0-800-337-342
Безкоштовно з усіх номерів

Неонові вивіски у зовнішній та внутрішній рекламі від А до Я

Неонові вивіски у зовнішній та внутрішній рекламі

Бажаєте, щоб вивіска була помітною та приваблювала клієнтів? Неонове світло – ефектний варіант як для зовнішньої, так і для інтер’єрної рекламної конструкції. Соковитий, барвистий колір неонових ламп видно здалеку. Їхнє гарне світіння притягує до себе, як магнітом, і створює навколо ауру відпочинку та насолоди. Саме тому неонові вивіски такі популярні в барах, ресторанах, кафе, нічних клубах та інших місцях відпочинку – вони додають в атмосферу закладу святкового релаксу, яка саме там і потрібна.

Коли у 90-х роках неонові лампи прилетіли до України, вони були новинкою і ще не встигли завоювати таке почесне місце у рекламній індустрії, як закордоном. Сьогодні в нашій країні неон застосовується для різних громадських та житлових місць. Він на піку популярності. У чому перевага неонових вивісок? Як вони працюють і які у них є види? Все, що потрібно знати про неонові вивіски – далі у цій статті.

Неонові вивіски – навіщо вони вам?

Неонові вивіски роблять із неонових ламп. По суті це кольорові або прозорі скляні трубки, заповнені газом. Газом не простим, а шляхетним – неоном, аргоном чи їх сумішами з гелієм, ксеноном, криптоном. Якщо підключити таку лампу до електрики, газ почне світитись.

На яскравість світла неонової лампи впливає діаметр трубки. Чим тонша трубка, тим різкіше світло. Трубки бувають від 8 до 18 мм у діаметрі. Для інтер’єрного підсвічування рекомендуємо вибирати лампи 8-12 мм, а для зовнішньої – 12-18 мм.

Згадуючи наш проект для Love&Cake, розмірковуємо, чим неонові вивіски в Києві заслужили такої величезної симпатії?

Ймовірно, річ у цих перевагах:

 • Довговічність

Неонові лампи живуть довше за звичайні лампи, тому що у них немає ниток розжарювання, які швидко перегорають. Крім того, вони стійкі до температур: добре працюють і за спеки, і за морозу. До речі, якщо часто вмикати/вимикати таку лампу, вона менше працювати від цього не стане. Середній термін служби неонових ламп – 10-15 років. Вражає, погоджуєтесь?

 • Економічність

Неонова вивіска їсть трохи енергії. Вона економна в порівнянні з люмінесцентними лампами, проте все ж таки поступається в економічності світлодіодам. Загалом варіант для середнього бюджету. До речі, у нас на неонові вивіски ціна дуже приємна.

 • Різноманітність

Неоновим трубкам можна надати будь-яку форму та розмір, вибрати до 80 відтінків кольорів, зробити її частиною рекламної композиції або окремою повноцінною вивіскою. Спектр варіантів величезний. Межа– лише у вашій уяві.

 • Якість світла

Насичене та рівномірне світло без плям, розривів, затемнень – це неонова вивіска гарантує апріорі. А ось інші види, ті ж світлодіодні вивіски можуть створити такі проблеми. Щоправда, тільки якщо при їх виготовленні використовувалися неякісні матеріали, чого ми не допускаємо при виготовленні рекламних конструкцій.

Шукайте неонову вивіску купити в Києві?

Візьміть на замітку, що неон вдало застосовувати для:

 • назви нежитлового закладу (ресторанів, барів, клубів, кафе, ТРЦ та подібних місць);
 • назви бренду (логотипи компанії, символіка);
 • архітектурного підсвічування (вхід у нічний клуб чи казино);
 • інтер’єрного освітлення.

Загалом неонова вивіска підійде для будь-якого місця. Головне – правильно її подати, щоб вона доречно виглядала. Із цим вам допоможе Перша Рекламна Компанія. Ми знаємо, як грамотно підібрати колір, шрифт, розмір об’ємних неонових літер та виділити ваш бізнес із сірої маси. Якщо неонова вивіска Київ, то тільки Перша Рекламна Компанія.

