0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів

Вивіска для салону краси – ЛЕД вивіска

Піксельна вивіска для салону краси
вивіска з відкритими пікселями
Бкувы с внешними пикселями
Піксельна вивіска для салону краси
вивіска з відкритими пікселями
Бкувы с внешними пикселями

Вивіска зі світлодіодним підсвічуванням

Зовнішня рекламна вивіска об’ємні букви зі світлодіодним підсвічуванням, виконана з використанням сучасних технологій та матеріалів. Унікальна та модна вивіска привертає погляди та створює ефектне перше враження завдяки об’ємним буквам з LED-пікселями. Літери на вивісці, підсвічені відкритими світлодіодами, створюють яскравий та привабливий образ. Дана технологія виробництва рекламної вивіски дозволяє нам робити унікальні та креативні графічні зображення, які привертають увагу перехожих. Кожна літера на вивісці має глибину та текстуру, яка додає відчуття реальності та привабливості. Підсвічування LED-пікселями надає вивісці динамічності та сяючого ефекту, роблячи її видимою навіть у темний час доби.

Завдяки лед підсвічуванню вивіска створює яскраву і живу атмосферу, відображаючи інноваційний характер салону краси. Відкриті світлодіоди на вивісці забезпечують яскраве та рівномірне освітлення, яскравість та чіткість кожної літери, роблячи назву видною здалеку. Крім того, світлодіоди мають довгий термін служби та низьке енергоспоживання.

Замовляйте світлові рекламні вивіски у Першій Рекламній Компанії – для салонів краси, перукарень, барбершопів та інших закладів індустрії краси.

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?
Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.