0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів

Висотні вивіски для банку

Висотні вивіски
Великі рекламні вивіски
Вывески для банка
Фасадные вывески
Световые вывески на фасаде
Висотні вивіски
Великі рекламні вивіски
Вывески для банка
Фасадные вывески
Световые вывески на фасаде

Вивіски для банку – об’ємні літери з нержавіючої сталі

Вивіски для банку – об’ємні літери, що світяться, з нержавіючої сталі, з контражурним підсвічуванням. Виконані за проектом замовника – вивіски виготовлені відповідно до корпоративного стилю та бренду банку. Вони встановлені на фасаді сучасної висотної будівлі, одна з вивісок на металевій підкладці, інша на кронштейні. У разі вивіски для банку виглядають солідно, підкреслюють імідж компанії, і клієнти їх можуть бачити здалеку.

Висотні вивіски на фасадах будівель мають низку переваг:

  • По-перше, вони забезпечують хорошу видимість здалеку та з різних точок огляду, привертаючи увагу потенційних клієнтів.
  • По-друге, вони дозволяють організації виділитися серед інших будівель і бізнесів, створюючи унікальний образ, що запам’ятовується.
  • По-третє, висотні вивіски є ефективним способом інформування про розташування та діяльність організації, особливо у випадку з банками, які хочуть бути помітними та доступними для своїх клієнтів.

Рекламні вивіски на висотних будинках

Рекламні вивіски на висотних будинках це завжди вражаюче, особливо у вечірній час – літери підсвічуються світлодіодами, виділяючи вивіску на фасаді будівлі. На такій вивісці може бути зображений логотип, назва компанії, ви можете вибрати будь-який колір, який вам подобається чи відповідає вашому бренду. Одним із цікавих прикладів використання висотних вивісок є вивіска для банку на будівлі.

Світлові вивіски на фасадах будівель, включаючи вивіски для банків є ефективним рекламним інструментом. Вони привертають до себе увагу перехожих та автомобілістів своїми габаритами та приголомшливим яскравим підсвічуванням у темний час доби. Замовляйте рекламні вивіски для фасадів висотних будівель – у Першій Рекламній Компанії для оформлення банків, торгових центрів, бізнес-центрів та ін. Залучайте більше клієнтів до вашого бізнесу.

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.