0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
Банерні конструкції Банерні конструкції

Банерні конструкції

Рекламні банери, виготовлення на замовлення

Банер – швидкий та простий спосіб привернення уваги до бізнесу

Складно виділитися, коли в місті багато реклами, чи не так? У разі, коли потрібно отримати 99% охоплення аудиторії за приємною ціною, замовити банер у Києві – найкраще рішення.

Конструкція рекламного банеру являє собою металеву раму з натягнутою по периметру тканиною, куди наносять зображення. Виготовлення такої конструкції – процес трудомісткий, але гнучкий. Ви можете експериментувати із рекламним зображенням та величиною полотна аж до висоти багатоповерхівки.

Ми виготовляємо 2 види конструкцій рекламних банерів:

  • Невеликі банерні конструкції до 5м – виготовляємо тільки в комплексі зі світловою вивіскою. Окремо не виготовляємо.
  • Брандмауери (великі банерні конструкції) – можуть бути виготовлені і змонтовані як у комплексі зі світловою вивіскою, так і окремо.

Види банерних тканин для друку:

  • Банер ламінований, Frontlit – економічна банерна тканина на вініловій основі, армована поліестеровою ниткою. Призначена для одностороннього друку та недовгострокового використання.
  • Банер литий, Frontlit HARDY FLEX – призначений для одностороннього друку. Відрізняється високою міцністю та стійкістю до впливів навколишнього середовища. Застосовується для довгострокових рекламних кампаній.
  • Банер литий, Blockout – світлоблокуюча тканина для якісного двостороннього друку. Міцна і стійка до погодних умов.
  • Банер литий, Backlit – міцна поліефірна тканина з напівпрозорим ПВХ-покриттям. Використовується в рекламних конструкціях з внутрішнім підсвічуванням.
  • Банерна Сітка Mesh – легке, просвітне осередкоподібне полотно, тонше, ніж ламінована або лита тканина. Використовується для одностороннього друку та недовгострокового використання.

Звертайтесь за консультацією до менеджера нашої компанії! Він підбере ідеальний варіант, ціна якого вам сподобається.

Виготовлення та встановлення банерів не може обійтися без знання стійкості тканини. Є полотна, що служать 3 міс., а є які від 6 до 15 міс.

Наша компанія використовує такі види друку:

  • Екосольвентний друк – найсучасніший вид друку. Екологічний завдяки спеціальним екосольвентним чорнилам, які не виділяють запаху і мають високу стійкість. Використовується для банерів будь-якого масштабу.
  • Ультрафіолетовий друк (UV/УФ-друк) – різновид струминного друку з використанням УФ-чорнила, яке застигає (фотополімеризується) під впливом ультрафіолетового випромінювання, утворюючи плівку на банерній тканині.

Кому довірити виготовлення банерів у Києві?

Перша Рекламна Компанія – виробництво повного циклу вищої категорії! У нас можна замовити банерну конструкцію та світлову вивіску, аж до комплексного оформлення ТРЦ чи магазину.

Замовляйте виготовлення у нас – отримуйте якість, красу та першокласний сервіс!

Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Банерні конструкції

Вивіска для банку – об’ємні світлові літери
Вивіска-об’ємні літери для стоматологічної клініки
Дахові вивіски для ТЦ
Вивіска об’ємні літери для стоматології
Зовнішнє рекламне оформлення для магазину
Отримай безкоштовно PDF файл “Як замовити світлову вивіску та не втратити гроші?”
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Алена
Спасибо компании Первая Рекламная за проявленное терпение, консультацию, помощь в выборе материалов и форм, качественно выполненную работу, а так же за доступную цену. Конечный итог вывески из объемных букв с контражуром полностью оправдал наши ожидания!)))
16 August 2020р.
Первая Рекламная Компания
Павел

Вид подсветки с перфорированной сталью на объемных металлических буквах смотрится просто завораживающе. Как нам кажется это лучший вариант для создания уникальной вывески. Сколько смотрю на другие вывески, таких очень мало, а то что есть точно привлекает к себе внимание.

15 June 2021р.
Первая Рекламная Компания
Алексей

Заказ на вывеску для клиники выполнен оперативно и качественно, сам присутствовал на монтаже, рассмотрел каждый шов и стык вывески. Общение с сотрудниками корректно и доброжелательно. Молодцы! Успеха вам и процветания.

11 August 2021р.
Первая Рекламная Компания
Виктор

Работаем с компанией Первая Рекламная уже не первый год, сначала заказали пару световых коробов. После того как работа была выполнена и мы увидели как ребята относятся к работе и к клиенту, решили не продолжать наше сотрудничество и теперь световые вывески заказываем только здесь.

11 November 2020р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(3 оцінок, середній: 5.00 з 5)
Перша Рекламна Компанія