0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів

Меню борди: Сучасне рішення для кафе та ресторанів

Menu Board
Электронное меню для кафе
Меню борды для ресторана
Меню борды цифровые
Menu Board
Электронное меню для кафе
Меню борды для ресторана
Меню борды цифровые

Замість традиційних паперових меню дедалі популярнішими стають цифрові меню борди, що надають закладам фаст-фуду (кафе, бістро, піцеріям, кав’ярням) безліч переваг та можливостей.

У кафе та ресторанах ці рекламні екрани особливо ефективні, оскільки вони створюють сучасний та стильний інтер’єр, комфорт для відвідувачів та покращують їхнє загальне враження про заклад. Завдяки можливості відображення великої кількості інформації на одному дисплеї, гості можуть швидко порівнювати та вибирати страви, що сприяє прискоренню обслуговування та скорочення черг.

Що являють собою Menu Board

Меню борди – це панелі LCD, які можна кріпити на стіну або стелю. Висока якість зображення і картинка, що динамічно змінюється, привертає увагу відвідувачів закладу. А вбудована операційна система Android дозволяє змінювати контент у будь-який зручний для вас час дистанційно з будь-якого цифрового пристрою. Ви можете створювати динамічне відео, об’єднувати кілька кадрів в один і транслювати їх на різних моніторах одночасно.

Переваги меню бордів:

Швидкість оновлення та гнучкість: На відміну від традиційних меню на папері, електронні меню борди легко та швидко оновлюються при зміні асортименту чи цін. Ресторани можуть легко адаптувати меню під сезонні зміни або акції, що проводяться.

Підвищення крос-продажу та лояльності клієнтів: Це додатковий рекламний майданчик для вашого закладу. Цифрові меню борди можуть автоматично пропонувати додаткові товари та послуги, які можуть зацікавити гостя, виходячи з його вибору основних страв. Таким чином, стимулюється крос-продаж та збільшується середній чек клієнта.

Цифрові меню борди – це сучасне та зручне рішення для кафе та ресторанів, фудкортів ТРЦ, що надає безліч переваг, як для закладу, так і для його відвідувачів. Вони сприяють оптимізації роботи закладу, збільшують лояльність клієнтів та сприяють підвищенню доходів.

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.