0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
LED піксельні діоди LED піксельні діоди

Літери з LED піксельними діодами

Сьогодні великим інтересом користуються вивіски зі світлодіодними літерами не просто так. Така вивіска привертає увагу завдяки рівномірному розташуванню діодів по поверхні і відповідно дуже яскравим світінням. Такі рекламні вивіски розміщують як у приміщеннях, і на фасадах будинків. Світлодіодні об’ємні букви дуже гнучкі у варіантах розташування та кількості відкритих діодів у букві або логотипі. Ви можете покрити діодами від 10 до 95% поверхні літери.

Купити світлодіодні літери для рекламної привабливості

Для замовлення світлодіодних букв Ви можете вибрати практично будь-який шрифт, чого не скажеш, про літери з іншими видами підсвічування.

Ще однією приємною особливістю led букв є можливість підключення світлодинамічних ефектів. Завдяки вбудованому контролеру, за допомогою пульта ви можете керувати яскравістю вивіски і задавати різні алгоритми підсвічування.

Буквы с led подсветкой

Виготовлення світлодіодних букв

Наша компанія виготовляє світлодіодні літери в різних варіаціях, залежно від вашої фантазії та бюджету, адже це не дешеве задоволення. Ціна світлодіодних букв вище за рахунок складного виконання та монтажу світлотехніки. Проте такі букви міцні і не бояться поганої погоди. У разі несправності світлового елемента його можна швидко замінити. Незважаючи на високу вартість, такі вивіски завжди себе окупають, оскільки найбільш помітні у місті. Згадайте, як добре ми бачимо пункти обміну валют, аптечні хрести та ігрові заклади. Все завдяки тому, що переважно вони використовують світлодіодні літери для реклами своїх закладів.


У нас Ви можете замовити світлодіодні літери з такими матеріалами та характеристиками:

Светодиодные объемные буквы
  • Лицьова частина – кольоровий алюмінієвий композит 3 мм,
  • Світлотехніка – піксельні діоди 9 мм (білий, червоний, зелений, синій, жовтий);
  • Кількість контурів – від 1 контуру до суцільного покриття;
  • Крок між діодами від 5 мм до 20 мм;
  • Борт – Кольоровий алюміній, 0,8 мм;
  • Задня частина – ПВХ, 8 мм;
  • Контролер управління – світлодинамічні ефекти.

Телефонуйте, ми з радістю відповімо на запитання та запропонуємо найкращий варіант із візуалізацією та прорахунком!

Світлові об’ємні літери з Led пікселями

Объемные буквы с Led-пикселями
  • Лицева частина– Кольоровий АКМ, 3 мм, діоди 9 мм, 1 контур;
  • Борт – Кольоровий алюміній, 0,8 мм;
  • Задня частина – ПВХ, 8 мм.

Вартість світлодіодних букв уточнюйте у менеджерів.

Ви можете замовити світлодіодні літери у нас, незалежно від вашого розташування: Київ, Львів, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Одеса, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Полтава, Суми, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Донецьк, Луганськ, Маріуполь, Кропивницький та інші міста України.

Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Літери з LED піксельними діодами

Вивіска для розважального комплексу
Вивіска для розважального комплексу
Вивіска об’ємні літери з LED пікселів Зовнішня вивіска для розважального комплексу Loona (нічний клуб, ресторан, караоке бар). Вивіска об’ємні літери з LED пікселів. Такі сучасні вивіски зі світлодіодним підсвічуванням є невід’ємною частиною сучасного міського пейзажу. Вони привертають увагу перехожих своєю яскравістю, ефектним дизайном та можливістю створення унікальних візуальних ефектів. Однією з найпопулярніших технологій, що використовуються у світлодіодних вивісках, є об’ємні світлодіодні літери, led пікселі або літери з відкритими світлодіодами. Переваги використання led пікселів для вивіски в тому, що це інноваційна технологія, що дозволяє створювати динамічні та інтерактивні світлодіодні вивіски. Кожен піксель є маленьким світлодіодом, який може змінювати свою яскравість і...
Вивіска для салону краси – ЛЕД вивіска
Вивіска для салону краси – ЛЕД вивіска
Вивіска зі світлодіодним підсвічуванням Зовнішня рекламна вивіска об’ємні букви зі світлодіодним підсвічуванням, виконана з використанням сучасних технологій та матеріалів. Унікальна та модна вивіска привертає погляди та створює ефектне перше враження завдяки об’ємним буквам з LED-пікселями. Літери на вивісці, підсвічені відкритими світлодіодами, створюють яскравий та привабливий образ. Дана технологія виробництва рекламної вивіски дозволяє нам робити унікальні та креативні графічні зображення, які привертають увагу перехожих. Кожна літера на вивісці має глибину та текстуру, яка додає відчуття реальності та привабливості. Підсвічування LED-пікселями надає вивісці динамічності та сяючого ефекту, роблячи її видимою навіть у темний час доби. Завдяки лед підсвічуванню вивіска створює яскраву і...
Вивіска для розважального комплексу
Вивіска для салону краси – ЛЕД вивіска
Отримай безкоштовно PDF файл “Як замовити світлову вивіску та не втратити гроші?”
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Юрий

С первым заказом нашей вывески откровенно просчитались (делали не здесь), она получилась невзрачная и от непогоды изменила свой цвет. Пришлось через 9 мес. перезаказываться, более детально изучив рынок производства световой рекламы решили остановиться на «Первой Рекламной Компании». Сразу скажу, компания мне понравилась. Предложили пару вариантов оформления, подсчитали, во сколько обойдётся световая вывеска. Оказалось, объёмные буквы – не так уж и дорого.

03 August 2021р.
Первая Рекламная Компания
Алена
Спасибо компании Первая Рекламная за проявленное терпение, консультацию, помощь в выборе материалов и форм, качественно выполненную работу, а так же за доступную цену. Конечный итог вывески из объемных букв с контражуром полностью оправдал наши ожидания!)))
16 August 2020р.
Первая Рекламная Компания
Сергей

Добрый день. Отличная компания. Сделали качественно и в срок! Всем советую эту компанию!

17 October 2021р.
Первая Рекламная Компания
Юлия

Заказывали вывеску в Первой Рекламной компании. Световые объемные буквы с пикселями получились недорого и качественно. Продукцией довольны, в будущем будем еще обращаться в эту компанию.

29 September 2021р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(Оцінок ще немає)