LED-екрани дедалі частіше купують українські підприємці. Якщо раніше монітори переважно використовували для телестудій, спортивних заходів та концертів, то сьогодні світлодіодні екрани перетворюються на потужні рекламні інструменти.
Щоправда, з підвищенням попиту у замовників з’явилося й більше питань щодо цих конструкцій. У цій статті ми зібрали найважливіші характеристики, які потрібно враховувати перед покупкою LED-екрану.
Поверхня світлодіодного екрана повинна бути максимально рівною, допустимі лише мінімальні відхилення на 1 мм плюс або мінус. В іншому випадку висока ймовірність, що картинка транслюватиметься зі спотворенням або так званими «мертвими зонами». Особливо помітним буде спотворення, коли людина дивитиметься під кутом.
Вимірюють яскравість LED-екрана кд/м2 (канделах на квадратний метр). Більше цифра – яскравіше монітор. Зовнішнім екранам для нормальної роботи достатньо до 4 тисяч кд/м2. Якщо монітор розташований під променями сонця, тоді до 6 тисяч кд/м2. Інтер’єрним дисплеям вистачить і 800 кд/м2. Важливо! Постійне використання монітора на max-яскравості знижує тривалість його служби. Вибирайте монітор із яскравістю вище необхідної та налаштовуйте потрібну, так ви продовжите роботу техніки.
Це те, під якими кутами ідеально видно зображення. Для дисплеїв із SMD-пікселями він становить 120 градусів по горизонталі + вертикалі. З DIP світлодіодами – 120 по горизонталі і 60 по вертикалі. Це один із найважливіших параметрів, адже він впливає на залучення проходять повз. Проконсультуйтеся зі спеціалістом Першої Рекламної Компанії, щоб підібрати ідеальний варіант.
Частота оновлення кадрів важлива, коли екран записуватимуть на камеру: наприклад, на концерті чи телевізійній студії. Якщо частота кадрів за секунду низька, монітор буде мерехтіти і оброблятися лініями під час зйомки. Для якісної передачі зображення потрібна частота не нижче 1000 Гц, часом не нижче 3000 Гц.
Коли присутній червоний, зелений та синій у співвідношенні 1:4,6:0,16, тоді з’являється правильний білий колір. Якщо такого співвідношення немає, білий перетвориться на жовтуватий або блакитний. Це, само собою, позначиться на красі картинки, що транслюється.
Глибина кольору впливає на достовірність передачі відтінків на LED-екрані. Найкраще, якщо цей показник буде максимально високим. Сучасні світлодіодні монітори можуть містити до 16 мільйонів відтінків.
Коли дисплей розташований на вулиці, він обов’язково має бути захищений від впливу погоди. IP-рівень – стандарт захисту електроприладів від впливу навколишнього середовища. При замовленні уточніть, який IP у екрану і чи буде цього достатньо, щоб захистити монітор від вологи та впливу інших сил природи.
Подбайте, щоб у LED-екрана була хороша система охолодження. Влітку температура монітора може досягти 100 градусів. Щоб не виникли збої і навіть займання, дуже важливо охолоджувати прилад.
Звичайно, про всі ці тонкощі повинен подбати співробітник компанії, в якій ви замовляєте світлодіодний екран. Однак і вам, як замовнику, ці знання не будуть зайвими. Так ви зможете проконтролювати роботу компанії та переконатися, що отримаєте 100% якісний LED-екран.
Error: Contact form not found.
Не вдалося знайти те, що шукали?
Заповніть форму,
і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!