0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
Про компанію
Про компанію

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої світлової реклами справа тонка. У цій сфері важливим є досвід як усієї компанії, так і досвід кожного окремого співробітника. Конструкції для зовнішньої реклами можуть бути найрізноманітнішими за видом та формами. Матеріалів та колірних варіантів ще більше. Людині, яка не стикалася зі сферою виготовлення зовнішньої реклами раніше, дуже легко заплутатися в її різноманітності та багатогранності.

Виготовлення зовнішньої реклами – LED екрани та світлові вивіски

Перша Рекламна Компанія – виробнича компанія повного циклу. Виготовляємо рекламні вивіски, від розробки дизайну до отримання офіційного дозволу та монтажу.

Виробництво світлодіодних LED екранів для реклами

Світлодіодні екрани займають все більше місця в різних сферах бізнесу, сфера послуг, торгівля або виробництво. Ринок диктує свої умови для всіх, у тому числі і ми все більше і частіше приймаємо замовлення на виготовлення LED продукції. Бізнес давно зрозумів, що світлодіодні екрани (табло) для вулиці чи приміщення це насамперед динаміка картинки, яка дозволяє дати більше як реклами, так і корисної інформації про себе для потенційних клієнтів. Ми пропонуємо світлодіодні екрани, а також рухомі рядки, світлодіодні табло, виготовлені за новою технологією SMD що дозволяє транслювати відеоролики в якості Full HD.

Виробництво зовнішніх світлових вивісок для реклами

Сьогодні на ринку помітно переважає світлова реклама, оскільки вона не набагато дорожча, але в рази ефективніша за несвітлову. Це Ви самі розумієте.

Ми виготовляємо світлові рекламні вивіски, лайтбокси, об’ємні букви, дахові та інтер’єрні конструкції в Києві, робимо комплексне оформлення точок продажу для мережевих та немережевих клієнтів по всій Україні.

Перша Рекламна Компанія вже понад 15 років спеціалізується на виробництві світлової реклами. За цей час ми реалізували понад 12 000 проєктів. Протягом тривалого часу нашими клієнтами є найбільші компанії України та зарубіжжя: Decathlon, Roshen, Епіцентр, OTP bank, Альфа Банк, Brocard, Eldorado, Сільпо, Фуршет, Велика Кишеня та інші.

Приєднуйтесь і Ви до надійного партнера, який якісно зробить Ваш бренд індивідуальним та незабутнім!

У нас працюють висококваліфіковані співробітники, які проходять навчання та стажування за розробленою системою компанії. Наші менеджери дадуть Вам якісну консультацію щодо видів та асортименту продукції, розкажуть усі тонкощі виробництва та отримання дозволу на вивіску,  виходячи з Ваших уподобань запропонують найкращий варіант рекламної конструкції! Конструкторський відділ здійснить прорахунок конструкції та запропонує прийнятну ціну, а фахівці на виробництві якісно виготовлять та змонтують на місці Вашу вивіску з гарантією до 36 місяців.

15+
років на ринку
1000+
клієнтів
10 000+
проєктів

Реалізовані проєкти

LED екрани

Виробництво світлодіодних екранів

Світлодіодні екрани для реклами можуть бути різної форми і модифікації: зовнішніми і внутрішніми, прозорими, гнучкими, у вигляді рухомих рядків, табло або аптечного хреста.
LED екран під Меню Борди: приваблива візуалізація вашого кафе
LED екран під Меню Борди: приваблива візуалізація вашого кафе

У наш час, коли конкуренція в індустрії громадського харчування стає все більш жорсткою, ключовим фактором успіху для кафе, ресторанів та кав’ярень є створення неповторної атмосфери та привертання уваги відвідувачів. Один з способів досягнення цього – встановлення LED екрана на стіні у вашому закладі. Сучасна презентація страв та напоїв на Menu Board ЛЕД екрани надають унікальну можливість демонстрації страв та напоїв вашого меню у яскравому та привабливому вигляді. Використовуючи високу роздільну здатність та яскраві кольори, ви можете привернути увагу відвідувачів до ваших вишуканих кулінарних пропозицій. Також вони зможуть зорієнтуватися за цінами на таких електронних менюбордах. У вас буде можливість легко коригувати ціни на страви, вносити регулярно свіжі пропозиції свого закладу. А презентація вишуканих страв на екрані не лише збільшить інтерес до вашого меню, а й стимулює апетит ваших гостей. Ефективна реклама Світлодіодні екрани також надають відмінну платформу для реклами вашого закладу…

Світлодіодні екрани для клініки
Світлодіодні екрани для клініки

Внутрішні екрани, виконані для медичного центру у Києві. Екрани розташовані в інтер’єрі клініки, в залі очікування та біля ресепшену. Параметри 1-го екрана: Параметри 2-го екрана: У сучасному медичному центрі, де увага до пацієнтів та їх комфорт відіграють ключову роль, використання LED-екранів стає невід’ємним елементом. Естетика та привабливість LED-екрани мають яскраве, чітке зображення, що робить їх чудовим засобом для привернення уваги та створення сучасного зовнішнього вигляду медичного центру. Їхня можливість відображати динамічні, інформативні контенти, такі як новини про здоров’я, послуги клініки, графіки роботи фахівців, робить їх не тільки візуально привабливими, але й підвищує їхню ефективність у використанні. Інформаційна прозорість За рахунок можливості відображення різних інформаційних блоків на екранах, пацієнти отримують більш повне уявлення про послуги, акції, розклад роботи лікарів та інші важливі аспекти діяльності клініки. Це підвищує ступінь довіри з боку пацієнтів та створює прозору комунікацію між медичним персоналом та клієнтами….

