0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів

Внутрішні LED екрани для м’ясокомбінату

LED экраны
внутрішні екрани
экраны для помещения
монтаж лед екранів
светодиодные екрани
LED экраны
внутрішні екрани
экраны для помещения
монтаж лед екранів
светодиодные екрани

Світлодіодні екрани на виробництві

Оформлення приміщення м’ясокомбінату у Тернополі. На замовлення клієнта виготовлено 9 LED екранів, здійснено встановлення та налаштування рекламних екранів. Внутрішні світлодіодні екрани для реклами продукції, встановлені між торговими рядами цеху підприємства. Яскраві та динамічні зображення на екранах привертають увагу відвідувачів та створюють позитивне враження про компанію. Екрани допомагають створити стильну та сучасну атмосферу всередині приміщення, додати візуальні акценти та зробити торгові ряди привабливішими для покупців.

Внутрішні LED-екрани пропонують широкий спектр можливостей реклами продукції для підприємства. Вони дозволяють показувати яскраві та привабливі зображення та відео – інформацію про продукцію, ціни, рецепти, а також створювати інтерактивні елементи, такі як каталоги та пошук товарів. Екрани дозволяють відвідувачам швидко орієнтуватися, зробити покупки зручнішими та ефективнішими. Компанія може використовувати ці екрани для просування своїх основних товарів, акцій, знижок та спеціальних пропозицій. Реклама на LED-екранах допоможе уявити продукцію м’ясокомбінату в найбільш вигідному світлі, залучити нових клієнтів та утримати існуючих.

Технічні характеристики:

  • Розмір екрану-2304*1280 мм
  • Крок пікселя – P4
  • Розмір модуля: 256*128 мм
  • Кут огляду 120о
  • Яскравість 1200 Nits.

У сучасному бізнесі реклама відіграє важливу роль у залученні клієнтів та просуванні продукції. Однією з ефективних та привабливих форм сучасної реклами є внутрішні LED-екрани від Першої Рекламної Компанії. Виробляємо та встановлюємо рекламні екрани по всій Україні. Такі рекламні екрани створюють унікальну атмосферу у приміщенні та привертають увагу клієнтів.

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.