0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
LED Табло LED Табло

Інформаційне LED табло

Що таке Led-табло або як швидко оновлювати інформацію?

Інформаційне Led-табло – це те, без чого сьогодні не можуть обійтися АЗС, банки та пункти обміну валют, спортивні зали, аеропорти, вокзали та багато інших сфер бізнесу, де велика кількість інформації змінюється щодня або ж у реальному часі, як наприклад на спортивних заходах, в аеропортах та вокзалах.

Світлодіодне табло дуже зручне у сучасних реаліях динамічного середовища. Лед-табло траслює інформацію з високою чіткістю та яскравістю, вони легко читаються та зрозумілі для людей. За допомогою комп’ютера та нехитрої програми, роботі з якою ми зобов’язуємося навчити Вас або Ваших співробітників, інформація змінюється в одну мить.

Замовлення світлодіодних Led-табло дуже індивідуальні, оскільки кожне з них проектується і виготовляється під потреби конкретного бізнесу. Тому ціна на світлодіодне табло формується виходячи з потрібного функціоналу і розмірів.

LED Табло

Ця продукція виготовляється на базі:

  • однокольорових Led модулів, які використовуються для рухомих рядків (DIP P10)
  • повнокольорових модулів SMD для внутрішніх LED екранів (SMD P2 – P10) для зовнішніх LED екранів (SMD P5 – P10)

Телефонуйте і ми допоможемо Вам розібратися у різновидах інформаційних ЛЕД-табло та вибрати найкращий варіант!


Виготовлення світлодіодних ЛЕД табло

led-tablo-azs

Виготовити Led-табло можна у різний спосіб і з різних комплектуючих. Ми пропонуємо такі види та способи виготовлення інформаційних табло:

Світлодіодне табло для АЗС –

сьогодні складно знайти заправку, поряд з якою немає високої стели з видами палива та цінами на них. Кожен знайомий із такою рекламною конструкцією, в яку вбудовані світлодіодні модулі. Через нестабільність ринку ціни змінюються досить часто, а інформаційні стели на АЗС досягають 10-15 метрів у висоту. Тому автозаправні станції замовляють виготовлення стели з вбудованими світлодіодними рядками або циферблатами, на яких можна змінювати ціни, сидячи за комп’ютером.

Світлодіодне табло обмін валют –

виготовляється за аналогією з попередньою конструкцією. Спочатку виготовляється металевий каркас, який обшивається композитом і в заздалегідь вирізані отвори вставляється або світлодіодний модуль LED рядка, або циферблат. Єдина відмінність у розмірах.

Світлодіодне табло для басейну та спорткомплексу – способи виготовлення спортивних табло ширші, ніж у АЗС. Все більше набирають популярності внутрішні Led-екрани як табло. Але більш бюджетний варіант все той же композит і світлодіодні модулі рухомого рядка.

Світлодіодне табло для аеропортів і вокзалів – тут також можуть використовуватися внутрішні Led-екрани і світлодіодні модулі ЛЕД рядка. Вся складність тут не стільки в габаритах таких лед-табло, скільки у величезній кількості інформації, що постійно змінюється. Тобто в налаштуванні програмного забезпечення. Це найскладніший у виготовленні вид світлодіодних табло. Відповідно і найдорожчий, але повірте, воно того варте і швидко окупиться.

Як Ви вже зрозуміли з усього описаного вище, готове цифрове табло купити так просто не вийде, вийнятком може бути табло обміну валют стандартного розміру, який конкретно Вам може не підійти.

Перед тим, як купувати таку дорогу річ, Вам потрібна професійна консультація. Перша Рекламна Компанія – те місце, де Вам нададуть якісну консультацію з опрацюванням Вашої сфери та завдань, зроблять швидкий прорахунок та нададуть розумну ціну на якісне світлодіодне табло.

Ви можете замовити Led-табло у нас, незалежно від вашого розташування: Київ, Львів, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Одеса, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Полтава , Суми, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Донецьк, Луганськ, Маріуполь, Кропивницький та інші міста України.

Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Інформаційне LED табло

Стела для АЗС з LED екраном (табло)
Led табло різнокольорове
Монохромне табло зі змінним текстом
Інформаційне табло для кас
Світлодіодне табло для барбершопу
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Вероника
Приятно работать с профессионалами своего дела, сделали нам табло Обмен Валют быстро, смонтировали, настроили, дали как устные так и письменные инструкции по настройке изображения.
05 April 2021р.
Первая Рекламная Компания
Ігор

Замовляючи рекламу у 1-РК, ми отримали якісні світлові конструкції, що привертають увагу наших клієнтів. Вони працюють із сучасними матеріалами та технологіями, що дозволяє їм створювати естетичні та ефективні рекламні вироби. 1-РК – це компанія, на яку можна розраховувати.

09 May 2022р.
Первая Рекламная Компания
Виктор

Хочу отметить четкость выполнения заказа. От первого звонка и консультации по табло для обменника и до самого монтажа на месте, было понятны все процессы, что и как делается, на каком этапе производство. Благодарю команду профессионалов Первой Рекламной!

09 June 2021р.
Первая Рекламная Компания
Сергій

Я дуже задоволений співпрацею з 1-РК. Вони мають професійний підхід до виробництва реклами, завжди готові вислухати клієнта і запропонувати оптимальні рішення. Їхні сучасні рекламні технології допомогли підвищити увагу до мого бізнесу і залучити нових клієнтів.

18 August 2022р.
Первая Рекламная Компания
Иван

Заказывали экран обмена валют здесь, выполненной работой остались довольны на всех этапах, от общения до установки на месте. Чувствуется профессионализм и ответственность в работе.

28 May 2021р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(Оцінок ще немає)