0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів

🌞Вивіска з акрилу день/ніч🌚

вывеска день-ночь
Рекламна вивіска
Black and White
Рекламная вывеска
вывеска день-ночь
Рекламна вивіска
Black and White
Рекламная вывеска

🔰Рекламна вивіска на проспекті Степана Бандери, 16, для грильбару «Petrov Vodkin». Унікальність вивіски в тому, що при денному освітленні вона є чорного кольору, а коли ви її включаєте, то об’ємні літери стають білими. Такою контрастною вивіскою із сучасною технологією «Black and White» можна створити серйозну конкуренцію решті закладів!

🔰Використання у виробництві вивіски з акрилу Black and White зі світлопропускною та світлорозсіювальною здатністю дає можливість створити оригінальну вивіску, яка змінюватиме колір за рахунок підсвічування. Ви можете підібрати будь-який колірний відтінок для назви або логотипу на вашій вивісці, який у нічний час ставатиме світлим. Такі вивіски ідеально підійдуть для ресторанів, барів, магазинів та інших закладів.

Замовлення вивіски Black and White

🔰Якщо ви втомилися вибирати вивіски і не знаєте на чому зупинити свій вибір? Але хочете, щоб ваш заклад був у всіх на слуху та залишав у пам’яті відвідувачів лише позитивні емоції. Замовляйте вивіску у Першій Рекламній Компанії. Кожна наша вивіска – це унікальний витвір, виготовлений із якісних матеріалів із застосуванням сучасних технологій, та не порушує загальний архітектурний простір міських вулиць.

🔰Якщо ви хочете залучати до вашого закладу ще більше клієнтів, замовляйте цю оригінальну рекламну вивіску з ефектом хамелеону. Сьогодні такий вид вуличної реклами має великий попит. Будьте в тренді разом із Першою Рекламною компанією!

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.