0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
Дахові вивіски Дахові вивіски

Дахові вивіски (конструкції)

Рекламні установки для даху

Дахова вивіска – найпомітніша реклама

У Києві та інших містах України є багато зовнішніх установок, що часто складно завоювати увагу споживача. Щоправда, дахові конструкції ця проблема обходить стороною. Вони першими впадають у вічі завдяки вдалому розташуванню та величезному розміру.

Дахові рекламні конструкції – це великі вивіски, які розміщують нагорі багатоповерхових будівель, що виходять на жваві вулиці, площі, проспекти та дороги.

Розміщення реклами на даху має ряд переваг:

Дахові рекламні конструкції
 • По-перше, через солідні габарити, водії та пішоходи з 99% ймовірністю помітять конструкцію;
 • По-друге, ця установка підвищить репутацію бізнесу в очах аудиторії, адже реклама на даху будівлі вважається дорогою та престижною;
 • По-третє, установка служитиме маячком, завдяки якому люди швидко знайдуть дорогу до вашого підприємства.

Види дахових конструкцій

Дахові рекламні установки

Рекламою на даху будинку можуть стати:

 • Об’ємні букви;
 • Лайтбокс;
 • Комбіновані вивіски.

Найчастіше підприємці у Києві обирають «об’ємні світлові літери». Вони найбільш стійкі до вітрових навантажень. Наприклад, лайтбокс розміром від 6000х2000мм на висоті більше 8м не витримає сильних поривів вітру.

Вам, як замовнику, потрібно розуміти, що за законом ми не можемо розмістити нагорі будівлі будь-який розмір вивіски.

Існують обмеження для будівель заввишки:

 • 1-3 поверхи – висота установки 1,7-1,9 м.
 • 4-7 – близько 3м.
 • 8-1 – до 4м.
 • 13-17 – не більше 5 м.
 • 18 поверхів та вище – не більше 6 м.

Де замовити дахові конструкції в Києві?

Рекламні конструкції на даху бувають різними, тому сильно відрізняються за ціною. Ціна залежить від виду дахової установки, складності монтажу, габаритів, форми установки. Якщо хочете дізнатися ціну конструкції, звертайтесь до наших менеджерів за консультацією та підберіть найкращий варіант.

Виготовлення дахових конструкцій має бути якісним! Інакше об’ємні літери або інша дахова «зовнішня реклама» може не витримати вітру і поламатися, а то й зовсім впасти.

Виготовлення дахових конструкцій

За високою якістю звертайтесь до 1РК – компанії повного циклу виробництва! Зробимо все, починаючи від макету до монтажу. Ви можете замовити лайтбокс у нас, незалежно від вашого розташування: Київ, Львів, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Хмельницький та інші регіони України.

Перша Рекламна Компанія дуже радить встановити світлову рекламу на даху. Саме така вивіска максимально привертає увагу до зовнішньої реклами.

Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Дахові вивіски (конструкції)

Дахові вивіски для ТЦ
Світлова дахова конструкція
Дахова конструкція для торгового центру
Світлова дахова конструкція
Отримай безкоштовно PDF файл “Як замовити світлову вивіску та не втратити гроші?”
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Алена
Спасибо компании Первая Рекламная за проявленное терпение, консультацию, помощь в выборе материалов и форм, качественно выполненную работу, а так же за доступную цену. Конечный итог вывески из объемных букв с контражуром полностью оправдал наши ожидания!)))
16 August 2020р.
Первая Рекламная Компания
Павел

Вид подсветки с перфорированной сталью на объемных металлических буквах смотрится просто завораживающе. Как нам кажется это лучший вариант для создания уникальной вывески. Сколько смотрю на другие вывески, таких очень мало, а то что есть точно привлекает к себе внимание.

15 June 2021р.
Первая Рекламная Компания
Алексей

Заказ на вывеску для клиники выполнен оперативно и качественно, сам присутствовал на монтаже, рассмотрел каждый шов и стык вывески. Общение с сотрудниками корректно и доброжелательно. Молодцы! Успеха вам и процветания.

11 August 2021р.
Первая Рекламная Компания
Виктор

Работаем с компанией Первая Рекламная уже не первый год, сначала заказали пару световых коробов. После того как работа была выполнена и мы увидели как ребята относятся к работе и к клиенту, решили не продолжать наше сотрудничество и теперь световые вывески заказываем только здесь.

11 November 2020р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(Оцінок ще немає)