0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
Стели/пілони Стели/пілони

Стели, пілони

Виготовлення стел і пілонів у Києві

Потрібна реклама біля траси, на в’їзді до будівлі чи просто біля компанії? Рекламна стела та пілон – ваше рятувальне коло.

Що таке рекламна стела/пілон?

Стела – рекламний короб, що має металевий каркас, який встановлений у фундамент. Короб може бути виготовлений з акрилу, пластику чи композиту, куди наноситься інформація. Висота конструкції від 3 до 30м.

Пілон – невисокий короб, який розміщують на підставці або в фундамент. Основою служить алюмінієвий профіль, куди вставляють панелі з оргскла або пластику із зображенням. Висота конструкції від 1 до 3м.

Замовити виготовлення пілонів для реклами або рекламної стели дуже просто. Дзвоніть чи пишіть нашому менеджеру, і ви разом підберете найкращий варіант.

рекламна стела

Де купити рекламну стеллу?

Хочете дізнатися ціни на стелу та пілон? Як і багато інших рекламних компаній, ми не в змозі без конкретного замовлення назвати ціну продукції. Вартість цих зовнішніх установок пов’язана з бажаним розміром, матеріалами, способом монтажу, дизайном.

1РК – виробництво повного циклу. Робимо ефектні та якісні вивіски під ключ більше 10 років, виготовляємо все від макета та до монтажу. Телефонуйте і ви отримаєте більше, ніж очікуєте.

Ви можете замовити виготовлення рекламної стели у нас, незалежно від вашого розташування: Київ, Львів, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Хмельницький та інші регіони України.

Довіряйте компаніям зі стажем – будьте задоволені результатом!

Стела з підсвіткою для супермаркету
Стела з підсвічуванням для супермаркету
Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Стели, пілони

Стела з підсвіткою для супермаркету
Світлова рекламна стела для СТО
Стела для АЗС з LED екраном (табло)
Рекламна стела для бази відпочинку
Світлова вивіска для стели
Отримай безкоштовно PDF файл “Як замовити світлову вивіску та не втратити гроші?”
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Алена
Спасибо компании Первая Рекламная за проявленное терпение, консультацию, помощь в выборе материалов и форм, качественно выполненную работу, а так же за доступную цену. Конечный итог вывески из объемных букв с контражуром полностью оправдал наши ожидания!)))
16 August 2020р.
Первая Рекламная Компания
Павел

Вид подсветки с перфорированной сталью на объемных металлических буквах смотрится просто завораживающе. Как нам кажется это лучший вариант для создания уникальной вывески. Сколько смотрю на другие вывески, таких очень мало, а то что есть точно привлекает к себе внимание.

15 June 2021р.
Первая Рекламная Компания
Алексей

Заказ на вывеску для клиники выполнен оперативно и качественно, сам присутствовал на монтаже, рассмотрел каждый шов и стык вывески. Общение с сотрудниками корректно и доброжелательно. Молодцы! Успеха вам и процветания.

11 August 2021р.
Первая Рекламная Компания
Виктор

Работаем с компанией Первая Рекламная уже не первый год, сначала заказали пару световых коробов. После того как работа была выполнена и мы увидели как ребята относятся к работе и к клиенту, решили не продолжать наше сотрудничество и теперь световые вывески заказываем только здесь.

11 November 2020р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(Оцінок ще немає)