Типи неонових вивісок

Існують різні типи неонових вивісок. Їх поділяють за місцем, де встановлена лампа:

 • Відкритий тип

Класика жанру. Неонові трубки нічим не прикриті. Їх розміщують на поверхні, тобто створюють із них напис або малюнок.

 • Закритий тип

Трубки поміщають усередину об’ємних букв, світлового акрилового або композитного короба. Часто застосовується, коли розмір рекламної конструкції у кілька разів перевищує максимальний розмір неонових трубок. Також підходить для складних форм, коли інший варіант підсвічування неможливий.

Зверніть увагу! Неонові лампи дають змогу зробити тонкі об’ємні літери, що не дозволяють ні світлодіоди, ні лампи розжарювання. Неонова трубка не нагрівається вище 40 градусів за Цельсієм, тому її можна близько розмістити до акрилу або композиту.

 • Контражурний тип

Лампи встановлюються з обох боків або ставляться за літерами. У результаті виходить свічення-ореол. Хороший вибір для плоских та об’ємних вивісок.

За вашим бажанням Перша Рекламна Компанія може комбінувати різні типи неонових підсвічувань. Ми зробимо все необхідне, щоб зовнішня вивіска була неповторною.

Як роблять неонові вивіски?

Перш ніж вибрати неонові вивіски на замовлення, важливо зрозуміти, як їх виготовляють. Крім того, це дуже цікавий процес. Загалом, краще 1 раз побачити, ніж 10 разів прочитати. Тому до вашої уваги цікаве відео:

Виробництво неонових вивісок – справа педантична. Окрім основної інформації, яку ви побачили у відео, з висоти досвіду ми хочемо поділитись деякими особливостями.

Щоб неонова вивіска працювала, її запускають за допомогою високої напруги від 8 до 12 тисяч вольт. Таку кількість енергії можуть дати об’ємні та немаленькі за вагою трансформатори. Важливо, щоб неонові трубки були якомога ближчими до трансформатора. До речі, для підтримки світіння вивісці потрібно менше енергії, ніж для пуску, тому рекомендуємо використовувати трансформатори з автоматичним регулюванням.

Ловіть хитрість! Якщо застосувати кілька невеликих трансформаторів замість одного – це продовжить термін служби вивіски та зменшить витрати.

Отже, тепер ви знаєте, що таке ці вивіски неонові, в чому їхня перевага, знаєтеся на типах і варіантах використання, а також розумієте, як відбувається виготовлення неонових вивісок. Якщо наша стаття була вам корисною, не забувайте лайкати її в соц. мережах – так ми бачимо, що працювали не дарма. Читайте нашу минулу статтю про види підсвічування. Вона не менш захоплююча та корисна для тих, хто хоче замовити круту зовнішню рекламу.

Неонова вивіска на замовлення – розумний спосіб отримати якісний результат і не пустити гроші на вітер. Хоча на YouTube ви могли бачити багато відео про те, як самому зробити неонові вивіски, Київ все ж таки віддає перевагу професіоналам і звертається до Першої Рекламної Компанії. Ми робимо різноманітні неонові вивіски, виготовлення яких довіряємо майстрам із багаторічним стажем.

Неонові написи, неонові вивіски в інтер’єрі та багато іншого ми створюємо зі знанням справи та з любов’ю. Будьте на одній хвилі з найкращими брендами України – замовляйте неонові вивіски тільки в Першій Рекламній Компанії.

Вивіска неонова від ПРК – і ваш бізнес сяє!

