупляться вже протягом 7-10 місяців;
 • У вас з’явиться можливість швидко створювати акції та пропозиції залежно від місця розташування, часу доби, сезону, або певної події. Пропозиції можна оновлювати кілька разів на день без участі співробітників;
 • У цифровому форматі меню можна розтягнути акційну пропозицію на кілька сеансів, на відміну від традиційного меню, де місце друку обмежене, за допомогою цифрового меню клієнт отримає значно більше інформації;
Board Menu
 • Демонстрація апетитної картинки на фото чи відео викликає значно більше емоцій, аніж сухий, надрукований текст;
 • Цифровий контент у 5 разів ефективніший привертає увагу клієнтів та у 10 разів ефективніше запам’ятовується, ніж звичайна реклама.

Ми пропонуємо встановлення меню бордів у двох положеннях: у вертикальному і горизонтальному. Найбільш популярними розмірами моніторів є 43″, 49″ та 55″.

Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Меню-борди

Меню борди
Меню борди: Сучасне рішення для кафе та ресторанів
Настінні LCD екрани для спорт-бару
Підвісні медіа панелі для прикасової зони
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Віка

1-РК – надійна компанія з виготовлення реклами, яка допомагає розкрити потенціал нашого бренду. Вони мають креативну команду, яка пропонує інноваційні рішення для реклами. Співпраця з 1-РК дозволила нам зрозуміти як працюють професіонали.

03 September 2022р.
Первая Рекламная Компания
Артем

Перша Рекламна – виявились справжніми професіоналами у виготовленні реклами. Вони надають широкий спектр сучасних рекламних рішень, які відповідають потребам нашої компанії. Особливо вражаючі їхні світлові рекламні вивіски, які привертають увагу клієнтів і додають нашому бренду престижу.

25 February 2023р.
Первая Рекламная Компания
Сергій

Я дуже задоволений співпрацею з 1-РК. Вони мають професійний підхід до виробництва реклами, завжди готові вислухати клієнта і запропонувати оптимальні рішення. Їхні сучасні рекламні технології допомогли підвищити увагу до мого бізнесу і залучити нових клієнтів.

18 August 2022р.
Первая Рекламная Компания
Ігор

Замовляючи рекламу у 1-РК, ми отримали якісні світлові конструкції, що привертають увагу наших клієнтів. Вони працюють із сучасними матеріалами та технологіями, що дозволяє їм створювати естетичні та ефективні рекламні вироби. 1-РК – це компанія, на яку можна розраховувати.

09 May 2022р.
Первая Рекламная Компания
Марина

1-РК – надійний партнер у сфері виготовлення реклами. Вони вміють створювати унікальні сучасні рекламні рішення, які привертають увагу клієнтів і покращують їх брендування. Особливо вражає якість їх світлової реклами – яскрава, ефективна і довговічна.

18 November 2022р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(Оцінок ще немає)