0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
Торцеві лайтбокси Торцеві лайтбокси

Торцеві лайтбокси

Виготовлення торцевих (двосторонніх) лайтбокстів.

Не зовсім зрозуміла назва цієї рекламної конструкції названа так через спосіб її кріплення, перпендикулярно до будівлі, тобто на кронштейн. Простіше кажучи, панель-кронштейн – це той самий лайтбокс, тільки з двома рекламними полями та іншим видом кріплення. Його кріплять бічною стороною до будівлі так, що торцевий лайтбокс було добре видно і читабельний для потоку людей в обидва боки вулиці або проспекту.

Зазвичай рекламні кронштейни купують додатково до основної вивіски, як ефективний маячок для перехожих уздовж вулиці.

Торцевий лайтбокс із кріпленням

Види торцевих лайтбоксів не відрізняються від класичних односторонніх. Їх можна виготовити практично будь-якої форми. Головне, щоб панель-кронштейн була встановлена за правилами розміщення рекламних вивісок і не заважала перехожим.

Технологія виготовлення торцевих лайтбоксів або з чого це зроблено

Торцеві лайтбокси

Виготовлення торцевих лайтбоксів аналогічне до виготовлення світлових коробів з акрилом або банерною тканиною на лицьовій частині (в торцевих лайтбоксах їх дві) і ПВХ з боків. Таку будову можна порівняти із коробкою цукерок, де нижня частина трохи менша за периметром. А куди ж кріпляться світлодіодні модулі, запитаєте ви? Модулі кріпляться на металевий каркас по периметру коробочки з рекламними полями, що на нього одягається. Каркас у свою чергу кріпиться до кронштейна, який прикріплений до стіни будівлі.

Примітно, що в торцевих лайтбоксах використовуються не стандартні світлодіодні модулі на 0,72 Вт з кутом розсіювання 160 °, а потужніші на 1,5 Вт з великими світлодіодами і кутом розсіювання більше 200 °.

Матеріали, які ми використовуємо для виготовлення торцевих лайтбоксів:

  • Лицьова частина – молочний акрил, 3-4 мм + повнокольоровий друк на плівці oracal або аплікація з плівок/банерна тканина backlit (для лайтбоксів більше 3х2м);
  • Бічна частина – ПВХ, 3-4 мм;
  • Каркас – металева труба 40х40х2мм, кронштейн;
  • Світлотехніка – Модуль SMD 3030-3, 300 Lm, 3 W, IP68, 70х20 mm.

У Першій Рекламній Компанії, Ви можете замовити рекламну панель-кронштейн із найвигіднішою ціною в Україні, відповідно до якості виробу. Ми можемо виготовити двосторонній лайтбокс як за Вашим власним дизайном, так і запропонувати свої послуги у розробці дизайн-макета. Такі замовлення прораховуються індивідуально. Точну ціну виготовлення торцевого лайтбоксу дізнавайтеся у менеджерів.

Торцевий двусторонній лайтбокс з неоновою підсвіткою
Торцевий двосторонній лайтбокс з неоновою підсвіткою

Телефонуйте і ми відповімо на всі ваші запитання, запропонуємо найкращий варіант із візуалізацією та прорахунком вартості!


Також Ви можете купити торцевий лайтбокс за стандартними розмірами:

Варіанти торцевих лайтбоксів за розмірами:

Торцевой лайтбокс квадратный

Торцевий лайтбокс квадратний:

  • 500х500 мм
  • 670х670 мм
Торцевой лайтбокс круглый

Торцевий лайтбокс круглий:

  • 500 мм
  • 670 мм
Торцевой лайтбокс прямоугольный вертикальный

Торцевий лайтбокс прямокутний вертикальний:

  • 400х1000 мм
Торцевой лайтбокс прямоугольный горизонтальный

Торцевий лайтбокс прямокутний горизонтальний:

  • 600х400 мм

Точну вартість лайтбоксів уточнюйте у менеджерів

Чорні та темні кольори при повнокольоровому друку просвічуються і змінюють свій відтінок. Якщо Ви хочете, щоб Ваш колір був більш насиченим і не просвічувався (наприклад, чорний) потрібно обрати аплікацію з плівки oracal 641/8500.

Ви можете замовити торцевий лайтбокс у нас, незалежно від вашого розташування: Київ, Львів, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Одеса, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Полтава, Суми, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Донецьк, Луганськ, Маріуполь, Кропивницький та інші міста України.

Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Торцеві лайтбокси

Круглий торцевий лайтбокс – стоматологія
Круглий торцевий лайтбокс – стоматологія
Світловий короб для стоматологічної клініки Світлове оформлення для зовнішньої реклами одне із найважливіших елементів маркетингової стратегії будь-якої компанії, включаючи стоматологічні клініки, які шукають ефективні засоби залучення клієнтів. Світлові короби – це один з найпопулярніших видів зовнішньої реклами, виконані в локанічному дизайні, закріплений на фасаді будівлі за допомогою кронштейна. Цей тип вивіски може бути одностороннім або двостороннім і забезпечує привабливий зовнішній вигляд компанії, а також дає необхідну інформацію про назву, логотип та напрямок діяльності компанії. Вдале розташування світлового короба на фасаді будівлі дозволяє його бачити з усіх боків та привертати увагу потенційних клієнтів. Світлові короби мають безліч переваг, включаючи можливість роботи...
Круглий виносний лайтбокс для пивного магазину
Круглий виносний лайтбокс для пивного магазину
Круглий торцевий лайтбокс для магазину Класичний двосторонній світловий короб, круглої форми з торцевим кріпленням – одна з найпростіших та найяскравіших вивісок. Ефективний варіант сучасної зовнішньої реклами. Світлодіодні елементи у цій вивісці розміщені по всьому периметру конструкції. Такий вид зовнішніх рекламних вивісок добре видно перехожим з тротуару, і дозволяє рекламувати себе з далекої відстані. Кожен дизайн зовнішнього лайтбоксу унікальний, і відповідає побажанням замовника, сучасним тенденціям та профілю рекламованої компанії. Така вивіска цілодобово залучатиме до себе перехожих та потенційних клієнтів. Ви можете підібрати з нашими фахівцями колір, форму та розмір вивіски, а ми нанесемо на неї логотип, назву та графічне зображення відповідно...
Круглий торцевий лайтбокс – стоматологія
Торцевий двосторонній лайтбокс з неоновою підсвіткою
Лайтбокс для студії дизайну – торцевий
Фігурні торцеві лайтбокси
Фігурний та торцевий лайтбокси для пивного магазину
Торцевий лайтбокс для OTP Банку
Торцевий лайтбокс в фірмовому стилі
Круглий виносний лайтбокс для пивного магазину
Отримай безкоштовно PDF файл “Як замовити світлову вивіску та не втратити гроші?”
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Игорь
Изготовление торцевых двусторонних лайтбоксов от Первой Рекламной поразило своим качеством и надежностью. Однозначно рекомендуем данную компанию как надежного партнера в изготовлении рекламной продукции.
18 June 2020р.
Первая Рекламная Компания
Лана

Замовили лайтбокси саме тут, бо дуже сподобалась ціна та якість виготовлення.
Брали лайтбокси оптом, на мережу кав’ярень, тож терміни виготовлення та однаковість продукції були дуже важлив. Дякую команді 1 рк, вони з усім впорались.

25 July 2022р.
Первая Рекламная Компания
Валерия
Заказывали торцевой лайтбокс у первой рекламной компании. Могу сказать что с этими людьми приятно работать, все объяснили, установили, подключили наш лайтбокс аккуратно, как того и требовала новая штукатурка на здании. Спасибо огромное за Вашу работу и наш световой короб.
17 April 2021р.
Первая Рекламная Компания
Инга

Лайтбоксы для нашего кафе делали у этой компании, приятно порадовало сотрудничество, отношение к нам как к клиенту, лояльность и понимание. В дальнейшем и по другим вывескам, если понадобятся, будем работать с Вами.

27 October 2020р.
Первая Рекламная Компания
Сергій

Якщо вам потрібно оптом замовити лайтбокси то кращого варіанту ніж тут ви не знайдете.
Дешеві ціни, та витримка термінів виробництва на 100% переконує в правильності нашого вибору виробника.

07 March 2023р.
Первая Рекламная Компания
Андрій

Замовляли фігурний лайтбокс для магазину продуктів.
Дуже сподобалася організація процессу, починаючи з замовлення, до встановлення та підключення. Купуйте лайтбокси в 1-рк – рекомендую!

10 November 2022р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(Оцінок ще немає)