0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів

Інтерактивний стіл для дітей

Интерактивный стол для детей
Інтерактивний стіл для дітей
сенсорний дитячий стіл
сенсорный детский стол
стол для игры
Стол на Android
Интерактивный стол для детей
Інтерактивний стіл для дітей
сенсорний дитячий стіл
сенсорный детский стол
стол для игры
Стол на Android

Сьогодні діти виросли у світі, де технології стали невід’ємною частиною їхнього повсякденного життя. Сенсорні інтерактивні столи для дітей являють собою інноваційні освітні та розважальні пристрої, які поєднують у собі навчання та гру, роблячи навчання інтерактивним та захоплюючим досвідом. Вони ідеально підходять для дитячих кімнат, садиків, розвиваючих центрів.

Цей сенсорний дитячий стіл виконаний в оригінальному дизайні. Він дуже сучасний і зручний у використанні. По бокам стола є спеціальні виїмки для його переносу, ви можете без зусиль його переставляти на любе зручне для вас місце.

Технічні характеристики:

Є два входи для USB, антена wi-fi. Стіл працює на системі Android, в Full hd якості. Розмір екрану 1800*1200 пікселей, яскравість 500 ніт. Екран протиударний, що безпечно для дітей. Повністю сенсорний екран, с вбудованим звуком. Завдяки тому, що стіл на системі Android, його  можна повністю налаштувати під себе. В ньому безліч функцій, тому на ньому можна як вчитися, так і гратися, можна чимось зайняти дітей, вони будуть у захваті. Сенсор працює одночасно з п’ятьма дотиками.

Освітні можливості та розваги:

Такий інтерактивний стіл для дітей надає їм широкий спектр освітніх додатків та ігор, які сприяють розвитку їхньої креативності та фантазії. А багато навчальних програм для сенсорних столів розроблені так, щоб діти навчалися через гру. Вони можуть вивчати математику, географію, історію та навіть програмування, не помічаючи, що це навчання.

Також сенсорні столи мають приголомшливу можливість створювати інтерактивні візуальні ефекти, що робить ігри та програми ще більш захоплюючими.

Безпека:

Наш інтерактивний стіл для дітей створений з урахуванням безпеки. Вони мають міцні та довговічні поверхні, які стійкі до подряпин та ударів. Крім того, багато з них мають функції контролю доступу та обмеження часу використання. Сенсорні столибудуть дуже цікаві для дітей, вони є чудовим засобом для розвитку та розваги,  їх використання може доповнити сучасні методи навчання та гри в будинку, у школі або навіть у дитячих розважальних центрах.

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.