0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів

Світлова рекламна стела для СТО

Рекламная стела из АКМ
Рекламная стела из АКМ
Световая рекламная стела
Рекламная стела из АКМ
Рекламная стела из АКМ
Световая рекламная стела

Рекламна стела з АКМ з підсвічуванням

Рекламна стела з АКМ з логотипом компанії, виконана на замовлення, із застосуванням методу інкрустації, з прорізними літерами, для автосервісу повного технічного обслуговування у м. Бровари. Габаритна рекламна конструкція встановлена на дорозі, недалеко від компанії, що рекламується, біля бізнес центру. У темний час доби стеля гарно підсвічується, і її добре видно здалеку.

Конструкція таких рекламних стел складається з жорсткого металевого або композитного каркаса, який встановлюється на основі під опору, здатній витримати вагу світлової стели та інші навантаження, наприклад, сильні пориви вітру. Внутрішнє підсвічування стели здійснюється за рахунок світлодіодних ламп. Такі зовнішні установки є ефективним рекламним інструментом, інформуючи автомобілістів про товари та послуги організації, і залучаючи до компанії значну кількість нових клієнтів.

Замовляйте рекламні світлові стели у Першій Рекламній Компанії для АЗС, для торгових та бізнес-центрів, автосалонів та автосервісів. Зробіть свій бренд упізнаваним разом з нами.

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.