0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
рекламні вивіски рекламні вивіски

Фасадні вивіски

Фасадна рекламна вивіска із підсвіткою

Шукаєте вивіску з ефектним світловим рішенням для вашого бізнесу? Наша компанія спеціалізується на виготовленні рекламних вивісок з підсвічуванням для всіх видів бізнесу. Всі вивіски виготовляються індивідуально з урахуванням побажань замовника. Ми пропонуємо виготовлення рекламних вивісок на замовлення в Києві. Наші фасадні світлові вивіски створюють яскраве і запам’ятовуюче враження, привертаючи увагу до вашого бізнесу. У нас ви можете замовити зовнішню рекламну вивіску за доступною ціною, повністю відповідну вашим вимогам і бажанням.

Вивіски: перше враження про ваш бізнес

У більшості випадків фасад будівлі це перше, що бачать ваші потенційні клієнти, і, орієнтуючись на зовнішній вигляд вашої вивіски, вони будуть судити про вашу компанію. З сучасною та елегантною вивіскою ви даєте можливість створити перше приємне враження та інформувати їх про діяльність компанії. Рекламна вивіска повинна бути максимально видною, щоб споживачі розуміли, яка компанія знаходиться в цій будівлі. Така вивіска може бути оформлена різними способами та видами освітлення, щоб краще виділити ваш бренд. Кожна вивіска є обличчям компанії, має свій унікальний стиль, який потрібно органічно вписати в архітектуру будівлі.

Фасадні вивіски

Замовити світлову вивіску ви можете у нас у Першій рекламній компанії. Ми складемо для вас індивідуальний проект, підберемо необхідний розмір і матеріали, враховуючи ваші уподобання. Виготовимо вивіску і виконаємо монтаж точно в оговорені терміни.

Якими є рекламні вивіски з підсвіткою:

вивіска з підсвіткою
 • Об’ємні літери:
  – з внутрішнім підсвічуванням,
  – з контражурним підсвічуванням,
  – з нержавіючої сталі,
  – світлодіодні літери;
 • Лайтбокси;
 • Вивіски з алюмінієвого композиту;
 • Вивіски з LED неону;

 


Найпоширеніший вид вуличних вивісок – зовнішня вивіска з підсвічуванням, яка може бути різних форм та розмірів. Якщо у вашої компанії довга назва, текст на вивісці має бути максимально читабельним з будь-якої відстані, в цьому випадку краще підійдуть об’ємні літери зі світлодіодним підсвічуванням, які підсвічуються зсередини, і забезпечують відмінну видимість, а також мають мінімальне енергоспоживання. Такі фасадні вивіски у Києві дуже популярні та різноманітні.

рекламна вивіска

Переваги фасадних-рекламних вивісок:

вивіски фасадні
 • Вигідна презентація вашого бренду;
 • Залучення потенційних клієнтів;
 • Рекламна вивіска – потужний маркетинговий інструмент, вона водночас несе рекламну, інформаційну та декоративну функції;
 • Матеріали, які ми використовуємо для виготовлення вуличних вивісок міцні та стійкі до погодних умов;
 • Різноманітність форм та розмірів, дозволяє клієнту підібрати найкращий для нього варіант;
 • Світлові вивіски на фасад добре привертають увагу у темну пору доби.

Якісно виконані рекламні вивіски на фасад підкреслять рівень вашого професіоналізму та успіху. Ціна такої реклами виправдовує себе, адже це викликає довіру у людей, і їм обов’язково захочеться зайти до вас, щоб у цьому переконатись. Презентабельний вид рекламних вивісок переконає їх скористатися послугами компанії або придбати її продукцію.

Розвивайте свій бізнес разом із нами! Замовляйте рекламні вивіски у Першій Рекламній Компанії, та справляйте враження на старих та нових клієнтів. Виготовлення вивісок на фасад – один із наших головних напрямків.

Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Фасадні вивіски

Круглий торцевий лайтбокс – стоматологія
Круглий торцевий лайтбокс – стоматологія
Світловий короб для стоматологічної клініки Світлове оформлення для зовнішньої реклами одне із найважливіших елементів маркетингової стратегії будь-якої компанії, включаючи стоматологічні клініки, які шукають ефективні засоби залучення клієнтів. Світлові короби – це один з найпопулярніших видів зовнішньої реклами, виконані в локанічному дизайні, закріплений на фасаді будівлі за допомогою кронштейна. Цей тип вивіски може бути одностороннім або двостороннім і забезпечує привабливий зовнішній вигляд компанії, а також дає необхідну інформацію про назву, логотип та напрямок діяльності компанії. Вдале розташування світлового короба на фасаді будівлі дозволяє його бачити з усіх боків та привертати увагу потенційних клієнтів. Світлові короби мають безліч переваг, включаючи можливість роботи...
Об’ємні літери з логотипом фасадна вивіска
Рекламне оформлення фасаду – магазин взуття
Фігурний та торцевий лайтбокси для пивного магазину
Вивіска-об’ємні літери для стоматологічної клініки
Вивіска з АКМ + об’ємні букви для салону меблів
Зовнішні рекламні вивіски банку
Комбінована вивіска для школи
Лайтбокс акриловий-фігурний для продуктового магазину
Круглий торцевий лайтбокс – стоматологія
Лайтбокс з об’ємними літерами – комбінована вивіска
Отримай безкоштовно PDF файл “Як замовити світлову вивіску та не втратити гроші?”
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Артем

Чудове виготовлення фасадних вивісок від цієї компанії.
Дядую за співпрацю, при наступному відкритті наших магазинів буду звертатися.

09 October 2022р.
Первая Рекламная Компания
Тетяна

Замовляємо рекламні вивіски у Першій Рекламній не перший раз.
Завджи все якісно та за домовленими термінами. Цю компанію я точно буду рекомендувати!

07 February 2023р.
Первая Рекламная Компания
Артем

Перша Рекламна – виявились справжніми професіоналами у виготовленні реклами. Вони надають широкий спектр сучасних рекламних рішень, які відповідають потребам нашої компанії. Особливо вражаючі їхні світлові рекламні вивіски, які привертають увагу клієнтів і додають нашому бренду престижу.

25 February 2023р.
Первая Рекламная Компания
Іван

Рекламні вивіски від 1-RK служать дійсно довго, до тогож працює гарантія на декілька років, і вона дійсно працює. Взагалом дуже приємно працювати з професіоналами своєї справи, які дійсно відповідають за якість.

17 August 2022р.
Первая Рекламная Компания
Віктор

Замовлення виконали швидко, як і домовлялись, ціни зрозумілі, без прихованих платежів за монтаж чи зайвий шуруп. Було приємно співпрацювати, на далі ттеж буду звертатись.

23 March 2023р.
Первая Рекламная Компания
Марина

1-РК – надійний партнер у сфері виготовлення реклами. Вони вміють створювати унікальні сучасні рекламні рішення, які привертають увагу клієнтів і покращують їх брендування. Особливо вражає якість їх світлової реклами – яскрава, ефективна і довговічна.

18 November 2022р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(1 оцінок, середній: 5.00 з 5)
Перша Рекламна Компанія