0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
З об'ємними літерами З об'ємними літерами

Комбіновані вивіски з об’ємними літерами

Вивіски із алюмінієвого композиту з об’ємними літерами

Всі ми знаємо, щоб досягти успіху в бізнесі, потрібно грамотно рекламувати себе. Зовнішня реклама цьому наочний приклад, вивіска на фасаді будівлі або при вході до закладу приверне увагу перехожих і створить перше враження про вашу компанію. Вибираючи оригінальні вивіски з композиту з об’ємними літерами, ви привносите елемент естетичності та індивідуальності у свій бізнес.

Вивіски із алюмінієвого композиту з об'ємними літерами

Чому варто замовляти вивіски з композиту

Композитні світлові вивіски з об'ємними літерами
Комбіновані вивіскиз об'ємними літерами

Якщо ви хочете встановити вивіску зовні будівлі, потрібно підібрати міцний та надійний матеріал для конструкції. Вивіски з композиту – ідеальне рішення для зовнішньої реклами, вони стійкі до перепадів температур, не вигоряють від сонячних променів, практично не піддаються деформації. Композитні світлові вивіски з об’ємними літерами складаються з панелей АКМ, така багатошаровість компонентів забезпечує вивіскам міцність та одночасно легкість обробки та встановлення матеріалів. На ці вивіски кріпляться світлові літери, кожна з яких є самостійним елементом завтовшки від 70мм. Основна перевага таких вивісок, літери з акрилу можуть підсвічуватись повністю, з лицьової чи бічної сторони. Букви та логотипи, виготовлені у 3D форматі, виглядають дуже ефектно та акцентують на себе увагу. Такі вивіски широко використовуються як вулична, так і інтер’єрна реклама. Це дуже популярне рішення для вивісок магазинів, салонів краси, готелів, ресторанів, офісних та медичних центрів, банківських структур та інших закладів. Об’ємні літери на композиті можуть бути різного розміру, форми, стилю, і способу обробки, для виробництва яскравих вивісок, що запам’ятовуються, використовується світлодіодне підсвічування.

Замовити вивіски із алюмінієвого композиту з об’ємними літерами, ви можете у нас – Перша рекламна компанія. Ми виробляємо якісні та надійні вивіски за проектом замовника. Лицьова частина виготовляється з кольорового акрилу або кольорового алюмінію, задня частина з ПВХ, бічна частина виготовлена з кольорового алюмінію або нержавіючої сталі. Об’ємні літери можуть бути різного розміру і виконані в різних стилях. А світлодіодне підсвічування створює світловий ореол на поверхні знака, привертаючи увагу людей. В результаті виходить тривимірний напис, з приголомшливим візуальним ефектом, привертаючи увагу перехожих.

вивіски із алюмінієвого композиту з об'ємними літерами
Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Комбіновані вивіски з об’ємними літерами

Вивіска для банку – об’ємні світлові літери
Вивіска об’ємні літери для стоматології
Вивіска-об’ємні літери для стоматологічної клініки
Дахові вивіски для ТЦ
Зовнішнє рекламне оформлення для магазину
Отримай безкоштовно PDF файл “Як замовити світлову вивіску та не втратити гроші?”
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Алена
Спасибо компании Первая Рекламная за проявленное терпение, консультацию, помощь в выборе материалов и форм, качественно выполненную работу, а так же за доступную цену. Конечный итог вывески из объемных букв с контражуром полностью оправдал наши ожидания!)))
16 August 2020р.
Первая Рекламная Компания
Сергей

Добрый день. Отличная компания. Сделали качественно и в срок! Всем советую эту компанию!

17 October 2021р.
Первая Рекламная Компания
Юлия

Заказывали вывеску в Первой Рекламной компании. Световые объемные буквы с пикселями получились недорого и качественно. Продукцией довольны, в будущем будем еще обращаться в эту компанию.

29 September 2021р.
Первая Рекламная Компания
Юрий

С первым заказом нашей вывески откровенно просчитались (делали не здесь), она получилась невзрачная и от непогоды изменила свой цвет. Пришлось через 9 мес. перезаказываться, более детально изучив рынок производства световой рекламы решили остановиться на «Первой Рекламной Компании». Сразу скажу, компания мне понравилась. Предложили пару вариантов оформления, подсчитали, во сколько обойдётся световая вывеска. Оказалось, объёмные буквы – не так уж и дорого.

03 August 2021р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(Оцінок ще немає)