04.04.2019
Бажаєте швидко замовити якісну продукцію?
Незважаючи на всі ваші уявлення, виготовлення зовнішньої реклами справа тонка виготовлення виготовлення виготовлення.
Читайте більше новин
21.11.2023
LED та LCD екрани у навчальних закладах
В останні роки використання ЛЕД та ЛСД екранів у навчальних закладах стало невід'ємною частиною сучасного освітнього процесу. Ці технологічні пристрої надають учням та викладачам широкі можливості для більш ефективного інтерактивного навчання. Згідно зі статистикою, більшість студентів стежать за розвитком нових технологій, і згодом зупиняють свій вибір на навчальному закладі, оснащеному цифровими пристроями, які зроблять навчальний процес більш сучасним та цікавим. Тому школа або ВНЗ, із сучасним обладнанням, що прагне технологічного розвитку, підвищує свій імідж і демонструє сучасний підхід до навчального процесу. В даному випадку такий заклад лише виграє, набравши більшу кількість студентів. Сьогодні сучасні навчальні заклади переходять на новий рівень завдяки впровадженню цифрових технологій. Екрани не тільки встановлють нові стандарти у відображенні інформації, а й перетворють традиційні класні приміщення на високотехнологічні центри активного навчання. Давайте розглянемо основні переваги ЛЕД та ЛСД екранів у навчальних закладах: Візуальна наочність та ефективність навчання Однією з основних переваг ЛЕД та ЛСД екранів у навчальних закладах є їхня здатність надавати інформацію в яскравому та чіткому форматі. Це робить процес навчання більш наочним та цікавим для студентів. Яскравий інтерактивний екран для школи, інтегрований у навколишній простір, завжди виглядатиме привабливіше для учнів, ніж картонний плакат. Викладачі можуть використовувати такі екрани для демонстрації графіків, кольорових діаграм, анімацій, проекцій великих зображень, інтерактивних завдань та навіть віртуальних екскурсій, а також інших візуальних матеріалів, що сприяє кращому засвоєнню навчального матеріалу. Інтерактивні можливості ЛЕД та ЛСД екрани легко адаптуються під різні навчальні матеріали та стилі навчання. Вони дозволяють викладачам готувати динамічні та захоплюючі уроки чи лекції. Викладачі можуть швидко оновлювати контент, редагувати документи та файли в режимі реального часу, підключатися до потрібних веб-сторінок та вносити зміни до презентацій і навіть використовувати онлайн-ресурси прямо на дошці екрану для школи або ВНЗ. Це дозволяє оперативно реагувати на зміни у навчальних планах або вносити корективи до навчального процесу. Викладачі та студенти можуть взаємодіяти з сенсорними екранами для школи або ВНЗ, вирішуючи завдання, проводячи відеодемонстрації та відповідаючи на запитання, забезпечуючи більш захоплююче навчання. Це сприяє активній участі студентів в освітньому процесі, розвиває їхнє критичне мислення та сприяє формуванню комунікативних навичок. Адаптивність та оперативність Використовувати інформаційні панелі можна скрізь. Встановлення LED та LCD інформаційних панелей у шкільних коридорах, їдальнях, актових залах або приймальних університетів, загальних зонах дозволяє швидко та ефективно інформувати про поточні події навчального закладу, заходи та зміни в розкладі. Це робить отримання інформації більш доступною та привабливою. Наприклад, розклад занять на цифровому екрані виглядає ефектніше, ніж написаний на плакаті, його можна коригувати у разі скасування або зміни уроків. Також завдяки можливостям ЛЕД та ЛСД екранів, встановлених в аудиторіях, можна проводити уроки та читати лекції дистанційно з будь-якої точки світу. Завдяки сучасним технологіям створюється враження, що всі знаходяться в одній аудиторії. Екологічна відповідальність Відмова від традиційних навчальних матеріалів на користь цифрових панелей сприяє екологічній відповідальності. Зменшується споживання паперу, маркерів та інших витратних матеріалів. Це не лише знижує негативний вплив на довкілля, а й сприяє формуванню екологічної відповідальності навчальних закладів. Використання цифрових технологій у освіті як підвищує якість навчання, так і допомагає у зменшенні енергоспоживання. Світлодіодні джерела світла споживають