0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів

Рекламне оформлення автомийки

Рекламне оформлення автомийки
Рекламное оформление автомойки
вивіски для детейлінг
световые элементы detailing
Комплексне оформлення для автомийки
вывески для детейлинг
Комплексное оформление для автомойки
Рекламне оформлення автомийки
Рекламное оформление автомойки
вивіски для детейлінг
световые элементы detailing
Комплексне оформлення для автомийки
вывески для детейлинг
Комплексное оформление для автомойки

Комплексне оформлення для автомийки, що спеціалізується на детейлінгу, включає світлові вивіски: лайтбокс, вивіску з АКМ з прорізними об’ємними літерами, і три вивіски об’ємні літери. Усі рекламні вивіски виконані у одному стилі.

Що робить такі рекламні вивіски для детейлінг центру особливими?

По-перше, вони відображають статус автомийки преміум класу. Яскраві, стильні світлові вивіски з вишуканим дизайном будуть неодмінно приваблювати погляди тих, хто проїжджає повз, створюючи асоціацію з високою якістю обслуговування та бездоганністю в деталях.

По-друге, оригінальний дизайн світлових вивісок дарує вашому бізнесу неповторність та характер. Відобразіть індивідуальність вашої автомийки, створюючи відомий бренд, який клієнти пам’ятатимуть та вибиратимуть.

Тому, коли ви розглядаєте питання про рекламу для вашої автомийки преміум класу, не забувайте про світлові рекламні вивіски. Вони не тільки привернуть увагу, але й підкреслять ваш статус та якість послуг, що надаються. Створіть світлий акцент з яскравими світловими вивісками і змусіть ваш дітей центр блиснути серед конкурентів!

1.Об’ємні світлові елементи X13 detailing center з АКМ.

Лицьова сторона вивіски виготовлена із чорного матового акрилу. Внутрішній метало каркас – сталева профільна труба, пофарбована у сірий колір. Розмір: 4000*773 мм.

Об’ємні літери – лицьова сторона – молочний акрил із аплікацією чорною матовою плівкою 641 с. Борт чорний алюмінієвий 70 мм. Задня частина ПВХ 8мм із ущільнювачем. Світлодіодне підсвічування з холодним білим свіченням.

2.Світловий лайтбокс для лаунж бару.

Розмір 1700*390мм. Лицьова сторона виготовлена із молочного акрилу 3 мм, з аплікацією чорною матовою плівкою. Бортова частина виконана з ПВХ 5мм із чорн. мат. Плівкою. Задня частина із бортом – ПВХ 5мм. Свічення з лицьового боку – холодне біле.

3.Об’ємна вивіска з прорізними літерами з АКМ.

Буквене позначення автомобіля wash detailing. Розмір 4000*773мм. Внутрішній метало-каркас сталева труба пофарбована в сірий колір. Лицьова сторона та борт 30 мм, з чорн. матового акрилу.

Об’ємні світлові елементи:

Лицьова сторона з молочного акрилу, з аплікацією чорн. мат. плівкою 641 с. Борт – чорний. мат. алюмінієвий профіль 70 мм. Задня частина ПВХ із утеплювачем 8 мм. Підсвічування світлодіодними модулями з лицьового боку холодного білого світіння.

4. Вивіска безкаркасна – об’ємні букви з написом X13 car wash detailing.

Розмір 1800*1255 мм. Об’ємні світлові елементи:

Лицьова сторона – молочний акрил із аплікацією черн. мат. плівкою 641 с. Борт алюмінієвий чорний. профіль 70 мм. Задня частина з ПВХ із утеплювачем 8 мм. Підсвічування світлодіодними модулями з лицьового боку холодним білим свіченням.

5. Вивіска безкаркасна – об’ємні букви з написом detailing.

Розмір: 1200*310 мм. Лицьова сторона виготовлена з молочного акрилу, з поклейкою чорн. мат. Плівкою 641 с. Борт з алюмінієвого чорн. мат. профілю 70 мм. Задня частина з ПВХ із утеплювачем 8 мм. Підсвічування здійснюється світлодіодними модулями з холодним білим свіченням. Замовляйте комплексне оформлення свого закладу – у Першій Рекламній Компанії, будь то автомийка, салон краси, бутік у торговому центрі чи інтер’єр офісу. Зробіть свій бізнес яскравим та привабливим для своїх клієнтів із нашими рекламними вивісками.

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.