Не знаєте, як отримати дозвіл на встановлення зовнішньої реклами в Києві? Що нести, куди бігти і в якому порядку все робити, щоб не змарнувати час? Голова кругом від цих питань!
Перша Рекламна Компанія може запропонувати оформлення дозволу на рекламу замість вас. У результаті, ніяких клопотів і документної тяганини. Ми працюємо із «зовнішкою» більше 10 років, тому знаємо всі нюанси узгодження від і до.
Якщо ж ви хочете отримати дозвіл на вивіску самостійно, ми теж не залишимо вас віч-на-віч з «ворогом». Ось покрокова інструкція для отримання дозволу на зовнішню рекламу. Скористайтеся нею, щоб уникнути багатьох труднощів!
ОБОВ’ЯЗКОВО прочитайте статтю та не забудьте поділитися з друзями-підприємцями, які збираються робити вивіски на магазини або інші торгові точки. Чому це так важливо? Тому що спочатку потрібно переконатися, чи можна взагалі встановлювати бажану конструкцію за потрібною адресою. Держава цілком може мати низку заборон, про які ви нічого не знаєте.
Чи потрібний дозвіл на вивіску? Ще й як! Об’ємні світлові літери, лайтбокси, інші зовнішні конструкції, потрібно обов’язково узгодити з державою. Зробіть 12 кроків назустріч дозволу – і лише потім відкривайте точку продажу.
Найважливіше потрібно зробити на початку. Знайдіть та зверніться до компанії, яка надасть вам повний пакет документів для оформлення дозволу.
Візуалізація конструкції на фасаді та схема розташування реклами
Ескіз зовнішньої реклами та конструктивне рішення, з усіма належними підписами та копіями ліцензій
Конструктивне рішення має бути правильним та відповідати вимогам «Київреклами». В іншому випадку вам доведеться шукати іншу компанію. Зауважте! У Першій Рекламній є конструкторський відділ, що надає нашим клієнтам цей пакет документів.
Крім того, вам знадобляться копії свідоцтва про реєстрацію товарного знака. Додайте їх до цього пакету про всяк випадок.
Цей центр ви знайдете у Києві за адресою: Дніпровська набережна, 19Б. Після того, як ви подасте весь зібраний пакет документів до «Центру Надання Адміністративних Послуг», ваші документи підуть до «Управління з реклами», а потім до «Київреклами». Остання зробить наказ про присвоєння або не присвоєння пріоритету. І таке може бути…
Де узгоджувати вивіску? Коли мине 14 днів, відвідайте «Центр Надання Адміністративних Послуг». Там вам потрібно буде отримати бланки дозволу, щоб потім погодити їх. У ці бланки входить:
Дозвіл
Договір
Адресна програма
Будинок, на якому потрібно встановити рекламну конструкцію – це комунальна власність? Підпишіть адресну програму з «Київрекламою» та договір.
Будинок – не комунальна власність? Тоді подайте документи на “не укладення” договору з “Київрекламою” на щомісячні платежі. Вам потрібно підтвердити, що будівля не має комунальної власності.
Якщо ви власник – що, швидше за все, так і є – першим підпишіть Дозвіл як власник Рекламного засобу.
Дуже важливий крок! Шукаємо балансоутримувача не приміщення, а саме всієї будівлі. Його підпис теж потрібний у дозвільних документах.
Скільки коштує підпис балансоутримувача будівлі та чи коштує якихось грошей взагалі, сказати наперед неможливо. Це сильно залежить від того, хто цей утримувач – державна установа чи приватна особа, в якому районі Києва знаходиться будівля, чи що за людина цей балансоутримувач.
Говорячи про державні то, наприклад, Шевченківський район бере 1018 грн. за 1 к.м. вивіски, тоді як у Святошинському грошей із вас не візьмуть взагалі. В Оболонському районі, наприклад, у принципі важко «вибити» підпис. І така різнорідність спостерігається у кожному районі Києва. Скрізь свої правила.
Щодо ситуації, коли балансоутримувач – приватна особа, тут може бути будь-що. Як домовишся, то й твоє. Деякі ставлять підпис безкоштовно, дехто вимагає одноразового платежу. Є й такі, що пропонують укласти договір про щомісячні платежі. Результат залежить від вашого вміння домовлятися і просто банальної удачі.
Навіщо знову йти до «ЦНАПу»? Щоб передати документи до департаменту «Містобудування та Архітектури». Так, розуміємо, ходити по тих самих місцях не цікаво, але щоб отримати дозвіл на об’ємні літери в Києві та іншу «зовнішку» потрібно злегка попітніти.
Тут ваша участь не потрібна.
Щоправда, якщо споруда, де ви хочете розмістити зовнішню рекламу, є пам’яткою архітектури, додатково може знадобитися згода Міністерства Культури України (якщо будівля – пам’ятка загальнонаціонального значення) чи Департаменту охорони культурної спадщини (якщо будівля – пам’ятка місцевого значення).
Зверніть увагу! Якщо ви плануєте ставити наземну рекламну конструкцію, тут без звернення до юриста отримати дозвіл навряд чи вдасться. Додасться багато нюансів, у яких ви самі просто не розберетеся.
Тут також все без вашої участі. Коли всі погодження, вдруковані в бланку «Дозволи», отримані, вони надсилаються до «Управління з реклами». Там перевіряють наявність усіх підписів та печаток, та їх правильність.
Знову ж таки без вашої участі. На цьому етапі «Управління з реклами» підтверджує правильність узгодження бланків та вносить вас у розпорядження про видачу дозволів, яке потім передається на підпис до КМДА (Київської міської державної адміністрації).
Коли КМДА підпише ваш документ, він повернеться до ЦНАПу, у якому ви зможете забрати свій дорогоцінний дозвіл. Реєстрацію вивіски завершено! До речі, за кожним етапом узгодження дозволу ви можете стежити на сайті dozvil-kiev.gov.ua за номером вашої справи.
12 кроків – дозвіл у руках! Чимало роботи, правда? Але це нічого. Головне знати, що робити, бо отримувати дозвіл на розміщення реклами можна дуже довго. Користуйтеся нашою інструкцією та не забувайте, що на нашому сайті ви можете замовити якісну зовнішню рекламу.
Світлова вивіска? Легко! Виробництво лайтбоксів? А як же! Літери світлодіодні? Само собою! Перша Рекламна Компанія виготовить будь-яку зовнішню рекламу. Ми любимо свою роботу і знаємо в ній толк, тому нам довіряють знамениті бренди. Співпрацюйте з нами, відчуйте європейський сервіс.
Error: Contact form not found.
Не вдалося знайти те, що шукали?
Заповніть форму,
і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!