0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів

Екран для торгового центру “Veles Mall”

рекламний зовнішній екран
екран для ТЦ
вуличний екран
зовнішній екран
рекламний зовнішній екран
екран для ТЦ
вуличний екран
зовнішній екран

Проект рекламний LED екран на вході до торгового центру “Veles Mall” в Івано-Франківську. Наші дисплеї створюють позитивний корпоративний імідж компанії, вдало «вписуючись» в архітектурний дизайн будівлі. Вони привертають увагу перехожих та відвідувачів центру, створюючи яскраві враження та даруючи приємні емоції.

Технічні характеристики:

  • Модуль: Р10 320х160мм 32х16 пікс.
  • Яскравість: 5500 ніт
  • Роздільна здатність: 2208х208 пікс.
  • Розмір: 22080х2080мм = 46 м2
  • Віддалене управління.

Такі вуличні світлодіодні екрани, встановлені на фасаді торгівельного центру, є не тільки рекламним рішенням, а й служать орієнтиром, роблячи будівлю помітною серед решти архітектурних будов. Рекламні LED дисплеї можна встановлювати не лише на фасадах будівель, а й на міських площах, у зонах активного пішохідного потоку, транспортних розв’язках.

Можливості вуличних ЛЕД екранів

Завдяки тонкій і легкій рамі з алюмінієвого профілю екрани мають високу міцність і стійкість до різних погодних умов: ультрафіолетові промені, вітряна погода або дощ. Висока яскравість і якість зображення, контрастність і частота оновлення. Навіть у похмуру погоду при слабкому освітленні, дають можливість бачити ці екрани з дальньої відстані, залучаючи автомобілістів та пішоходів, що проходять повз торговий центр. Це створює унікальну можливість залучити клієнтів ще до того, як вони увійдуть усередину.

Вуличні лед екрани передають не лише статичні рекламні повідомлення про магазини ТЦ, а й транслюють якісні відеоролики, пропонуючи покупцям продукти та послуги у привабливій формі. Контент рекламних екранів у торгових центрах оновлюється в режимі реального часу, що дає можливість розміщувати актуальну інформацію: транслювати поточні події, «свіжі» акції та пропозиції на екрані. Вашу рекламу буде видно тим, хто вже перебуває у стані шопінгу. Відвідувачі торгового центру звернуть увагу на вашу рекламу, коли вони будуть у більш розташованому настрої для покупок. Це підвищує можливість, що вони відвідають ваш магазин або ознайомляться з вашими пропозиціями.

Реклама на світлодіодних вуличних екранах довела свою ефективність як інструмент просування. Вона допомагає збільшити впізнаваність компанії, залучити нових клієнтів та збільшити продажі. Крім того, оцінка ROI (повернення на інвестиції) для реклами на LED-екрані зазвичай висока, що робить її ефективним рішенням для вашої компанії. замовляйте у нас якісні світлодіодні led екрани для торгових та бізнес центрів, стадіонів та аеропортів – у Першій Рекламній Компанії.

Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?

Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.