LED екран для автомобільного салону
LED екран для автомобільного салону

Зовнішній LED екран, розміщений біля входу в автомобільний салон, є ефективним інструментом, що сприяє залученню клієнтів і поліпшенню загального враження від салону. Параметри: Переваги зовнішнього LED екрану для автомобільного салону: Привабливість та привернення уваги Яскраві та динамічні зображення на LED екрані миттєво привертають увагу перехожих та потенційних клієнтів. Це дозволяє виділитися серед інших салонів та залучити більше відвідувачів. Реклама та інформування LED екран надає можливість ефективно рекламувати актуальні пропозиції, акції, знижки та нові надходження автомобілів. Крім того, на екрані можна відображати інформацію про сервіс, контактні дані та години роботи салону, що полегшує орієнтацію відвідувачів. Поліпшення візуального вигляду Установка сучасного LED екрану при вході в салон надає будівлі сучасного та привабливого вигляду. Це створює сприятливе перше враження у відвідувачів та підвищує загальний рівень привабливості автомобільного салону. Гнучкість та багатофункціональність LED екрани мають високий рівень гнучкості в налаштуванні та керуванні контентом. Вони…

LED екран для мережі магазинів «Територія мінімальних цін»
LED екран для мережі магазинів «Територія мінімальних цін»

Зовнішній світлодіодний екран для мережі магазинів «Територія мінімальних цін» у Києві, встановлений на в’їзді на автостоянку. Параметри екрану LED зовнішній екран односторонній: В епоху цифрових технологій привертання уваги покупців стає справжнім мистецтвом, і зовнішні LED екрани на автостоянці торгового центру – незамінний інструмент для досягнення цієї мети. Розглянемо переваги, що роблять рекламні LED екрани невід’ємною частиною успішної стратегії торгової мережі. Візуальний вплив та запам’ятовуваність Рекламний LED екран – це можливість створити потужний візуальний вплив на кожного відвідувача торгового центру або магазину, що окремо стоїть. Яскраві кольори, динамічні зображення та відеоролики привертають увагу, роблячи магазин більш незабутнім серед конкурентів. Ефективне використання простору Автостоянка – це не просто місце для автомобілів, це простір, який можна перетворити на потужний інструмент маркетингу. Розміщення зовнішніх LED екранів на стоянці дозволяє ефективно використовувати простір для привернення уваги покупців та збільшити впізнаваність магазину. Спецпропозиції та акції в…

Світлові вивіски

Виготовлення зовнішньої реклами

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка. У цій сфері важливим є досвід як усієї компанії, так і досвід кожного окремого співробітника. Конструкції для зовнішньої реклами можуть бути найрізноманітнішими за видом та формами. Матеріалів та колірних варіантів ще більше.
Вивіски для театру «Театр особистості» у м. Київ
Вивіски для театру «Театр особистості» у м. Київ

Коли справа доходить до створення унікального іміджу для вашого театру, одним з ключових елементів, які ви не повинні не брати до уваги, є театральні вивіски. Вивіски для театру не тільки інформують відвідувачів, а й служать відзнакою вашого театру. Комплексне оформлення «Театру особистості» у м. Києві: • Світлова вивіска – прорізні літери, на вході до будівлі, вивіска включає назву театру та його емблему. Вхід до театру – це місце, де відвідувачі вперше зустрічаються з вашим закладом. Прорізні літери з підсвічуванням створять ефектне і враження, що запам’ятовується, а підсвічування підкреслить вашу назву і додасть йому аристократичністі. • Зовнішня оригінальна вивіска тристоронній торцевий лайтбокс із підсвічуванням. Якщо ви хочете, щоб ваш театр був помітний як вдень, так і вночі, торцевий тристоронній лайтбокс – це чудове рішення. Він забезпечує видимість вашого театру з усіх боків та надає йому унікального стилю. Завдяки світлодіодному підсвічуванню, ваша…

🌞Вивіска з акрилу день/ніч🌚
🌞Вивіска з акрилу день/ніч🌚

Рекламна вивіска на проспекті Степана Бандери, 16, для грильбару «Petrov Vodkin». Унікальність вивіски в тому, що при денному освітленні вона є чорного кольору, а коли ви її включаєте, то об’ємні літери стають білими. Такою контрастною вивіскою із сучасною технологією «Black and White» можна створити серйозну конкуренцію решті закладів! Використання у виробництві вивіски з акрилу Black and White зі світлопропускною та світлорозсіювальною здатністю дає можливість створити оригінальну вивіску, яка змінюватиме колір за рахунок підсвічування. Ви можете підібрати будь-який колірний відтінок для назви або логотипу на вашій вивісці, який у нічний час ставатиме світлим. Такі вивіски ідеально підійдуть для ресторанів, барів, магазинів та інших закладів. Замовлення вивіски Black and White Якщо ви втомилися вибирати вивіски і не знаєте на чому зупинити свій вибір? Але хочете, щоб ваш заклад був у всіх на слуху та залишав у пам’яті відвідувачів лише позитивні емоції. Замовляйте…

Вивіски з контражурним підсвічуванням для магазину
Вивіски з контражурним підсвічуванням для магазину

Рекламна світлова вивіска спеціалізованого магазину «Зелена Лавка». Дві вивіски з контражурним підсвічуванням – інтер’єрна та вулична. На вивісці зображено назву магазину та його емблема. Вивіска виготовлена за проектом замовника. Вивіски з контражурним підсвічуванням: освітлення, яке надихає У світі сучасного бізнесу створення унікального та незабутнього вигляду вашого магазину відіграє важливу роль у залученні клієнтів та презентації вашого бізнесу. Одним з найбільш ефективних способів підкреслити індивідуальність вашого закладу є світлові вивіски з контражурним підсвічуванням. Що таке вивіски з контражурним підсвічуванням? Ці вивіски є справжнім мистецтвом освітлення, яке поєднує в собі елегантний дизайн і передові технології. Контр ажурне підсвічування дозволяє створювати дивовижні світлові ефекти, які можуть перетворити як інтер’єр вашого магазину, так і його зовнішній вигляд. Переваги світлових вивісок з контражурним підсвічуванням: Унікальність та оригінальність: Контр ажурне підсвічування надає безмежні можливості для створення унікальних дизайнів та форм, які будуть не схожі на жодну…

Вивіска об’ємні літери з контражурним підсвічуванням для офісу
Вивіска об’ємні літери з контражурним підсвічуванням для офісу

