0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
LED екрани LED екрани

LED екрани

Світлодіодні екрани – дуже популярна та сучасна форма комунікації на сьогоднішній день. Це продукт високої якості з ідеальним зображенням, який захопить навіть найвибагливіших клієнтів. Створені на основі новітніх технологій, та компонентів найвищої якості, вони задовольняють зростаючий попит та очікування клієнтів. Такі рекламні екрани використовуються як усередині, так і зовні приміщень, що дозволяють відображати будь-який контент: рекламну та освітню інформацію, фото та відео, анімацію. Світлодіодні екрани для реклами можуть бути різної форми та модифікації: зовнішніми та внутрішніми, прозорими, гнучкими, у вигляді рухомого рядка, табло або аптечного хреста. Придбати led екран, ви можете у нас у Першій Рекламній Компанії.

Світлодіодний екран для сцени

За бажанням замовника, кожен світлодіодний екран оснащений спеціальною системою управління контентом, що відображається, це дає можливість керувати всіма екранами, які у вас є одночасно, налаштовуючи контент, за допомогою виділеного браузера, сервера, комп’ютера або планшета. Ви можете відображати будь-який контент: зображення, анімацію, та професійні відео.

Внутрішні світлодіодні екрани

LED внутрішній поворотний без швів

Широко застосовуються у роздрібних торгових мережах, освітніх закладах, спортивних комплексах, у виставкових центрах, для передачі інформації відвідувачам. Внутрішні світлодіодні екрани можуть відображати будь-який контент у привабливішому вигляді, концентруючи увагу людей сильніше, ніж традиційні носії. Контент транслюється з ближчої відстані, ніж на зовнішніх екранах. А яскравість дисплеїв усередині приміщення може бути нижчою на відміну від вуличних носіїв. Екрани, що знаходяться усередині приміщення, мають розмір пікселя від 2 до 10 мм. Внутрішні екрани для реклами більш тонкі та легкі, ніж вуличні, оскільки другі повинні мати захист від погодних умов та механічних пошкоджень.

Зовнішні світлодіодні екрани

Є ефективним елементом вуличної реклами порівняно з класичними конструкціями. Їх добре видно з великої відстані, вони барвисті і світяться, лед екрани для реклами, які інформують перехожих про акції, нові товари та інші пропозиції в рекламних та анімаційних роликах. Вони надійно захищені від потрапляння сонячних променів, вологи та різкої зміни температури. Такі екрани зазвичай замовляють для спортивних арен, магазинів, торгових центрів та ін.

Внешние рекламные екрани

LED табло та екрани для аптек

Світлодіодне табло, на якому транслюється велика кількість оперативної інформації, можна швидко оновлювати протягом короткого часу, зображення на них чітке, яскраве, легко проглядається з різної відстані. Такі led екрани зазвичай замовляють банки, АЗС, аеропорти, вокзали, спортивні комплекси та бізнес-структури.

Щоб залучити більшу кількість покупців аптечні мережі замовляють вивіски, що світяться – аптечний хрест. Це світлодіодний led екран для реклами нестандартної форми, що «кидається» у вічі перехожим на вулиці, ефективне рішення для залучення клієнтів та водночас реклама закладу.

Якщо ви вирішите, незважаючи на його чималу вартість, купити лед екран, то він окупиться в найкоротші терміни. І це буде правильне і прибуткове вкладення ваших коштів.

Навігація по категоріям
Інші категорії
Інші категорії
Реалізовані проєкти LED екрани
Екран світлодіодний для будинку культури
LED екран для інформаційної стійки
ЛЕД-борд двосторонній світлодіодний екран
LED екран безшовний – колона
Медіафасад – зовнішні світлодіодні екрани
Рекламний led екран над входом в маркет
Рекламний світлодіодний білборд
LED екран для презентацій та конференцій
Рекламно-інформаційний зовнішній екран
Led рядок P10 – синій
Led табло різнокольорове
Чому варто обрати нас?
Висока якість
01
Висока якість
  • Використовуємо якісні комплектуючі (LED модулі, блоки живлення, система керування) від заводів лідерів світлодіодної індустрії
Власне виробництво
02
Власне виробництво
  • Виготовлення та налаштування LED екранів відбувається на власній виробничій базі
Працюємо по всій Україні
03
Працюємо по всій Україні
  • Доставку та монтаж продукції здійснюємо по всій Україні.
  • Велика мережа підрядників
Технічна підтримка
04
Технічна підтримка
  • Технічна підтримка з боку наших спеціалістів
  • Навчання персоналу замовника
Створення відеоконтенту
05
Створення відеоконтенту
  • Якісне відео для LED екранів
  • Відео під індивідуальні параметри LED екрану
Постгарантійне обслуговування
06
Постгарантійне обслуговування
  • Здійснюємо ремонт LED продукції після гарантійного терміну
  • Більшість комплектуючих на складі
Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?
Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.