менше електроенергії, що сприяє розвитку освітніх установ та виводить їх на новий етап екологічної відповідальності. ЛЕД та ЛСД екрани у навчальних закладах є потужним інструментом для сучасної освіти. Вони не лише покращують візуальний аспект навчання, а й сприяють високому рівню освіти. Їх використання піднімає якість освіти на новий сучасний рівень, роблячи навчальний процес більш динамічним та ефективним. Придбати екран для школи або ВУЗу ви можете у нас - Першої Рекламної Компанії. Замовляйте LED та LCD екрани для навчальних закладів – оперативно та якісно встановлюємо та підключаємо екрани будь-якого розміру.
10.11.2023
LED екрани у сучасному житловому просторі
У сучасному світі технології стають все більш важливим елементом нашого повсякденного життя, і це стосується не лише робочих просторів, а й домашніх інтер'єрів. Один із останніх трендів, який незмінно завойовує серця дизайнерів та звичайних мешканців – це використання LED екранів у житлових приміщеннях. Сьогодні житловий простір переживає перетворення завдяки революційній технології світлодіодних екранів. Там, де раніше були тільки стіни та меблі, зараз розкривається світ технологічного дизайну, де LED екрани стають не просто елементами декору, але й функціональними та інноваційними елементами нашого повсякденного життя. Інтеграція LED технології та стилю Ласкаво просимо в еру сучасного дизайну, де ЛЕД екрани стають не лише технологічними новинками, а й справжніми перлинами для вашого житлового простору. Ці елегантні панелі не тільки додають відчуття сучасності, але і стають центральним елементом дизайну вашого дому. LED екрани виключно гнучкі у використанні та можуть бути інтегровані з системами освітлення. Завдяки їм ви можете створити унікальні світлові сценарії, змінюючи колірну гаму залежно від настрою чи часу доби - це сучасний спосіб зробити свій будинок затишним та функціональним. Інтерактивні інтер'єри Сучасні дома втілюють концепцію інтерактивного життя, завдяки ЛЕД екранам, які стають не тільки джерелом інформації, але й взаємодії. Вбудовані екрани в стінах чи меблях перетворюють кожне приміщення в центр комунікації та розваг. Перетворіть свою вітальню в кінозал з LED екраном великої діагоналі. Забудьте про традиційні телевізори — тепер ви можете насолоджуватися захоплюючими фільмами та серіалами в найкращій якості прямо удома. Сприяння атмосфері та настрою Нехай ваш дім змінюється разом із вами. Із LED екранами ви можете легко створити різні обстановки, підкреслюючи кожен емоційний стан від спокою до енергії. Вони можуть використовуватися як основне джерело освітлення або як доповнення до існуючого. Сьогодні LED екрани – це не тільки домашнє ТВ, а ще вони надають унікальні можливості, дозволяючи трансформувати ваш інтер'єр у справжній витвір мистецтва. Виберіть абстрактні пейзажі, цифрові витвори мистецтва або навіть персональні фотографії, щоб створити атмосферу, яка повністю відображає ваш стиль. Естетика та гармонія Світлодіодні екрани відкривають нові горизонти для дизайну інтер'єру. Вони можуть відтворювати різні кольори, створюючи унікальні атмосфери для кожного приміщення. Від барвистих пейзажів до абстрактних композицій, світлодіодні екрани стають справжнім мистецтвом в сучасному домі. Екрани — це не просто технічний елемент, це частина вашого стилю та індивідуальності. Завдяки їм ви можете створювати неповторні образи та настрій, виходячи за межі звичайного. Створіть галерею мистецтва прямо на своїх стінах за допомогою LED екранів. Вибирайте образи, створюйте власні слайди, і ваш дім стане унікальним та вишуканим творінням. Енергоефективність: Світлодіодні технології також відзначаються енергоефективністю. Їхня здатність споживати менше енергії порівняно з іншими видами підсвічування робить їх важливою частиною екологічно усвідомленого житлового простору. Ви готові зробити крок у майбутнє дизайну? Світлодіодні екрани в сучасному житловому просторі не просто технологія, але і важливий елемент, який перетворює наше сприйняття дому. Вони не тільки надають функціональність інтер'єру, але також вносять елемент майбутнього в кожен аспект нашого життя вдома. Замовляйте LED екрани та перетворюйте свій житловий простір у вишуканий світ сучасності! Для консультації та вибору ідеального рішення звертайтеся до наших експертів Першої Рекламної Компанії.
