0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
Інтер'єрна реклама Інтер'єрна реклама

Інтер’єрна реклама

Виготовлення інтер’єрних вивісок

Не лише зовнішність закладу, а й інтер’єрні вивіски відіграють важливу роль для клієнта. Інтер’єрна реклама має величезний потенціал впливу відвідувачів. Ви знаєте, що 82% рішень щось купити люди приймають безпосередньо всередині магазину? Майстерно розміщені інтер’єрні вивіски та рекламні елементи можуть активно впливати на емоції та сприйняття покупців, створюючи унікальну атмосферу та підкреслюючи ключові переваги товарів чи послуг. Кожна деталь інтер’єру може стати частиною вашої рекламної стратегії, підтримуючи впізнаваність бренду та стимулюючи підвищення продажів. Не втрачайте можливості використовувати інтер’єрну рекламу як потужний інструмент для залучення та утримання клієнтів усередині вашого магазину чи закладу.

Виготовлення інтер’єрних вивісок – один з найпопулярніших запитів. Підприємці люблять замовляти вивіски на стіну, тому що такі вивіски є показником високого статусу закладу та гарантують довірливіше ставлення клієнтів. Хочете замовити вивіску також?

Перша Рекламна Компанія – це виготовлення інтер’єрної реклами за європейськими стандартами. Ми оформлюємо стійки та вивіски на ресепшн, логотипи на стіни, інформаційні стенди, лайтбокси та багато іншого, що докорінно змінює сприйняття бізнесу у покупців.

Виготовлення інтер'єрних вивісок

Інтер’єрна реклама на замовлення клієнта

внутрішні вивіски

Перша Рекламна Компанія допоможе зробити рестайлінг торгової точки або створити фірмовий стиль з нуля!

Ви можете замовити у нас:

  • дизайн стійки на ресепшн;
  • світлову вивіску;
  • іміджеві картини;
  • інформаційні стенди, таблички та інші види рекламного інтер’єру.

Більше 10 років ми займаємося оформленням точок продажу знаменитих брендів. Наші інтер’єрні установки – одні з найкрасивіших у Києві. Вони ефективно працюють кілька років без поломок та збоїв.

Разом із вами ми розробимо унікальну інтер’єрну рекламу, яка зачарує ваших клієнтів!

Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Інтер’єрна реклама

Текстильний лайтбокс в інтер’єрі банку
Текстильний лайтбокс в інтер’єрі банку
Інтер’єрний лайтбокс в оформленні Рекламний лайтбокс з логотипом OTP банку служить для фірмового оформлення фінансової установи. Барвистий рекламний екран з рівномірним світлодіодним підсвічуванням, виготовлений на спеціальному полотні для лайтбоксів з простою системою заміни зображення. Складається з алюмінієвого профілю та зображення, надрукованого на спеціальному текстильному матеріалі. За допомогою такого лайтбоксу можна втілити будь-яку ідею. Текстильний лайтбокс, вмонтований у стіну в інтер’єрі відділення банку. Одна з переваг такої конструкції енергозберігаюче підсвічування, блоки живлення, роз’єми, дроти сховані всередині короба. Виготовляємо зовнішні та внутрішні текстильні лайтбокси практично будь-якого розміру та форми, підбираємо конструкцію під дизайн інтер’єру – Перша Рекламна Компанія.
Інтер’єрна вивіска з контражуром
Текстильний лайтбокс в інтер’єрі банку
Інтер’єрна вивіска – об’ємні літери
Об’ємний логотип + світлові літери
Отримай безкоштовно PDF файл “Як замовити світлову вивіску та не втратити гроші?”
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Алена
Спасибо компании Первая Рекламная за проявленное терпение, консультацию, помощь в выборе материалов и форм, качественно выполненную работу, а так же за доступную цену. Конечный итог вывески из объемных букв с контражуром полностью оправдал наши ожидания!)))
16 August 2020р.
Первая Рекламная Компания
Павел

Вид подсветки с перфорированной сталью на объемных металлических буквах смотрится просто завораживающе. Как нам кажется это лучший вариант для создания уникальной вывески. Сколько смотрю на другие вывески, таких очень мало, а то что есть точно привлекает к себе внимание.

15 June 2021р.
Первая Рекламная Компания
Алексей

Заказ на вывеску для клиники выполнен оперативно и качественно, сам присутствовал на монтаже, рассмотрел каждый шов и стык вывески. Общение с сотрудниками корректно и доброжелательно. Молодцы! Успеха вам и процветания.

11 August 2021р.
Первая Рекламная Компания
Виктор

Работаем с компанией Первая Рекламная уже не первый год, сначала заказали пару световых коробов. После того как работа была выполнена и мы увидели как ребята относятся к работе и к клиенту, решили не продолжать наше сотрудничество и теперь световые вывески заказываем только здесь.

11 November 2020р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(1 оцінок, середній: 5.00 з 5)
Перша Рекламна Компанія