0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
Вивіски з алюмінієвого композиту Вивіски з алюмінієвого композиту

Вивіски з алюмінієвого композиту

Алюмінієво-композитний матеріал – складається з 3-х шарів: два листи алюмінію (лицьовий лист алюмінію кольоровий), між якими розміщується шар пластику. Таким чином, АКМ дуже міцний і надійний матеріал, стійкий до сонячного випромінювання та деформації при перепадах температури.

Що таке світлова вивіска із композиту?

Вивіска, що світиться

Вивіска з алюмінієвого композиту – це панель АКМ, в якій вирізають напис і/або малюнок на верстаті фрезерування. У таких вивісках світловими є лише вирізані елементи. Під час виготовлення, вирізані на підкладці літери ми вставляємо акрил потрібного кольору (багатоколірних рішень). Найчастіше молочний.

Вивіска із АКМ стійка до сонячного випромінювання. Крім того, вивіска з композиту дозволяє приховати не лише поганий фасад, але також сховати проводки, кріплення та блок живлення.

Вивіски з композиту бувають 4-х видів:

  • Вивіска з прорізним підсвічуванням (з тильного боку панелі приклеюється кольоровий акрил у вирізані елементи, текст та лого встановлені в глибині на 3мм (товщина АКМ);
  • Вивіска з інкрустацією (відмінність від прорізної лише в тому, що товщина акрилу варіюється від 3мм до 15мм, він також піддається фрезерування по контуру і вставляється у вирізані елементи, роблячи гладку або об’ємну поверхню);
  • Вивіска з об’ємними літерами (на панель з АКМ кріпляться світлові літери, кожна з якої є самостійним елементом, товщиною від 70мм);
  • Комбінований варіант (Зазвичай використовують не більше 2-х видів: прорізна + інкрустація, прорізна + об’ємні літери тощо).
вивіска з композиту ціна

Виготовлення вивіски з підсвічування на замовлення

Ми спеціалізуємося на виготовленні вивісок з підсвічування і готові виконати ваше замовлення за індивідуальними вимогами. Наша команда професіоналів забезпечить високу якість та довговічність світлових елементів у вивісці, завдяки чому вона буде служити вам надійно та без перегорання протягом тривалого часу.

Однією з переваг використання композиту є його стійкість до кліматичних умов. Вивіска не псуватиметься під дією дощу, снігу, сонячного світла або інших атмосферних факторів. Це гарантує, що ваша вивіска буде привабливою та читаною для перехожих навіть через довгі роки експлуатації.

Вывески из нержавеющей стали для банков

Ми цінуємо вашу довіру та прагнемо забезпечити ваш успіх. Тому при замовленні у нас ви можете бути впевнені у нашій роботі та професійному підході до кожної деталі проекту. Наша команда допоможе вам розробити дизайн вивіски, підібрати відповідне підсвічування і реалізувати вашу ідею вчасно.

Не відкладайте свій успіх на потім, замовляйте вивіску з композиту з підсвічуванням у нас прямо зараз і відчуйте впевненість у якості та ефективності вашої реклами!


Ви можете замовити виготовлення вивіски з композиту у нас, незалежно від вашого розташування: Київ, Львів, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Одеса, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Полтава, Суми, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Донецьк, Луганськ, Маріуполь, Кропивницький та інші міста України.

Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Вивіски з алюмінієвого композиту

Вивіска з прорізного композиту для салону краси
Вивіска з АКМ + об’ємні букви для салону меблів
Вивіски з нержавіючої сталі для банків
Зовнішня комбінована вивіска для Brocard
Композитна вивіска з контражуром
Отримай безкоштовно PDF файл “Як замовити світлову вивіску та не втратити гроші?”
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Алена
Спасибо компании Первая Рекламная за проявленное терпение, консультацию, помощь в выборе материалов и форм, качественно выполненную работу, а так же за доступную цену. Конечный итог вывески из объемных букв с контражуром полностью оправдал наши ожидания!)))
16 August 2020р.
Первая Рекламная Компания
Павел

Вид подсветки с перфорированной сталью на объемных металлических буквах смотрится просто завораживающе. Как нам кажется это лучший вариант для создания уникальной вывески. Сколько смотрю на другие вывески, таких очень мало, а то что есть точно привлекает к себе внимание.

15 June 2021р.
Первая Рекламная Компания
Алексей

Заказ на вывеску для клиники выполнен оперативно и качественно, сам присутствовал на монтаже, рассмотрел каждый шов и стык вывески. Общение с сотрудниками корректно и доброжелательно. Молодцы! Успеха вам и процветания.

11 August 2021р.
Первая Рекламная Компания
Виктор

Работаем с компанией Первая Рекламная уже не первый год, сначала заказали пару световых коробов. После того как работа была выполнена и мы увидели как ребята относятся к работе и к клиенту, решили не продолжать наше сотрудничество и теперь световые вывески заказываем только здесь.

11 November 2020р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(2 оцінок, середній: 5.00 з 5)
Перша Рекламна Компанія