0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів
З внутрішнім підсвічуванням З внутрішнім підсвічуванням

Об’ємні букви з внутрішнім підсвічуванням

На сьогоднішній день світлові вивіски є найпопулярнішим способом презентувати свій бренд. Такі вивіски є об’ємними буквами з вбудованими світловими модулями. Їх часто розміщують на стінах усередині та зовні будівель. Об’ємні літери з підсвічуванням це ефективне, надійне і довговічне рекламне рішення, яке буває різних форм, розмірів, і кольорів. Вони відрізняються від звичайних букв складністю виготовлення. Деякі букви з підсвічуванням вимагають багатоступінчастої обробки на верстаті лише для виготовлення лицьової сторони літерних знаків.

Замовити букви з внутрішнім підсвічуванням

Об’ємні літери з внутрішнім підсвічуванням – це важливий елемент, що привертає увагу клієнтів, які захочуть відвідати ваш заклад. Замовити букви з підсвічуванням ви можете у нас – Перша Рекламна Компанія. Ми пропонуємо комплекс послуг, починаючи з розробки оригінального проекту, виробництва та закінчуючи монтажем конструкції.

Объемные буквы и логотип с подсветкой

Переваги рекламних букв з підсвічуванням:

Объемный логотип + световые буквы
  •  Підвищують впізнаваність вашого бренду та зовнішній вигляд вашої фірми;
  • Виготовлення об’ємних літер з підсвічуванням відбувається з нержавіючої сталі та акрилу, тому вони довговічні та підходять як для внутрішнього використання, так і для зовнішніх робіт. Можливість встановлення на вулиці та в будівлі дає вам можливість вибору місця встановлення;
  • Енергоефективність. Літери підсвічуються завдяки світлодіодним модулям, тому вивіска виходить яскравою, а споживання енергії мінімальним;
  • Тривимірний дизайн літер з підсвічуванням на стіну приверне до вас пристойну кількість клієнтів;
  • Яскравість світлодіодів зробить вивіску яскравішою у темний час доби;
  • Якщо ви вирішите встановити вивіску об’ємні літери з підсвічуванням усередині приміщення, ви створите витончену ділову атмосферу у вашому офісі.

Зупиняючи свій вибір на світловій вивісці, ви показуєте цим свій професіоналізм і розвиток вашої компанії. Зрештою ви залучаєте більше клієнтів у ваш бізнес, що робить правильним і вигідним рішення капіталовкладення у вивіски – букви з внутрішнім підсвічуванням. Обновіть внутрішній та зовнішній дизайн своєї компанії за допомогою нової вивіски – літери з підсвічуванням, така вивіска значно підвищить впізнаваність вашої фірми та підвищить загальну якість вашого бренду.

Навігація по категоріям

Інші категорії

Інші категорії

Реалізовані проєкти Об’ємні букви з внутрішнім підсвічуванням

Вивіска для банку – об’ємні світлові літери
Вивіска об’ємні літери для стоматології
Вивіска-об’ємні літери для стоматологічної клініки
Дахові вивіски для ТЦ
Зовнішнє рекламне оформлення для магазину
Отримай безкоштовно PDF файл “Як замовити світлову вивіску та не втратити гроші?”
Чому варто обрати нас?

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.

Відгуки

Первая Рекламная Компания
Алена
Спасибо компании Первая Рекламная за проявленное терпение, консультацию, помощь в выборе материалов и форм, качественно выполненную работу, а так же за доступную цену. Конечный итог вывески из объемных букв с контражуром полностью оправдал наши ожидания!)))
16 August 2020р.
Первая Рекламная Компания
Сергей

Добрый день. Отличная компания. Сделали качественно и в срок! Всем советую эту компанию!

17 October 2021р.
Первая Рекламная Компания
Юлия

Заказывали вывеску в Первой Рекламной компании. Световые объемные буквы с пикселями получились недорого и качественно. Продукцией довольны, в будущем будем еще обращаться в эту компанию.

29 September 2021р.
Первая Рекламная Компания
Юрий

С первым заказом нашей вывески откровенно просчитались (делали не здесь), она получилась невзрачная и от непогоды изменила свой цвет. Пришлось через 9 мес. перезаказываться, более детально изучив рынок производства световой рекламы решили остановиться на «Первой Рекламной Компании». Сразу скажу, компания мне понравилась. Предложили пару вариантов оформления, подсчитали, во сколько обойдётся световая вывеска. Оказалось, объёмные буквы – не так уж и дорого.

03 August 2021р.
Бажаєте поділитися з нами своїми враженнями?
(Оцінок ще немає)