01.11.2023
Монтаж та демонтаж рекламних вивісок: процес та важливі моменти
Рекламні зовнішні вивіски відіграють ключову роль приверненні уваги до бізнесу, пропонуючи послуги та товари, охоплюючи широку аудиторію. Тому виготовлення рекламних вивісок сьогодні досить затребуване. Однак недостатньо виготовити привабливі вивіски, щоб вони виконували свою функцію ефективно, необхідно правильно провести монтаж і, при необхідності, демонтаж застарілої конструкції. Монтаж рекламної вивіски: Вибір місця: Цей етап починається з аналізу архітектури будівлі та дослідження потенційних місць для розміщення вивіски. Виберіть місце, яке найбільше видно для вашої цільової аудиторії. Зверніть увагу на трафік пішохідного потоку. Як правило, рекламні вивіски встановлюють на фасадах будівель, дахах, МАФах або балконах. При виборі місця врахуйте місцеві закони та нормативи, які можуть обмежувати типи, розміри, форми та колірну гаму вивісок. Підготовка конструкції: Визначтеся з розмірами та матеріалами вивіски. Вони повинні відповідати вашій компанії або закладу та місцем розміщення. Переконайтеся, що вивіска буде стійкою до погодних умов та інших зовнішніх факторів. Зверніться до професіоналів у сфері дизайну та виробництва рекламних вивісок – Першої Рекламної Компанії для створення оптимального дизайну. Отримання дозволів: Перед встановленням вивіски перевірте місцеві правила та нормативи щодо рекламних вивісок. Отримайте необхідні дозволи та ліцензії на монтаж, звернувшись до місцевих органів управління. Монтаж: Перед тим як встановлювати вивіску, необхідно дізнатися про матеріал поверхні фасаду, щоб зрозуміти, які інструменти та кріплення необхідні для монтажу рекламної конструкції, а також зробити виміри на місці установки, підбираючи кріплення під матеріал поверхні. Важливими факторами в процесі встановлення рекламної вивіски є надійні кріплення та якість монтажу, від яких залежатиме довговічність та зносостійкість вивіски. Монтаж рекламної зовнішньої конструкції – це процес, що вимагає дотримання правил безпеки та технології, тому для монтажу лайтбоксу, об'ємних букв або дахової конструкції найкраще звернутися до професійних монтажників, які мають досвід у цій галузі. Переконайтеся, що монтаж проводиться з дотриманням усіх заходів безпеки. Це включає використання захисного спорядження і правильних інструментів. Переконайтеся, що вивіску встановлено стабільно та правильно підключено. Підключення та тестування: Якщо вивіска передбачає освітлення, перевірте, чи воно підключене коректно. Протестуйте вивіску, щоб переконатися, що вона працює правильно і привертає увагу перехожих. Демонтаж рекламної вивіски: Зняття з дозволу: якщо вивіска була встановлена з дозволу, зверніться до відповідних органів для повідомлення про намір демонтувати її. Отримайте дозвіл на демонтаж, якщо він необхідний. Рекламні вивіски відрізняються між собою розмірами, формою, видами кріплення, елементами підсвічування та іншими особливостями конструкції. Тому демонтаж вивіски також важливий, як і монтаж, і потребує дотримання певних правил. Особливо якщо компанія переїжджає і вивіску потрібно акуратно зняти та перевезти в інше місце для встановлення, або замінити на нову сучасну. Застарілі рекламні конструкції вимагають утилізації, тому краще залишити професіоналам демонтаж рекламної вивіски. Монтаж та демонтаж рекламних вивісок – важливі кроки у рекламній стратегії будь-якого бізнесу. Правильно проведені ці процеси допоможуть покращити видимість вашого магазину, кафе, офісу або салону краси та забезпечити безпеку для оточуючих. Перша Рекламна Компанія є професіоналом у виробництві зовнішніх рекламних вивісок. Замовляйте вуличні та інтер'єрні рекламні вивіски у нас! Виготовлення та встановлення рекламних вивісок тісно взаємопов'язані між собою. Ми допоможемо вам підібрати привабливий дизайн, якісні матеріали, виготовимо та зробимо монтаж вашої рекламної конструкції.