0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів

Комплекс вивісок для ресторану

Вывеска для ресторана
Світлова вивіска для ресторану
Лайтбокс круглий для ресторану
Табличка "График работы" для ресторана
Світлова вивіска № будинку
Вывеска для ресторана
Світлова вивіска для ресторану
Лайтбокс круглий для ресторану
Табличка "График работы" для ресторана
Світлова вивіска № будинку

Вивіски для ресторанів відіграють важливу роль у приверненні уваги відвідувачів та впізнаваності закладу. Вони є візитною карткою вашого ресторану та можуть суттєво вплинути на залучення нових клієнтів.

Комплексне оформлення ресторану “19-ть”

Чотири лаконічні вивіски класичного чорного кольору, виконані у різних варіаціях:

  • Вивіска з АКМ із прорізним підсвічуванням, розташована при вході в ресторан. Така рекламна вивіска – оригінальне та елегантне рішення для вашого ресторану. Легка, але міцна конструкція з прорізним підсвічуванням створює ефектний контур літер та логотипу, роблячи вивіску привабливішою. А висока стійкість матеріалу до кліматичних умов забезпечує тривалий термін служби вивіски. Унікальність вивіски в її підсвічуванні, що підкреслює логотип та бренд ресторану, роблячи його більш впізнаваним.
  • Табличка при вході до розкладу роботи – додаткова вивіска, що містить інформацію про робочий час закладу.
  • Лайтбокс торцевої круглої форми, що кріпиться на кронштейні – сучасна світлова вивіска, яка забезпечує яскраве та привабливе представлення вашого ресторану, як вдень, так і вночі. Лайтбокс виготовлений з акрилу з нанесенням зображення та з внутрішнім світлодіодним підсвічуванням. Вивіску добре видно з обох боків руху.
  • Лайтбокс прямокутної форми – об’ємна вивіска зі світлодіодним підсвічуванням, у вигляді адресної таблички, є додатковою табличкою з номером будинку та назвою вулиці – служить не тільки вивіскою, а й покажчиком для перехожих.

Вивіски для ресторанів – це ефективний спосіб залучити нових клієнтів та збільшити популярність вашого закладу. Лайтбокси та вивіски з композиту з прорізним підсвічуванням є сучасними та стильними рішеннями, які допоможуть вашому ресторану виділитися серед конкурентів та створити унікальну атмосферу для відвідувачів.

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.