0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів

Світлодіодна реклама на транспорті

Светодиодное табло для автобуса
led реклама на транспорте
информационное табло для перевозчика
Светодиодное табло для автобуса
led реклама на транспорте
информационное табло для перевозчика

LED табло для автобусів міжнародних перевезень

Світлодіодні LED табло виконані на замовлення компанії, що займається міжнародними перевезеннями пасажирів. Розміщено лед рядок на автобусах попереду під лобовим склом, та з пасажирського боку. Такий рухомий рядок є ефективною зовнішньою рекламою для пасажирів, що містить корисну інформацію про маршрут транспортного засобу, № рейсу і т.д. Колір свічення електронного табло – жовтий, найпоширеніший колір для транспорту, його добре видно у будь-яку погоду та у темний час доби, що дуже зручно для пасажирів. Інформація на LED табло транслюється українською та англійською мовами.
На такому електронному табло для автобуса, ви можете самостійно та легко змінювати контент за допомогою WIFI, транслювати термінову інформацію та поточні маршрути. Електронне табло програмується віддалено, зі смартфона або планшета, працює цілодобово в статичному режимі або в режимі рухомого рядка без зупинок.

Технічні характеристики:

  • Модуль – монохромний DIP
  • Крок пікселя – P10
  • Розмір – 1280320 мм Розширення: 12832 пікселів

На прохання замовника на транспортному лед табло встановлено додаткову функцію – перемикання програм за допомогою механічної кнопки, встановленої на корпусі, це дає можливість швидко виводити на екран потрібний контент.
Дбайте про комфорт ваших клієнтів, замовляйте зовнішню рекламу для транспорту. Рекламні LED табло для автобуса, маршрутки, тролейбуса, трамваю та інших транспортних засобів, будь-яких форм та розмірів виготовляємо на замовлення – Перша Рекламна Компанія.

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.