0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів

Акрилові лайтбокси

Тисячі людей щодня пересуваються вулицями міст, поспішаючи на роботу, або прогулюючись у вихідний день, мимохідь розглядають вуличну рекламу. Зовнішня реклама, на сьогоднішній день є одним із найефективніших способів привернути увагу споживачів. А рекламний короб з підсвічуванням привертає увагу цілодобово, і з настанням темряви яскраві вогні лайтбоксу притягують до себе погляди перехожих сильніше. Таким чином, світловий короб/лайтбокс – креативний та стильний, встановлений на вашій будівлі, підвищить впізнаваність бренду, покращить імідж вашої компанії, ефективно залучить максимальну кількість клієнтури та відповідно збільшить ваші доходи.

Акрилові лайтбокси

Креативні світлові короби на замовлення за індивідуальним проектом, світлодіодні, люмінесцентні, неонові, виготовляємо та встановлюємо – Перша Рекламна Компанія. Ми складемо вам унікальний макет, виготовимо світловий короб, виконаємо всі монтажні роботи, за доступною ціною і в обумовлені терміни.

Які бувають світлові короби

Фігурний лайтбокс

Лайтбокси або вивіски, що світяться, можуть бути виготовлені з різного матеріалу, бути різної форми: класичні прямокутні, фігурні, довільні односторонні та двосторонні, з різним кріпленням, але практично всі наші короби зроблені зі світлодіодним підсвічуванням. Найкраще в процесі роботи себе виявило світлодіодне підсвічування. У нього високі показники стійкості до механічних та природних факторів, ці вироби легко монтуються, у них відмінна енергозбережність, та тривалий термін служби. Акриловий лайтбокс зі світлодіодним підсвічуванням має перевагу над іншими варіантами освітлення, тому витрати на обслуговування будуть мінімальними.

Де встановлюються світлові короби

Проходячи вулицями міста, ви можете часто побачити нестандартні рекламні конструкції із зазивним текстом – це світлові короби з акрилу, встановлені на торцях та фасадах будівель. Вони ефективно доносять інформацію до потенційних клієнтів. Кав’ярні, ресторани, бари, навчальні та розважальні центри, магазини, банки, аптеки, держустанови – всі вони замовляють недорогі вивіски з акрилу, що світяться.

світлові короби для кафе

Переваги акрилових лайтбоксів:

  • Ефективний інструмент цілодобової реклами;
  • Універсальність – може бути зовнішнім та внутрішнім;
  • Різноманітність форм та дизайнів (є можливість створити унікальний проект);
  • Легкість монтажу та догляду;
  • Стійкість до зовнішніх подразників: зміна температур, вологість, вплив сонячних променів.
Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Акрилові лайтбокси

Круглий торцевий лайтбокс – стоматологія
Круглий торцевий лайтбокс – стоматологія
Світловий короб для стоматологічної клініки Світлове оформлення для зовнішньої реклами одне із найважливіших елементів маркетингової стратегії будь-якої компанії, включаючи стоматологічні клініки, які шукають ефективні засоби залучення клієнтів. Світлові короби – це один з найпопулярніших видів зовнішньої реклами, виконані в локанічному дизайні, закріплений на фасаді будівлі за допомогою кронштейна. Цей тип вивіски може бути одностороннім або двостороннім і забезпечує привабливий зовнішній вигляд компанії, а також дає необхідну інформацію про назву, логотип та напрямок діяльності компанії. Вдале розташування світлового короба на фасаді будівлі дозволяє його бачити з усіх боків та привертати увагу потенційних клієнтів. Світлові короби мають безліч переваг, включаючи можливість роботи...
Круглий виносний лайтбокс для пивного магазину
Круглий виносний лайтбокс для пивного магазину
Круглий торцевий лайтбокс для магазину Класичний двосторонній світловий короб, круглої форми з торцевим кріпленням – одна з найпростіших та найяскравіших вивісок. Ефективний варіант сучасної зовнішньої реклами. Світлодіодні елементи у цій вивісці розміщені по всьому периметру конструкції. Такий вид зовнішніх рекламних вивісок добре видно перехожим з тротуару, і дозволяє рекламувати себе з далекої відстані. Кожен дизайн зовнішнього лайтбоксу унікальний, і відповідає побажанням замовника, сучасним тенденціям та профілю рекламованої компанії. Така вивіска цілодобово залучатиме до себе перехожих та потенційних клієнтів. Ви можете підібрати з нашими фахівцями колір, форму та розмір вивіски, а ми нанесемо на неї логотип, назву та графічне зображення відповідно...
Фігурний лайтбокс для піцерії
Фігурний та торцевий лайтбокси для пивного магазину
Об’ємні літери з фігурним лайтбоксом для дитячого садка
Світловий короб для зоомагазину
Лайтбокс акриловий-фігурний для продуктового магазину
Світловий короб для магазину пива
Круглий торцевий лайтбокс – стоматологія
Круглий виносний лайтбокс для пивного магазину
Торцевий лайтбокс в фірмовому стилі
Лайтбокс для банку-банкомату
Отримай безкоштовно PDF файл “Як замовити світлову вивіску та не втратити гроші?”
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Алена
Спасибо компании Первая Рекламная за проявленное терпение, консультацию, помощь в выборе материалов и форм, качественно выполненную работу, а так же за доступную цену. Конечный итог вывески из объемных букв с контражуром полностью оправдал наши ожидания!)))
16 August 2020р.
Первая Рекламная Компания
Сергей

Добрый день. Отличная компания. Сделали качественно и в срок! Всем советую эту компанию!

17 October 2021р.
Первая Рекламная Компания
Юлия

Заказывали вывеску в Первой Рекламной компании. Световые объемные буквы с пикселями получились недорого и качественно. Продукцией довольны, в будущем будем еще обращаться в эту компанию.

29 September 2021р.
Первая Рекламная Компания
Юрий

С первым заказом нашей вывески откровенно просчитались (делали не здесь), она получилась невзрачная и от непогоды изменила свой цвет. Пришлось через 9 мес. перезаказываться, более детально изучив рынок производства световой рекламы решили остановиться на «Первой Рекламной Компании». Сразу скажу, компания мне понравилась. Предложили пару вариантов оформления, подсчитали, во сколько обойдётся световая вывеска. Оказалось, объёмные буквы – не так уж и дорого.

03 August 2021р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(Оцінок ще немає)