Офісна вивіска, виготовлена для інтер’єру міжнародної інвестиційної компанії «De Costa Group». Вивіска, на якій зображено логотип, та назва компанії встановлені у приймальні офісу. Світлові літери для офісу розташовані на основі «під мармур». Така презентабельна та елегантна вивіска демонструє престиж компанії та викликає довіру у її відвідувачів. Сьогодні сучасні офіси прагнуть не лише створювати продуктивний робочий простір, а й виділятись серед інших компаній. Одним з ефективних способів зробити це є використання інтер’єрних офісних вивісок з об’ємними літерами та контражурним підсвічуванням. Цей стильний та сучасний елемент дизайну не лише надає офісу унікального характеру, а й привертає увагу співробітників, клієнтів та партнерів. Виготовлення літер з контражурним підсвічуванням для офісу Один із ключових елементів інтер’єрної офісної вивіски – це об’ємні світлові літери. Ці літери та логотипи виготовляються з різних матеріалів, таких як алюміній, акрил, дерево чи пластик, і надають вашому офісу сучасного та стильного…

LCD продукція

Рішення з LCD екранами для реклами

Інтерактивні рекламні технології стають все більш поширеними і все частіше застосовуватимуться в різних галузях, що працюють у цифровому просторі. Інвестуючи в цифрові рішення сьогодні, ви розвиваєте свій бізнес та випереджаєте своїх конкурентів. Замовляйте цифрові високоякісні дисплеї для реклами у нас.
Інтерактивний стіл для дітей
Інтерактивний стіл для дітей

Сьогодні діти виросли у світі, де технології стали невід’ємною частиною їхнього повсякденного життя. Сенсорні інтерактивні столи для дітей являють собою інноваційні освітні та розважальні пристрої, які поєднують у собі навчання та гру, роблячи навчання інтерактивним та захоплюючим досвідом. Вони ідеально підходять для дитячих кімнат, садиків, розвиваючих центрів. Цей сенсорний дитячий стіл виконаний в оригінальному дизайні. Він дуже сучасний і зручний у використанні. По бокам стола є спеціальні виїмки для його переносу, ви можете без зусиль його переставляти на любе зручне для вас місце. Технічні характеристики: Є два входи для USB, антена wi-fi. Стіл працює на системі Android, в Full hd якості. Розмір екрану 1800*1200 пікселей, яскравість 500 ніт. Екран протиударний, що безпечно для дітей. Повністю сенсорний екран, с вбудованим звуком. Завдяки тому, що стіл на системі Android, його  можна повністю налаштувати під себе. В ньому безліч функцій, тому на ньому…

Меню борди: Сучасне рішення для кафе та ресторанів
Меню борди: Сучасне рішення для кафе та ресторанів

Замість традиційних паперових меню дедалі популярнішими стають цифрові меню борди, що надають закладам фаст-фуду (кафе, бістро, піцеріям, кав’ярням) безліч переваг та можливостей. У кафе та ресторанах ці рекламні екрани особливо ефективні, оскільки вони створюють сучасний та стильний інтер’єр, комфорт для відвідувачів та покращують їхнє загальне враження про заклад. Завдяки можливості відображення великої кількості інформації на одному дисплеї, гості можуть швидко порівнювати та вибирати страви, що сприяє прискоренню обслуговування та скорочення черг. Що являють собою Menu Board Меню борди – це панелі LCD, які можна кріпити на стіну або стелю. Висока якість зображення і картинка, що динамічно змінюється, привертає увагу відвідувачів закладу. А вбудована операційна система Android дозволяє змінювати контент у будь-який зручний для вас час дистанційно з будь-якого цифрового пристрою. Ви можете створювати динамічне відео, об’єднувати кілька кадрів в один і транслювати їх на різних моніторах одночасно. Переваги меню бордів:…

Настінні LCD екрани у бутіках одягу
Настінні LCD екрани у бутіках одягу

Поліпшуйте враження про ваш бутік одягу за допомогою настінних LCD- екрани. Світ роздрібної торгівлі постійно змінюється, і для успішних бутиків одягу важливо дотримуватися тенденцій та привертати увагу покупців. Один з найефективніших способів привернення уваги та посилення бренду – використання настінних LCD-дисплеїв. Можливості LCD- екранів Переваги та можливості, які надають настінні LCD- екрани, щоб зробити ваш бутік одягу ще більш привабливим та успішним: Настінні LCD- екрани є потужним інструментом для підвищення привабливості вашого бутика одягу та зміцнення вашого бренду. Візуальні можливості та інтерактивні функції LCD-панелей сприяють приверненню уваги клієнтів, а легке оновлення контенту дозволяє актуалізувати рекламні акції та утримувати інтерес до ваших товарів. Пам’ятайте, що вдале використання настінних LCD-дисплеїв може зробити ваш бутік одягу незабутнім місцем для шопінгу та сприятиме стійкому успіху вашого бізнесу.

Настінні LCD дисплеї: зручна інтерактивна афіша для кінотеатрів
Настінні LCD дисплеї: зручна інтерактивна афіша для кінотеатрів

Сучасні технології неухильно просуваються вперед, перетворюючи звичайний похід в кінотеатр на захоплюючу подію. Однією з останніх інновацій, що повністю змінює погляд на афіші та рекламні матеріали у кінотеатрах, стали настінні LCD дисплеї. Поєднуючи зручність класичної афіші з інтерактивністю сучасної техніки, ці дисплеї стали невід’ємною частиною привабливого сучасного інтер’єру. Переваги настінних LCD дисплеїв: Настінні LCD панелі здатні працювати цілодобово. Система керування настінними панелями: Вбудована система керування на Android дозволяє керувати контентом на значній кількості моніторів, контролювати і редагувати контент, що виводиться як на одному екрані окремо, так і одночасно на декількох екранах. Це дозволяє комплексно вирішувати завдання на всіх дисплеях, керуючи інформацією на екрані, що значно заощаджує час та кошти. Власникам кінотеатрів більше не потрібно витрачати час та ресурси на друк нових афіш для кожного фільму чи сеансу. Зручність та інтерактивність: Настінні LCD дисплеї дозволяють кінотеатрам легко представляти свої розклади, привабливі…

Архітектурне підсвічування
Напевно, Вам знайоме поняття «Архітектурне підсвічування будівель». Зараз ця послуга потрібна і досить популярна. У Києві та інших великих містах України є безліч старовинних будівель культурної спадщини. Цікаві вони своїми незвичайними формами, колонами та вигинами, які губляться з виду у вечірній час доби.

