0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів

Вивіска для розважального комплексу

ЛЕД пиксельные диоды
Вывеска с ЛЕД пикселями
Літери з піксельною підсвіткою
ЛЕД пиксельные диоды
Вывеска с ЛЕД пикселями
Літери з піксельною підсвіткою

Вивіска об’ємні літери з LED пікселів

Зовнішня вивіска для розважального комплексу Loona (нічний клуб, ресторан, караоке бар). Вивіска об’ємні літери з LED пікселів. Такі сучасні вивіски зі світлодіодним підсвічуванням є невід’ємною частиною сучасного міського пейзажу. Вони привертають увагу перехожих своєю яскравістю, ефектним дизайном та можливістю створення унікальних візуальних ефектів. Однією з найпопулярніших технологій, що використовуються у світлодіодних вивісках, є об’ємні світлодіодні літери, led пікселі або літери з відкритими світлодіодами.

Переваги використання led пікселів для вивіски в тому, що це інноваційна технологія, що дозволяє створювати динамічні та інтерактивні світлодіодні вивіски. Кожен піксель є маленьким світлодіодом, який може змінювати свою яскравість і колір. Літери з відкритими світлодіодами можна розташувати на вивісці в невеликій кількості або покрити майже всю вивіску. Вивіска з led літерами дозволяє підібрати практично будь-який шрифт для вивіски. Завдяки цьому вивіски з використанням led пікселів можуть відображати різні ефекти, включаючи рух, плавні переходи кольорів і навіть відео. Такі вивіски привертають увагу перехожих і створюють образ бренду або компанії, що запам’ятовується. Ці рекламні вивіски підходять для інтер’єру та розміщення на фасадах будівель.

За допомогою вивіски з відкритими світлодіодами у вас є можливість внести динаміки в свою зовнішню рекламу, завдяки вбудованому контролеру, за допомогою пульта ви зможете керувати яскравістю вивіски та задавати різні алгоритми підсвічування.

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.