0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
Текстильні лайтбокси Текстильні лайтбокси

Текстильні лайтбокси

Виготовлення тканинних лайтбоксів

Стильний, легкий, ультратонкий, яскравий – все це про рекламну конструкцію нового покоління «текстильний лайтбокс», він же «smartposter». Якщо ви ще не чули про таке диво, зараз все розповімо.

Прорив у виготовленні – текстильний лайтбокс нового покоління!

Це нова технологія, яка дозволяє швидко змінювати лицьове рекламне полотно навіть школяру. Чому? Вся фішка в новому алюмінієвому профілі, який є основою лайтбоксу. У профілі є пази для вставки текстильної тканини, у якої по краях пришита спеціальна силіконова стрічка. При цьому текстильний лайтбокс не має рамок на лицьовій частині.

Текстильний лайтбокс економить місце і виглядає дуже стильно, адже товщина текстильного світлового короба всього 50 мм, насправді, конструкцію навіть важко назвати коробом (акрилові та банерні лайтбокси мають товщину від 100 мм).

текстильний лайтбокс

Спеціальна тканина для рекламної поліграфії не відсвічує та має підвищену насиченість кольорів на відміну від тканини Backlit, яку використовують для виготовлення банерних лайтбоксів. Але найголовніше, текстильна тканина для смарт-постеру дешевша і легша за банерну.

Про переваги тканинного лайтбоксу за фактом

Види текстильних лайтбоксів

Алюмінієвий профіль – раму з профілю можна робити будь-яких розмірів, при цьому вона не втратить своєї жорсткості. Конструкція збирається за 5-10 хвилин за допомогою 1 шестигранного ключа, що йде в комплекті. Великий вибір профілю дозволяє робити як односторонні, так і двосторонні текстильні лайтбокси. Має пази для швидкої зміни зображення.

Текстильна тканина – насиченість кольору та відсутність відблисків. Висока світлопропускна здатність, легкість та спеціальна силіконова стрічка по краях для надійного кріплення в паз алюмінієвого профілю та швидкої заміни зображення. А також відсутність рамок на лицьовій поверхні.

Компактність – товщина всього в 50 мм перетворює smartposter на сучасну картину на стіні з підсвічуванням. Виглядає дуже стильно та ефектно.

Варіативність – завдяки своїй легкості, текстильний лайтбокс можна вішати куди завгодно і як завгодно, також ви можете зробити з нього мобільний стенд. Поговоримо про це детальніше.

Види текстильних лайтбоксів

Настінний текстильний лайтбокс – одностороння конструкція, яка використовується всередині приміщення, як елемент інтер’єру або як рекламний постер з товаром або інформацією про акції.

Підвісний текстильний лайтбокс – може бути, як одностороннім, так і двостороннім. Вішається на тонкі металеві троси, які кріпляться до стелі. Дуже зручно використовувати у великих торгових залах та ТРЦ.

Мобільний (підлоговий) текстильний лайтбокс – може бути, як одностороннім, так і двостороннім. Розміщується за допомогою додаткових деталей (ніжок) у будь-якому місці залу чи кімнати. Конструкція може бути тимчасовою або додатковою стіною чи перегородкою. Також мобільний текстильний лайтбокс може виступати рекламним банером на конференції, презентації чи інших івентах. Дуже простий у збиранні.

Комбіновані текстильні лайтбокси – це стилістично розташовані всі вищеперелічені види. Використовуються для оформлення стендів.

лайтбокс із тканини

В односторонніх лайтбоксах з тканини, світлодіоди розміщуються на задній стінці, а в двосторонніх – по периметру алюмінієвого профілю.

Ми не рекомендуємо використовувати тканинні лайтбокси як зовнішню вивіску, оскільки тканина піддається природному зношуванню під впливом навколишнього середовища. Це чудовий варіант для інтер’єрного оформлення.

Ви можете замовити текстильний лайтбокс у нас, незалежно від вашого розташування: Київ, Львів, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Одеса, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Полтава, Суми, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Донецьк, Луганськ, Маріуполь, Кропивницький та інші міста України.

Замовляйте лайтбокс із тканини для оформлення інтер’єру – будьте у тренді разом із Першою Рекламною Компанією!

Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Текстильні лайтбокси

Текстильний лайтбокс в інтер’єрі банку
Текстильний лайтбокс в інтер’єрі банку
Інтер’єрний лайтбокс в оформленні Рекламний лайтбокс з логотипом OTP банку служить для фірмового оформлення фінансової установи. Барвистий рекламний екран з рівномірним світлодіодним підсвічуванням, виготовлений на спеціальному полотні для лайтбоксів з простою системою заміни зображення. Складається з алюмінієвого профілю та зображення, надрукованого на спеціальному текстильному матеріалі. За допомогою такого лайтбоксу можна втілити будь-яку ідею. Текстильний лайтбокс, вмонтований у стіну в інтер’єрі відділення банку. Одна з переваг такої конструкції енергозберігаюче підсвічування, блоки живлення, роз’єми, дроти сховані всередині короба. Виготовляємо зовнішні та внутрішні текстильні лайтбокси практично будь-якого розміру та форми, підбираємо конструкцію під дизайн інтер’єру – Перша Рекламна Компанія.
Текстильний лайтбокс для бутіка
Текстильний лайтбокс в інтер’єрі банку
Текстильні лайтбокси для ювелірного магазину
Текстильний лайтбокс-внутрішнє оформлення банку
Отримай безкоштовно PDF файл “Як замовити світлову вивіску та не втратити гроші?”
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Сергей

Далеко не каждая компания может качественно изготовить текстильный лайтбокс, Первая рекламная справилась с этим на УРА. Теперь холл нашей клиники украшает лайтбокс которым восхищаются наши клиенты. Спасибо огромное!

17 October 2021р.
Первая Рекламная Компания
Артем

Перша Рекламна – виявились справжніми професіоналами у виготовленні реклами. Вони надають широкий спектр сучасних рекламних рішень, які відповідають потребам нашої компанії. Особливо вражаючі їхні світлові рекламні вивіски, які привертають увагу клієнтів і додають нашому бренду престижу.

25 February 2023р.
Первая Рекламная Компания
Марина

1-РК – надійний партнер у сфері виготовлення реклами. Вони вміють створювати унікальні сучасні рекламні рішення, які привертають увагу клієнтів і покращують їх брендування. Особливо вражає якість їх світлової реклами – яскрава, ефективна і довговічна.

18 November 2022р.
Первая Рекламная Компания
Ярослав

Благодарим за изготовление текстильного лайтбокса и его монтаж весь коллектив Первой Рекламной Компании. Сотрудничество с вами вызывало только положительные эмоции, и легкость в решении проблем. При необходимости все свои рекламные носители будем заказывать у Вас.

05 May 2021р.
Первая Рекламная Компания
Сергій

Я дуже задоволений співпрацею з 1-РК. Вони мають професійний підхід до виробництва реклами, завжди готові вислухати клієнта і запропонувати оптимальні рішення. Їхні сучасні рекламні технології допомогли підвищити увагу до мого бізнесу і залучити нових клієнтів.

18 August 2022р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(Оцінок ще немає)