Чому варто обрати нас?

<h3>Висока експертність</h3>
01

Висока експертність

• Працюємо на ринку світлової реклами понад 15 років
• Готові втілити в життя «сміливе» завдання клієнта
• Дизайнерський та конструкторський відділи
• Фахівці на виробництві
• Монтажники із «правильними руками»

<h3>Висока якість продукції</h3>
02

Висока якість продукції

• Використовуємо якісні комплектуючі (модулі LED, блоки живлення, система управління) від заводів лідерів світлодіодної індустрії
• 80% комплектуючих ми привозимо в Україну самостійно
• За якість відповідаємо гарантією до 60 місяців

<h3>Приємна ціна</h3>
03

Приємна ціна

• Наша ціна нижча за середню по ринку.
• Наша Ціна = надійні матеріали + якісна робота
• Детальний кошторис за кожним замовленням

<h3>Вирішуємо завдання у визначений термін</h3>
04

Вирішуємо завдання у визначений термін

• Виготовляємо продукцію не пізніше заявленого терміну
• Можемо виготовити та змонтувати Ваше замовлення «на вчора»
• Готові сплачувати штрафні санкції за кожен день прострочення

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Рекомендаційні листи

Читайте наш блог

Техобслуговування LED екранів: поради та рекомендації
27.05.2024
Техобслуговування LED екранів: поради та рекомендації
Світлодіодні екрани стають все більш популярними у різних сферах — від реклами та розваг до корпоративних презентацій та інформаційних табло. Для того щоб ці пристрої працювали якісно протягом тривалого часу, необхідно правильно обслуговувати їх, і вчасно усувати несправності, що виникають. У цій статті ми розглянемо часті проблеми, з якими стикаються власники LED екранів, та запропонуємо практичні рекомендації щодо їх усунення та профілактичного обслуговування. Часті проблеми та їх вирішення: Несправні пікселі Опис проблеми: Іноді на екрані можуть з'являтися окремі несправні пікселі, які не світяться або світяться іншим кольором. Рішення: Використання спеціального програмного забезпечення: Існують програми, які можуть змусити працювати пасивні пікселі. Це найпоширеніший варіант, який часто застосовується. Заміна модуля: Якщо програмне забезпечення не дало результату, можна замінити окремі модулі, які містять пасивні пікселі. Цей процес зазвичай займає небагато часу і може бути виконаний самостійно або фахівцем. Нестабільна яскравість Опис проблеми: Екран може відображати нерівномірні рівні яскравості, що впливає на якість зображення. Рішення: Перевірка та сортування рівнів яскравості: Регулярне калібрування допомагає підтримувати рівномірну яскравість по всьому екрану. Використовуйте вбудовані інструменти сортування або спеціалізоване програмне забезпечення. Заміна несправних LED-діодів: Якщо проблема залишається, можливо, деякі діоди потребують заміни. Це можна зробити самостійно або звернутися до професіоналів. Захист від вологи Опис проблеми: Волога може пошкодити внутрішні компоненти екрана. Рішення: Встановлення екранів із відповідним класом захисту IP: При купівлі LED екранів переконайтеся, що вони мають потрібний рівень захисту від вологи (наприклад, IP65 для зовнішніх установок). Регулярна герметичність: Періодично перевіряйте герметичність екранів, особливо після дощу або миття. При необхідності оновіть ущільнення та захисні покриття. Перегрів Опис проблеми: LED екрани можуть перегріватись, що знижує їх термін служби та продуктивність. Рішення: Встановлення додаткових систем охолодження: Якщо екран встановлено в місці, що погано провітрюється, встановіть додаткові вентилятори або кондиціонери. Покращення вентиляції: Переконайтеся, що навколо екрану достатньо простору для циркуляції повітря. Регулярно очищайте вентиляційні отвори від пилу та бруду. Рекомендації щодо профілактичного обслуговування: Регулярне очищення: видаляйте пил та інші забруднення сухою тканиною. Не використовуйте агресивні хімічні засоби, щоб не пошкодити екран. Перевірка з'єднань: Періодично перевіряйте всі кабелі та конектори на предмет зносу та пошкоджень. Заміняйте зношені компоненти, щоб уникнути збоїв у роботі. Оновлення програмного забезпечення: Регулярно оновлюйте програмне забезпечення екрана для підтримки оптимальної роботи та безпеки. Перевірте наявність нових версій на веб-сайті виробника. Калібрування та тестування: Періодично проводьте калібрування яскравості та кольору екрана, використовуючи вбудовані інструменти або спеціалізоване програмне забезпечення. Проводьте тестування для виявлення та усунення потенційних проблем. Планове техобслуговування: Укладіть договір із професійною сервісною компанією для регулярного огляду та обслуговування екранів. Це допоможе запобігти великим поломкам і продовжити термін служби обладнання. Систематичне технічне обслуговування світлодіодних екранів відіграє ключову роль у їхній довгостроковій та безперебійній роботі. Пасивні пікселі, нерівномірна яскравість, захист від вологи та перегріву – це проблеми, які можна легко вирішити ще на етапі вибору екрана та його виробника. Хороший інсталятор спочатку правильно підбере та реалізує всі необхідні параметри екрана, з урахуванням його місця встановлення та умов подальшої роботи. Профілактичне обслуговування, що включає регулярне очищення, перевірку з'єднань, оновлення ПЗ, калібрування та тестування, допоможуть запобігти серйозним несправностям та продовжити термін служби вашого пристрою. Дотримуючись наших рекомендацій, ви зможете насолоджуватися стабільною та якісною роботою ваших LED екранів протягом багатьох років. Замовляйте світлодіодні екрани у Першої Рекламної Компанії – і ви отримаєте якісне сервісне обслуговування обладнання.
Революційні проекти за допомогою гнучких світлодіодних екранів
01.05.2024
Революційні проекти за допомогою гнучких світлодіодних екранів
Гнучкі світлодіодні екрани відкривають дивовижні можливості для створення унікальних та вражаючих проектів у різних галузях, перетворюючи звичайні поверхні на приголомшливі медіа-простори здатні залучити та здивувати глядачів. Давайте розглянемо кілька проектів, які демонструють креативне використання гнучких світлодіодних екранів: Nike Unlimited Stadium Це проект, який був реалізований Nike в Манілі, Філіппіни, і є унікальним спортивний досвід для бігунів. Основна ідея полягає в тому, щоб запропонувати бігунам можливість відчути нескінченний забіг на спеціально створеній біговій доріжці з гнучкими світлодіодними екранами. Компанія Nike створила бігову доріжку у вигляді знака нескінченності із гнучкими світлодіодними екранами з обох боків. Екрани відображали візуалізації, які рухаються разом із бігунами та створюють відчуття нескінченного простору. Це мотивувало бігунів і дозволяло їм змагатися з віртуальними суперниками. Суть проекту полягала у перспективі змагань із віртуальними суперниками. За допомогою спеціальної програми для смартфонів бігуни могли вибрати віртуального суперника, чия фігура відображалася на екрані, і спробувати випередити його під час забігу. Цей проект був дуже успішним та отримав багато позитивних відгуків від учасників. Він продемонстрував, як гнучкі світлодіодні екрани можуть бути використані для створення унікальних спортивних та розважальних заходів, які не лише мотивують людей до активного способу життя, а й створюють незабутні враження. Coca-Cola Curve Компанія Coca-Cola використовувала гнучкі світлодіодні екрани для створення кривої стіни, де відображалися динамічні рекламні ролики. Цей проект був представлений на Каннській рекламній виставці та викликав великий інтерес у відвідувачів. Проект Coca-Cola Curve був одним із найбільш запам'ятовуваних на виставці. Він був новаторським використанням гнучких світлодіодних екранів для створення вражаючого медіа-простору. Один із ключових моментів проекту – це його інтерактивність. Відвідувачі могли взаємодіяти зі стіною, наприклад, відправляти повідомлення або фото, які потім відображалися на екрані в реальному часі, створюючи ефект зворотного зв'язку та роблячи досвід ще більш захоплюючим. Цей проект викликав величезний інтерес у відвідувачів виставки, залучаючи безліч глядачів та ламаючи стереотипи щодо форми та функції рекламних стендів. Проект Coca-Cola Curve є прикладом того, як гнучкі світлодіодні екрани можуть бути використані для створення унікальних та захоплюючих медіа-просторів, здатних привернути увагу аудиторії. Hyundai Pavilion Компанія Hyundai створила виставковий павільйон з використанням гнучких світлодіодних екранів, які створювали ефект плавного переходу між різними сценами та візуалізаціями, забезпечуючи приголомшливу візуальну дію. Hyundai Pavilion – це виставковий павільйон, створений компанією Hyundai із використанням гнучких світлодіодних екранів. Він був представлений на одній із виставок і справив сильне враження на відвідувачів завдяки своїй креативності та візуальній привабливості. Одним із основних досягнень проекту була його здатність передавати складні ідеї та повідомлення за допомогою візуальних образів. Гнучкі екрани дозволили створювати безліч різних візуальних ефектів, які допомагали розкрити ідеї та концепції бренду Hyundai у захоплюючій формі, що запам'ятовується. Hyundai Pavilion став прикладом того, як гнучкі світлодіодні екрани можуть бути використані для створення унікальних та вражаючих виставкових просторів. Він продемонстрував, як візуальні технології можуть бути використані для того, щоб захопити увагу аудиторії та створити незабутній досвід взаємодії з брендом. Louis Vuitton LED Tunnel Для свого показу колекції шкіргалантереї Louis Vuitton створив тунель із гнучкими світлодіодними екранами, на яких відображалися абстрактні та привабливі візуалізації, що поєднуються з музичним супроводом, створюючи ефект повного занурення для глядачів. Візуалізації були створені спеціально для цього показу та відображали естетику та концепцію бренду Louis Vuitton. Один із ключових моментів цього проекту – це використання гнучких світлодіодних екранів для створення форми тунелю. Це дозволило створити унікальний простір, який змінювався і трансформувався під час показу, підкреслюючи динаміку та красу представлених колекцій. Louis Vuitton LED Tunnel став не лише показом моди, а й мистецтва, демонструючи, як технології можуть бути використані для створення вражаючих та унікальних візуальних просторів. Цей проект підкреслив роль світлодіодних екранів як потужного інструменту для створення незабутніх та дивовижних візуальних дослідів. Ці проекти демонструють лише...
Переваги фігурних лайтбоксів для вашого бізнесу
29.04.2024
Переваги фігурних лайтбоксів для вашого бізнесу
Якщо ви хочете рекламувати свій бізнес, світлові короби – це чудове вкладення коштів. Багато власників бізнесів зупиняють свій вибір на лайтбоксах саме через їх доступну вартість та швидку окупність. Фігурні лайтбокси - це ефективний спосіб привернення уваги клієнтів та створення атмосфери затишку та комфорту в різних закладах: кафе та ресторанах, кав'ярнях та піцеріях, магазинах, автомийках та аптеках. Для компаній, що надають послуги, фігурні лайтбокси можуть бути виконані у вигляді символів, що відображають характер та спеціалізацію бізнесу. Застосування фігурних лайтбоксів по направленням бізнесу Ось кілька переваг, які фігурні лайтбокси можуть принести різним видам бізнесу: Кафе та кав'ярні: Залучення клієнтів: Фігурні лайтбокси можуть бути розміщені на фасаді вашого закладу або всередині приміщення, щоб привертати увагу відвідувачів. Зображення смачних страв або оригінальні написи, такі як "Спеціальне меню" або "Знижка на обід" можуть привернути увагу людей і стимулювати їх зайти у ваше кафе або ресторан. Фігурний світловий короб, наприклад, у формі чашки кави здатний надати вивісці приємну теплу атмосферу, запрошуючи любителів кави. Створення затишної атмосфери: внутрішні лайтбокси, освітлені м'яким і приглушеним світлом, можуть створити розслаблену обстановку у вашому закладі. Їх можна використовувати як додаткове джерело освітлення, додаючи теплоти та комфорту вашому інтер'єру. Брендування: Відома форма лайтбоксу асоціюється з брендом кав'ярні, зміцнюючи його в пам'яті відвідувачів. Така унікальна вивіска допомагає кав'ярні виділитися серед конкурентів та привернути більше уваги. Через доступну вартість, ви можете замовити фігурні лайтбокси для всієї мережі закладів, щоб підвищити впізнаваність вашого бізнесу. Запам'ятовування: вивіски лайтбокси легко запам'ятовуються, що сприяє повторним відвідуванням. З погляду естетики, фігурні лайтбокси створюють унікальний та стильний зовнішній вигляд закладу, залучаючи до нього більше відвідувачів. Піцерії та ресторани: Виділення із загального фону: Такі світлові вивіски можуть бути виконані у вигляді символів або предметів, що характеризують кухню ресторану, наприклад вивіска у вигляді піци в коробці або шматка піци - для піцерії. Такий фігурний лайтбокс допомагає виділитися закладу серед інших торгових точок на вулиці чи торговому центрі. Яскраві кольори та привабливий дизайн можуть привернути увагу перехожих та привести їх до вас. Підвищення впізнаваності бренду: Використання фірмових логотипів та елементів у дизайні вивіски допоможе зміцнити впізнаваність вашого закладу серед клієнтів. Коли люди побачать ваш логотип на яскравому та стильному лайтбоксі, їм легше дізнатися про вашу піцерію чи кав'ярню в майбутньому. Магазини та аптеки: Інформація про товари: У торгових центрах внутрішні вивіски лайтбокси використовуються для розділення відділів. Зовнішні лайтбокси у формі продуктів чи предметів, що їх продає магазин, можуть залучити більше покупців. Наприклад, вивіска круасан для булочної привабить любителів свіжої випічки, а вивіска із зображенням м'ясного рулету припаде до смаку любителям ковбасних виробів. Лайтбокс у формі дитячої іграшки чи мультиплікаційного персонажа ідеально підійде для магазину дитячих товарів. Автомийки та СТО: Реклама послуг: Фігурні лайтбокси можуть використовуватися для відображення послуг, на автомийці або СТО. Лайтбокс у формі мильної піни та автомобіля або гайкового ключа допоможуть легше дізнатися про ваші послуги потенційним клієнтам, що сприяє залученню нових клієнтів. Поліпшення зовнішнього вигляду: Стильні та сучасні лайтбокси можуть значно покращити зовнішній вигляд вашого автосервісу, роблячи його більш привабливим для потенційних клієнтів. Це може допомогти привернути більше уваги автомобілістів, що проїжджають повз, і привернути їх до вас на обслуговування. Порівняння фігурних, звичайних лайтбоксів і світлових літер Давайте для порівняння розглянемо різні світлові вивіски на прикладі фігурного лайтбоксу, звичайного лайтбоксу та об'ємних світлових літер: Форма: Звичайний лайтбокс: прямокутна або квадратна форма. Фігурний лайтбокс: Нестандартна форма, яка може імітувати логотип або іншу унікальну форму. Світлові літери: Вирізані у вигляді символів або логотипу, створюють об'ємний ефект вивіски. Дизайн та ефект: Звичайний лайтбокс: зазвичай має простий дизайн, основний акцент на графіку або повідомленні на лицьовій панелі. Фігурний лайтбокс: Більш оригінальний дизайн, що запам'ятовується, завдяки нестандартній формі. Об'ємні світлові літери: Створюють...

Читайте наш блог

27.05.2024
Техобслуговування LED екранів: поради та рекомендації
Світлодіодні екрани стають все більш популярними у різних сферах — від реклами та розваг до корпоративних презентацій та інформаційних табло. Для того щоб ці пристрої працювали якісно протягом тривалого часу, необхідно правильно обслуговувати їх, і вчасно усувати несправності, що виникають. У цій статті ми розглянемо часті проблеми, з якими стикаються власники LED екранів, та запропонуємо практичні рекомендації щодо їх усунення та профілактичного обслуговування. Часті проблеми та їх вирішення: Несправні пікселі Опис проблеми: Іноді на екрані можуть з'являтися окремі несправні пікселі, які не світяться або світяться іншим кольором. Рішення: Використання спеціального програмного забезпечення: Існують програми, які можуть змусити працювати пасивні пікселі. Це найпоширеніший варіант, який часто застосовується. Заміна модуля: Якщо програмне забезпечення не дало результату, можна замінити окремі модулі, які містять пасивні пікселі. Цей процес зазвичай займає небагато часу і може бути виконаний самостійно або фахівцем. Нестабільна яскравість Опис проблеми: Екран може відображати нерівномірні рівні яскравості, що впливає на якість зображення. Рішення: Перевірка та сортування рівнів яскравості: Регулярне калібрування допомагає підтримувати рівномірну яскравість по всьому екрану. Використовуйте вбудовані інструменти сортування або спеціалізоване програмне забезпечення. Заміна несправних LED-діодів: Якщо проблема залишається, можливо,...
01.05.2024
Революційні проекти за допомогою гнучких світлодіодних екранів
Гнучкі світлодіодні екрани відкривають дивовижні можливості для створення унікальних та вражаючих проектів у різних галузях, перетворюючи звичайні поверхні на приголомшливі медіа-простори здатні залучити та здивувати глядачів. Давайте розглянемо кілька проектів, які демонструють креативне використання гнучких світлодіодних екранів: Nike Unlimited Stadium Це проект, який був реалізований Nike в Манілі, Філіппіни, і є унікальним спортивний досвід для бігунів. Основна ідея полягає в тому, щоб запропонувати бігунам можливість відчути нескінченний забіг на спеціально створеній біговій доріжці з гнучкими світлодіодними екранами. Компанія Nike створила бігову доріжку у вигляді знака нескінченності із гнучкими світлодіодними екранами з обох боків. Екрани відображали візуалізації, які рухаються разом із бігунами та створюють відчуття нескінченного простору. Це мотивувало бігунів і дозволяло їм змагатися з віртуальними суперниками. Суть проекту полягала у перспективі змагань із віртуальними суперниками. За допомогою спеціальної програми для смартфонів бігуни могли вибрати віртуального суперника, чия фігура відображалася на екрані, і спробувати випередити його під час забігу. Цей проект був дуже успішним та отримав багато позитивних відгуків від учасників. Він продемонстрував, як гнучкі світлодіодні екрани можуть бути використані для створення унікальних спортивних та розважальних заходів, які не лише мотивують...
29.04.2024
Переваги фігурних лайтбоксів для вашого бізнесу
Якщо ви хочете рекламувати свій бізнес, світлові короби – це чудове вкладення коштів. Багато власників бізнесів зупиняють свій вибір на лайтбоксах саме через їх доступну вартість та швидку окупність. Фігурні лайтбокси - це ефективний спосіб привернення уваги клієнтів та створення атмосфери затишку та комфорту в різних закладах: кафе та ресторанах, кав'ярнях та піцеріях, магазинах, автомийках та аптеках. Для компаній, що надають послуги, фігурні лайтбокси можуть бути виконані у вигляді символів, що відображають характер та спеціалізацію бізнесу. Застосування фігурних лайтбоксів по направленням бізнесу Ось кілька переваг, які фігурні лайтбокси можуть принести різним видам бізнесу: Кафе та кав'ярні: Залучення клієнтів: Фігурні лайтбокси можуть бути розміщені на фасаді вашого закладу або всередині приміщення, щоб привертати увагу відвідувачів. Зображення смачних страв або оригінальні написи, такі як "Спеціальне меню" або "Знижка на обід" можуть привернути увагу людей і стимулювати їх зайти у ваше кафе або ресторан. Фігурний світловий короб, наприклад, у формі чашки кави здатний надати вивісці приємну теплу атмосферу, запрошуючи любителів кави. Створення затишної атмосфери: внутрішні лайтбокси, освітлені м'яким і приглушеним світлом, можуть створити розслаблену обстановку у вашому закладі. Їх можна використовувати як додаткове...
18.03.2024
Світлові вивіски у розважальній індустрії: ілюмінація атмосфери на концертах та фестивалях
Під час проведення корпоративних заходів освітлення грає одну з головних ролей, яка здатна вплинути на успішний перебіг заходу та загальне враження учасників. А правильно підібраний дизайн освітлення виконує кілька функцій, зокрема створення професійної атмосфери, підкреслення елементів брендингу та покращення ефективності комунікації. Створення відповідної атмосфери на корпоративних заходах є важливим аспектом, спрямованим на демонстрацію професіоналізму та авторитету. Освітлення відіграє ключову роль у формуванні бажаного настрою та обстановки. Шляхом використання відповідних методів освітлення організатори подій здатні створити атмосферу, що випромінює елегантність, вишуканість та авторитет. М'яке, тепле освітлення з урівноваженим рівнем яскравості сприяє створенню комфортної та затишної обстановки, стимулюючи гостей до активної участі протягом усього заходу. У світі розваг світлові вивіски виходять далеко за межі звичайних рекламних засобів, перетворюючись на справжнє мистецтво світлових інсталяцій. Ці унікальні елементи дизайну стали невід'ємною частиною сучасних розважальних закладів, трансформуючи простори та вносячи неповторний характер у атмосферу. Створення естетики Фасади клубів і барів, що відсвічують у міському сутінку, несуть у собі естетику і стиль, запрошуючи гостей у хвилююче візуальне сприйняття. Світлові вивіски як інформують, так і стають незвичайним засобом художнього висловлювання. Світлові вивіски у нічних клубах та барах...
08.03.2024
Вплив світлодіодних екранів на медіа та рекламу
У сучасному суспільстві медійні платформи та рекламні кампанії стали невід'ємною складовою нашого повсякденного існування. А використання сьогодні світлодіодних екранів змінює парадигму сприйняття реклами та інформації загалом. Залучення LED-екранів стає все більш популярним у медіа та рекламі завдяки своїм унікальним можливостям привернути увагу аудиторії та створити незабутнє враження. Основні аспекти впливу LED-екранів на медіа та рекламу: Візуальний ефект: Світлодіодні крани забезпечують яскраве та чітке зображення, що привертає увагу, підвищуючи ефективність реклами. Рекламні екрани мають здатність привертати увагу всередині та зовні приміщень за допомогою яскравих насичених колірних рішень на дисплеях. Світлодіодний екран може демонструвати яскраві кольори, зображення високої роздільної здатності та відео, які практично неможливо ігнорувати навіть на пожвавлених вулицях або у багатолюдних приміщеннях та на відкритому повітрі. На світлодіодних екранах є різні рівні яскравості, які можна регулювати відповідно до різних умов освітлення (включаючи яскраве сонячне світло), гарантуючи, що ваше повідомлення завжди буде видно та приверне увагу. Динамічність та гнучкість контенту: Можливість швидко змінювати контент - статичні зображення, відео, анімації на LED-екранах, дозволяють адаптуватися до різних ситуацій та подій, що робить їх ефективнішими для реклами та інформаційних повідомлень. Така гнучкість робить їх...
21.02.2024
Розвиток світлодіодних екранів: тренди та прогнози на майбутнє
Світлодіодні екрани стають неодмінним елементом сучасного міського пейзажу та рекламної індустрії. Їхні можливості постійно розширюються, а технології стають все більш вдосконаленими. У цій статті ми розглянемо ключові тренди та прогнози на майбутнє розвитку LED екранів. Тренди в розвитку світлодіодних екранів: Збільшення роздільної здатності:Останні дослідження в області світлодіодних технологій показують, що виробники активно працюють над підвищенням роздільної здатності своїх продуктів. Наприклад, компанія Samsung представила LED екран Micro LED з роздільною здатністю 8K, що забезпечує неймовірно чітке та деталізоване зображення навіть на великих екранах. Тонкість та легкість:Нові моделі ЛЕД екранів стають все тоншими та легшими, що робить їх ідеальними для встановлення у вітринах магазинів та на виставках. Наприклад, LG представив серію світлодіодних екранів LG MAGNIT з глибиною всього 29 мм, що дозволяє встановлювати їх навіть у найобмеженіших просторах. Збільшення гнучкості:Гнучкі LED екрани вже знаходять своє застосування у різних галузях, від реклами до мистецтва. Наприклад, у Лондоні був встановлений гнучкий світлодіодний екран висотою 18 метрів на фасаді будівлі, що дозволило створити унікальне світлове шоу зі зміною форм та кольорів. Прогнози на майбутнє Зростання популярності в застосуванні на вулицях: LED екрани на вулицях міст...
15.02.2024
Інновація від Samsung, гідна захоплення – прозорий екран Micro-LED
Прозорий екран Micro-LED від Samsung, якому у світі поки що немає аналогів, вразив клієнтів компанії своїм дизайном та здатністю створювати неймовірно чітке та яскраве зображення, яке буквально літає на екрані. Ця новинка була представлена на виставці CES 2024, яка розпочала свою роботу 9 січня у Лас-Вегасі (США), та викликала величезний інтерес у відвідувачів. Samsung заявляє, що їх прозорий Micro-LED-екран є першопрохідником у світі і поки що не має аналогічних моделей. Дисплей з повною відсутністю рамок забезпечує відмінну якість зображення. Офіційна презентація на виставці CES 2024 дозволяє переконатись у цьому особисто, але вже зараз можна відзначити вражаючі технічні характеристики та інноваційний дизайн пристрою. Компанія не розкрила ціну на свої нові пристрої, проте кореспондентам було показано три демонстраційні зразки різного дизайну та розміру. На відео видно, що два екрани Micro-LED мають тоновані стекла, що приховують об'єкти за екранами, а третій пристрій повністю прозорий і без видимих рамок, що нагадує звичайне скло. Товщина екранів становить менше 1 см, і, швидше за все, вони мають високу щільність пікселів на дюйм, що забезпечує зображення з високою контрастністю, відмінною деталізацією та реалістичними кольорами, схоже на тривимірну...
23.01.2024
ЛЕД екран в інтер’єрі магазину спортивних товарів
У цьому тексті ми розберемо, як сучасні технології трансформують процеси продажу та підкреслюють динаміку спорту. Сьогодні, коли здоровий спосіб життя, і фізична активність стають все більш актуальними, реклама спортивних товарів потребує інноваційних рішень. ЛЕД екран в інтер'єрі магазину спортивних товарів не тільки надає магазину сучасного вигляду, але й надають унікальні можливості для презентації динамічних і захоплюючих рекламних роликів, що підкреслюють спортивний дух. Давайте поринемо у світ світлодіодних технологій, та їх вплив на підвищення ефективності продажів спортивного одягу та взуття. Динамічні рекламні ролики для магазину: Енергія та рух: LED екрани надають унікальну можливість передати енергію та динамічність спорту завдяки яскравим рекламним роликам. Такі відеоролики демонструють рух, силу та натхнення, що є важливим для потенційних покупців у цій сфері. Візуалізація в дії: Світлодіодні екрани в примірочній зоні, можуть застосовуватися для відтворення рекламного контенту. Наприклад, презентація спортивного одягу та взуття, демонстрація його функціональності в активних умовах тренувань. Тематичні сценарії: рекламні ролики можуть містити тематичні сценарії, відображаючи, наприклад, спортсмена, що біжить, у нових бігових кросівках або атлета, що використовує новітній функціональний спортивний костюм. Ексклюзивна співпраця: вітрини з ЛЕД екранами можна використовувати з максимальною ефективністю....
14.01.2024
Світлодіодні екрани у рекламі стоматології: інновації для сучасних клінік
В епоху цифрових технологій, сучасні стоматологічні клініки прагнуть забезпечити своїм пацієнтам не лише якісне медичне обслуговування, а й комфортний навколишній простір. Серед інноваційних технологій виділяються світлодіодні екрани для стоматології, які не лише перетворюють інтер'єри та фасади клінік, а й відкривають нові можливості для інформаційного контенту та рекламних презентацій. Одним із ключових елементів забезпечення атмосфери затишку та інформаційної доступності є ЛЕД-екрани, встановлені у різних зонах клініки. Використання ЛЕД-екранів у стоматологічних клініках не тільки сучасно, а й ефективно. Це інноваційне рішення сприяє створенню сприятливої атмосфери, підвищує рівень обслуговування пацієнтів та сприяє розвитку сучасних стандартів стоматологічної практики. Призначення LED екранів у стоматології: Привернення уваги: Яскраві та динамічні зображення, з високою чіткістю на вуличних ЛЕД екранах привертають увагу, роблячи клініку більш помітною та легко запам'ятовується навіть при яскравому денному світлі. Наукові дослідження підтверджують, що використання LED екранів у стоматологічних клініках дійсно допомагає привертати увагу перехожих. Одне з таких досліджень, проведене у 2020 році, показало, що рекламні повідомлення на LED екранах сприймаються на 27% краще, ніж на традиційних рекламних плакатах. Також було встановлено, що люди у середньому проводять більше часу (на 15-20%) спостерігаючи за динамічними...
26.12.2023
Світлодіодні табло – різноманітність застосувань
У цій статті ми розкриємо тему, де використовуються світлодіодні табло. Сьогодні сучасні технології у вигляді світлодіодних табло відкривають нам нові можливості для ефективної візуалізації інформації у нашому повсякденному житті. Якщо розібратися, ЛЕД табло самі по собі прості електронні пристрої, що передають текстову інформацію у яскравому привабливому вигляді. Однак завдяки їх компактності, зручності управління, надійності та енергозберігаючим характеристикам ці пристрої широко поширені в різних сферах нашого життя. Місця, де зустрічаються світлові табло: Громадський транспорт: рухомі ЛЕД рядки, тут відіграють ключову роль, відображаючи всю інформацію про маршрути і зупинки у вигляді біжучого рядка, що створює комфорт для пасажирів. Звернімо увагу на рухомі рядки. В транспорті часто зустрічаються біжучі рядки, які можуть виконувати різні функції. Вони містять інформацію про маршрути та зупинки, а також можуть використовуватися для розміщення реклами, новин, анекдотів, для створення приємної комфортної обстановки в дорозі. Спортивні стадіони: На критих та відкритих стадіонах світлодіодні табло відображають поточні результати матчів та результати виступів спортсменів, створюючи захоплюючу атмосферу. Міський простір: В окремих частинах міста, на найжвавіших вулицях, світлові табло надають інформацію про погоду, точний час та дату, створюючи для нас комфортну навколишню обстановку....